Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nikoś dzięki 🙂
Adwokat też mi o niej wspominał. On ogólnie mówił, że ta droga będzie ciężka ale da się ścigągnąć od niego te alimenty tylko wszystko rozbija się na tych świadkach. On mi przynajmniej tak tłumaczył, że muszę ich mieć bo bez tego ciężko będzie przekonać sąd o tym, że Miguel jest rzeczywiście ojcem Nadii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka napisala do nich maila.
Choc jest napisane ze w bardziej skomplikowanych sprawach oni nie beda w stanie odpowiedziec maile i zeby do nich zadzwonic.
Czekamy 48godzin bo tyle jest na odpowiedz. liczac od dzis a juz prawie weekend poczekamy do wtorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monka chyba nie masz za bardzo wyjścia i będziesz musiała załatwić tą sprawę za granicą, łatwiej będzi Ci jednej tam pojechać niż ściągać tu kilku świadków

Martuś ja miałam za mało mleka i właśnie dlatego zdecydowałam się przejść na butelkę, w związku z tym było mi łatwo zahamować laktację, jak już zdarzało się ze zebrało mi się dużo pokarmu to przykładam małego tak na chwilkę, tyle tylko żeby przestały mnie boleć piersi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus ja zatrzymalam laktacje jak cyce byly jak pameli...
Sciaglama mleko tylko dwa razy na dobe a po 3dniach tylko raz na dobe przez 2dni i na 6sty dzien cyce miekkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam 🙂

A więc po pierwsze baaaaardzo dziękujemy za życzenia 🙂

Teraz już podobno z górki, to z dobrych wiadomości, a złę też są
Niestety moje kolano jest do śmieci, powinnam iść od razu do szpitala na operację ale nie zostawię Ameliuszka póki co. Zatem pan doktor wymyślił że zrobi mi najpierw rezonans magnetyczny a potem szpital tyle że przez rezonans odciągnie się nam o jakieś 3-4 miesiące.
Tak ze z fitness wielka dupa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś poczytałam sobie ;-) tam jest wszystkko dokładnie tak jak mówił mi adwokat. Już w II etapie muszę miec jego nazwisko i świadków.
Ehh szkoda gadać o tym temat rzeka. podzwonię jeszcze w weekend po znajomych moze uda mi sie to jego nazwisko ustalic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś na ambasade nie ma co liczyc, wiem bo teraz tez mnie ciagle zawodza z zalatwianiem spraw z bratem ehh
Cruella współczuje problemow z kolanem!

Głowa mnie rozbolala 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos watpie ze podadza dane raczej nie. Jest ochrona danych osobywch i niestety...
Candy cos wymyslimy 🙂
a jak nie to polecisz do UK i predzej czy pozniej go udupisz!!!!!!!!!
a jakas kolezanka tam jest Twoja? moze moglaby sie zakrecic zeby zdobyc nazwisko?

Cruella przykro mi z powodu kolana no to niezle sobie narobilas 😞

Ja wlasnie zarezerwowalam hotel dla gosci na chrzciny 😜
bo Mariusza Tata bedzie z zona i synem a rodzice mieszkaja w bloku wiec nie bardzo bysmy sie pomiescili a dom po dziadkach no coz do remontu lazienka wiec nie chce ich tam zostawiac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek hotel dobry pomysł 🙂

ja spadam zrobic sobie jakies jedzonko,
na snidanie zjadlam sobie zupe pomidorowa z ryzem hehe dwie dokladki 🤪 i juz glodna jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam jeszcze chwilke, CMonka podpytalam i jak zalozysz sprawe o alimenty i ustalenie ojcostwa jednoczesnie w Polsce nawet,podajac jego adres i miejsce pracy, to sad moze wydac wyrok zaocznie tak jak pisalam, jezeli uwiarygodnisz, ze on jest ojcem, moze jednak wystarczy jak opiszesz caly wasz zwiazek od poczatku do konca, powiesz wszystko co o nim wiesz, podasz dane znajomych u ktorych bywaliscie, podaj jego numer telefonu, no wszystko co moze na niego naåprowadzic. pozniej polski wymiar sprawiedliwosci wysyla pismo o egzekucje naleznosci do sadu w Uk. i oni go tam szukaja aby egzekwowac od niego alimenty, skladanie wszelakich wnioskow jest bezplatne.
P.S nie chcialam Ci sprawic przykrosci i nie o uczucia mi chodzilo, ii czy bylas naiwna czy nie, tylko o to, ze bedac jeszcze w UK i juz bedac w ciazy i juz wiedzac, ze to kawal gnoja nie zrobilas nic aby go ,,przycisnac" bedac tam i majac go jak na widelcu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 🙂
Nie pojadłam, za to umyłam podłogi w mieszkanku chciałam spalic trochę kalorii, tyle że teraz jestem podwójnie głodna ;-) i szama bedzie większa

