Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Co do okresu no to ja 2dni temu skonczylam plamic a okres mam dostac jutro 😠 wszystko juz mnie boli i oczywiscie mam nerwa 😞
Mezus by sie przydal na utulenie 😉 no ale musze poczekac jeszcze 2godz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Szukamy samochodu... jak znajdziemy samochod to trzeba bedzie poszukac domu... bo przeciez nie bedziemy wynajmowac cale zycie bo tyle co wynajem wynosi rata kredytu wiec...
tylko ja sama oczywiscie nie wiem co chce 😞
chce dom ale jakos tak bede sie bac pewnie...
no chyba ze alarm i pies no to wtedy ok 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha no ale T. zarabia wiec ma 😉 gdzies tam wyskrobie zaskorniaki najwyzej 😉
no Olaf nadal spi ale sie kreci na maxa 😉
choc ja i tak mu nie pozwole spac dluzej niz do 4tej bo wtedy wieczorem nie chce zasnac 😉
a tak to chodzi spac o 21wszej i wstaje ok 4-5na mleko i spi do 8smej 🙂
Szukam auta i dupa jakas...sa fajne ale albo maja duzo km przejechane albo jakis kolor zrypany albo cos tam znowu 😠
mam dosyc tego co mamy bo sie mecze z wozkiem i wrzucam na tylnie siedzenia bo nie mam sily aby sie targac i upychac wozek do bagaznika 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaIho - Victor musiałby zamieszkać tu gdzie my, wtedy by ładnie spał 🙂 u Nas co chwila słychać kosiarki. Nie wiem czy to jakaś zmowa sąsiadów czy jak 😜

Cruella współczuję, oby woda dalej nie szła!!

Właśnie włączyłam tv, pogoda do środy ma się nie poprawić. Leje i leje, nawet nosa mi się za drzwi nie chce wystawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam sie Was pytac :
zakladacie dzieciom rajstopki? tzn mowie o takim zwyklym dniu w domu? bo ja to jakos nie bardzo. Zostawiam Olafa czesto w spiochach no chyba ze gdzies wychodzimy.
A to dlatego ze mi sie wydaje ze te rajstopki cisna go w pasie 😞
i wogole te wszystkie spodnie 😞
ma spodnie 6-9 i wyciagam gumki zeby go nie odciskaly.
a jak czasem ma rajstopki to ma pozniej taki pasek odcisniety choc rajstopki staram sie kupowac duze w pasie...
Wasze Dzieci tez tak maja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo tylko i wylacznie combi 🙂
patrze miedzy bmw 3 a audi a4 bo wygladaja nawet nawet jak na combi i sa to dobre auta jakby nie patrzec 🙂 ale nie za duzo ich tutaj wiec polujemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victor śliczny, taki wyraźny na twarzy 🙂

Anitek, Igor w domku non stop ma rajstopy na tyłku, (napewno Go nie obciskają) do tego skarpetki. spodni Mu nie zakLadam, bo mam wrazenie, ze ciezko mu wtedy nogami fikac 🙂 Ale zaczelam ostatnio kupowac polspiochy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podobizny to u Nas to samo 🙂 wszyscy mowia ze sie Mariusz wyprzec nie moze 😜 bo nikt by nie uwierzyl 😉
No coz moze jak sie dorobimy Coreczki to bedzie podobno do mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo My mamy kilka par bo czasem jak wychodze i zakladam spodnie luzne to skarpetki przewaznie sie smykaja 😞 i Maly co chwile bose gierki...i dlatego wciagam rajstopy ale jakos ich nie lubie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co Mu zakładam, to ma używki po kuzynie, więc one trochę rozciągnięte i nic mu się nie odciska ani nie wżyna 🙂
My też mamy kombi 🙂
Anitek a ja za każdym razem jak widzę zdjęcia Olafa, to myślę sobie, że to czysty Anitek 🙂

Mały marudzi, jeść mi za bardzo dziś nawet nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus dziekuje 🙂 i duza buzka dla Igorka 🙂)
Victor tez w domu jest prawie caly czas w pajacach lub rampersach, czasem jakis dresik miekki, a jak gdzies idziemy to na tego bawelnianego pajaca zakladam mu spodnie i juz 🙂 jak jest zimno a jak cieplej bylo to na gole nozki spodenki ( ale takie z bawelenka w srodku) skarpety i bylo ok. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus jestes jedna z nielicznych ktora tak mysli... a moze dlatego ze nie widzialas Mariusza na zywo no i w sumie za wiele fotek Wam nie pokazalam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...