Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzieki bob 🙂 po szczepieniu jak bede miala moc to zajrze do sklepu jakiegos moze uda mi sie kupic i taki gryzak. Zreszta i tak musze kupic jakies butelki dla malego, bo Aventa juz zupelnie nie chce i zostalam z jedna buteleczka 120ml, a maly juz praktycznmie non stop na butli, wiec sie mozna zajechac 🤢.
A wymienialyscie juz dzieciakom smoczki na wieksze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupiłam ostatnio taką butelkę i jestem zadowolona bardzo z niej bo wygoda ze sterylizacją, tylko czy dostaniesz ją u siebie http://www.allegro.pl/item1038049387_butelka_samosterylizujaca_firmy_lovi_250_ml_nowa.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
widze ze moja najstarsza a ani zebow nie widac ani na boki sie nie obraca-len!!!!!!!!!!
pogoda nadal okropna!!!!!!!!

jesli chodzi o okres to boze moj pierwszy po porodzie byl straszny!!!!!!!!!! bolesny i mega obfity!!!!!!!!!!! zaczelam stosowac plastry i sie skonczyl ale przeszlam na tabletki i przez 5 dni plamilam pozniej dostalam jakby okresu pozniej znowu plamilam (az do teraz) tabletki skonczylam wiec zaraz okres znowu przyjdzie 😞 i tak juz chyba od miesiaca!!! masakra

rano bylam na badaniach bo cos moja lekarke niepokoi i nie do konca wierzy w to ze te wlosy to tylko wynik ciazy 😞a do tego bardzo ostatnio schudlam- jutro beda wyniki!!

Marcelina pije soczki i je uwielbia!!!!!!!!!! czasem nawet udaje ze czkawki dostaje zeby do flachy sie przypiac 😜 wczoraj jej dalam marchewke z jablkiem (bobovita) i mimo tego ze podobny samak do soczkow to plula i sie krzywila ale mysle ze tu chodzi o to ze luzeczka jej w buzi mieszam 😜

mialam dzis jechac z Marcelina do pediatry na "ogladanie" ale przepraszam najmocniej jest tak paskudnie na dworze ze jej nie wystawiam nawet z domu!!

100-lat dla Julci 😘
nam w niedziele minie 4 miesiace 🤪 🤪 🤪

lece jakis obiad nastawic bo maz spi Marcelina przysypia 😜 i ja chyba ez za chwile wskocze do wyrka 😜

milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi ale Ci zazdroszczę że Marcelinka już pije soczki, my jeszcze dwa tygodnie i też wprowadzę.
Co do butelek my używam Tommee Tippee i jestem mega zadowolona, smoczki do tego mamy 2 z krzyżykiem( jak do kaszki) 1 do picia a na noc zrobiłam jej dużżżą dziurę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja po sprzątaniu, ledwo co dywan ściągnęłam to i tak mi na podłogę narobiła ..myślałam że zabije, biedna aż do kuchni pobiegła i schowała się pod stołem. Staruszka ma juz 16 lat i to nie jej wina że sika pod siebie ale tak mnie to denerwuje..wrrr
No ale humorek mam lepszy bo po myciu podług (myłam i ryczałam nie wiem czemu) moje kochane dziecko zrobiło mi taki prezencik, dokładnie o 10;35 wreszcie podniosła główkę leżąc na brzuszku... 😁 😁 😁 😁 😁
[URL=http://img40.imageshack.us/i/sam0199.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1986/sam0199.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img706.imageshack.us/i/sam0200.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3104/sam0200.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób super ten gryzaczek, ciekawa jestem czy moja będzie go chciała bo smoczek sukcesywnie wypluwa ;-)
Cruella biedna a u Ciebie nadal pada! Co się porobiło z ta pogodą ja nie wiem... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry 🙂
My spalismy do 10tej 😜
tzn ja spalam a Maly przemawial juz od 9tej ale jakos tak nie mialam sily sie podniesc 😉
Sibi mialam tak samo skonczylam plamic 3dni temu a dzis okres no bo odstawialam tabletki...
a ostatni okres bylo okropny... 😞
Dodi Wszystkiego Najlepszego dla Julci 😘
CandyMonka Ty to masz pecha z tym zalatwianiem kobieto 😞
No i Nadia widze ze juz cwiczy hehe 🙂
Bob mamy taki sam gryzak wlasnie z Tommee Tippee 🙂
Olaf zuje go sobie ale wypluwa hehe 🙂 ale jest naprawde fajny 🙂
u Nas dzis 3,5miesiaca 😁 ech leci ten czas naprawde...
a ja sie wkurzylam bo mialam robiony ten palec u nogi i wszystko ok to teraz paznokiec z drugiej strony tego palca chyba sie wrasta...
wczoraj obcielam ale boli niemilosiernie dzisiaj 😞
az w nocy rwalo 😞 co za cholerstwo!!!
wogole opuchniety jest 😞 a ostatnio przywalilam w sofe wiec pewnie sobie podraznilam cos tam...no nic czekam do poniedzialku jesli nie minie to znow chirurg 😠
Cruella slonka dla Ciebie!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a tak apropo zabkow to niektorym dzieciom te pierwsze zabki jak ida to nic sie nie dzieje...ani dziasla nie puchna ani nic. U mojej siostrzenicy tak bylo. Ktorego dnia moja Mama patrzy na Blanke a tam juz 2zabki byly hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy dziękujemy ;-))
Jai_ho jak będziesz zamawiać na allegro to poproś sprzedawcę aby wysłali Ci to jako list anie paczkę. Ostatnio wysyłałam tak za granicę, za paczkę chcieli 52zł a jako list poszło za ok11 ;-)
Anitek biedna jesteś z tym paluszkiem! Może zamiast do chirurga idź na pedicure leczniczy, i niech Ci wypiłują dobrze tego paznokcia albo założą klamrę aby się dalej nie wrastał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Candy w Irl tego nie zrobie bo tu nie ma sanepidu jesli chodzi o takie miejsca jak salony kosmetyczne i chirurg mi to odradzal...
jak nie przejdzie pojde do niego i niech zrobi z tym porzadek bo nigdy nie mialam takiego problemu a nagle po ciazy takie cos...
ech 😞
Sibi daj znac jak wyniki badan!!!
Co do zabkow to podobno jest to dziedziczne 🙂 Moja Mama niestety nie pamieta kiedy mi wyszly a i Mariusza Mama pewnie tego nie pamieta wiec czekamy cierpliwie 🙂
zreszta nie spieszno Nam 🙂
mysle ze im pozniej tym lepiej 🙂 i tak Olaf kabanosa nie dostanie na razie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek noo z kabanosem lepiej poczekac hehe ;-)
U mnie zabki podobno wychodziły na light'cie ;-)) oby u małej było podobnie
Sibi tez jestem ciekawa tych wyników, może to tarczyca..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olafowi dopiero wczoraj udalo sie tak bez krzykow przewrocic sie z brzucha na plecy bo tak to jak sie przewracal to stekal jakby mega kupe chcial zrobic a ile nerwow przy tym bylo 😉
mam pyt: 🙂
czy Wasze dzieci jak siedza z nieoparta glowa tez tak kreca non stop w prawo lewo prawo lewo???
Bo ja jak posadze Olafa i np trzymam go pod pachami to on wtedy kreci glowa i takie wieeelkie oczy jak 5zl i wogole wtedy nie patrzy na mnie jak wolam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...