Jai_ho spoko ;-)) Będąc jeszcze w UK nie miałam siły załatwiac takich rzeczy, miałam tam tyle problemów i innych spraw na głowie, że na to czasu nie starczyło ale co tam nic straconego będę działac teraz ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej my juz po lekarzu, mała złapała 3 dniówkę odemnie ( miejmy nadzieje ze 3 dniówkę )
kurde ja jakas pechowa jestem , nie wzielam parasolki bo nie zapowiadalo sie na deszcz, i zalozyłam adidasy z mareriału, od lekarza złapała mnie ulewa, dobrze ze mialam folie na wózek, mała sucha a ja przemoknieta do suchej nitki, włącznie ze skarpetkami i butami, wpadłam do domu jak oszołom i obsmarkana po pas siedze pod kocem z herbatą z sokiem malinowo-lipowym, mała kima i chyba wlasnie zrobila kupke przez sen.
Dostałam dla niej syrop prawoslazowy, i jakies kropelki do nosa od 3 miesiaca,oczywiscie czyscic nosa solą i gruchą albo aspiratorem i tyle, jak nie bedzie poprawy albo wystapi gorączka to mam przyjsc w poniedziałek.

Cruella STO LAT DLA AMELCI NA MINI URODZINY 🙂
CMonka tak czytam czytam i widze ze sie zapowiada ostra walka o swoje , noi dobrze rób co mozesz zebys tylko załatwiła te alimenty, zawsze to jakas pomoc dla Ciebie i Nadusi.
Chyba sie przekimam, bo mała nie spala do 2 w nocy a wstala juz kolo 7 rano, wiec mozecie sobie wyobrazic jak sie czuje, niewyspana z bolącą głową i katarem 😞

buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi Ty to masz przejścia biedna, chora jesteś i tak zmokłaś do tego. Grzej się tam pod tym kocykiem rybka!

Moja mała po przegranej walce z Skłapouchym, uspokaja się u mnie na rączkach i żali mi się biedna tak abuuu aabuu hehe...widać, że wymusza tylko po to abym ją trzymała. cwaniara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka kochane . w koncu pisze. nigdy nie miałam na to czasu mała jest grzeczna ale mało spi w dzien moze ze 3 razy góra 4 po 30 min i rozumiecie..w tym czasie zawsze mam do roboty cos innego a to obiad a to cos innego.
u nas ogolnie ok 🙂 mała nie choruje , ostatnio miała katarek ale jedna z was poleciła mi sterimar baby i aspirator i rzeczywiscie ,swietne.
pogodna u nas ładna słoneczko troszke za chmurką ale 17 stopni:-) spacerek juz za nami:-)
Sarka spi a ja sie teraz relaksuje 🙂
CmoNka dobrze ze w koncu podjełas decyzje zeby "złapać" tego drania.. powodzenia:*
moj dzis w pracy do 20 ale przyjezdza dzis w koncu moja mamusia wiec troszke odpoczne od mojej kruszyny 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi dzięki za życzenia 🙂
Trzymaj się cieplutko, zdrowiejcie dziewczynki i nie dajcie się żadnym chorobom 🙂
Nie dobrze że na to przeziębienie zmokłaś jeszcze, ale herbatkę z lipą zrób bo lipa rozgrzewa 🙂

Monka moja też padła mimo że spałą całą drogę i pobyt w szpitalu, ale pogoda pod psem więc pewnie dlatego.
Moja zasypia tylko z pieluszką i smokiem , maskotek nie daje, ale też leżała w kołysce i marudziła tak na wszelki wypadek hihiih.
Oglądam to zdjęcie Nadii i fryzurę ma czad nie mogę się napatrzeć, mój łysol ma trzy na krzyż heheheh.

Patrzę na to moje dziecko i jestem przerażona zaraz mi z tej kołyski wyrośnie i w czym ja ją będę trzymać tu na dole??
Łóżeczko turystyczne chyba nie wygodne a po za tym w ogóle nie przewiewne a na kojec jeszcze za mała 😲 😲 😲 😲

Anitek Wy macie kołyskę, co zamierzasz kupić Olafowi jak wyrośnie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...