Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

JaiHo uważaj żebyś za mocno ta tetrą nocha sobie nie utarła 😉

Dziewczyn co tu tak ostatnio pusto? przecież polska pogoda sprzyja siedzeniu w necie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj mój Syn odkrył nową pozycje do jazdy w wózku 😜 Wasze maludy też ta kombinują?
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/707bfbca.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu dzis jak znowu pokazalam mlodemu jablko to az mnie ciagnal za reke aby mu dac. az sie trzasl biedny tak chcial, dalam mu polizac tylko 🙂) i wszyscy szczesliwi 🙂)
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/4e81e0c9.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aana, mi już przeszły te strachy, że nie będzie mógł oddychać albo coś Mu się stanie. Jest już silnym chłopcem, kręci świetnie głową 🙂 nawet w nocy jak go smrodki z pupci męczą, kładę Go na brzuszku (i ma podusię w łóżeczku 🙂) wtedy zasypia i potrafi tak ok. 3-4 godzin przespać. Wygląda wtedy jak pingwinek 🙂

JaiHo, ten błysk w oku Victora! Już widzę co wyprawiał by tylko liznąć mamy jabłko 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor również leniwiec, nie wiem jak On się obrócił w tym wózku, bo w domku takich rzeczy nie wyprawia. Uwielbia spać na boku, i prawym i lewym, byle na boku 🙂 na wznak śpi tylko w wózku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie już troszkę korci żeby małej podać coś do jedzenia innego niż tylko mleko. Wczoraj zauważyłam, że mała ulewa taką żygowiną po mleku nan, chyba bedę musiała zmienić na jakieś inne jak bedę chciała ją dokarmić.
Martuś niezłą pozycję obrał sobie Igorek na spacerek na wszystkich się wypiął 🙂
Jai_Ho ale Viktorkek miał chrapkę na to jabłuszko, a mama sama zjadła nunu 😉
a ja właśnie szukam pościeli dla Milenki i zastanawiam się który kolor wybrać czy Śpiący miś ecru, czy Śpiący miś w brązie?
http://aukcja.onet.pl/item1025916597_mamo_tato_15_cz_posciel_haft_90x120_moskitiera.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do wybojów i nierówności chodnika, to mi dzisiaj o mały włos wózek się nie przewrócił na takim nierównym dość wysokim wzgórku. Nie wiem, czy ten wózek jest jakiś dziwny wywrotny, czy to wina nierówności. Wy też macie niekiedy takie wrażenie, że jeśli nie przytrzymacie dobrze wózka, to może się on wywrócić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona mam czasem wrażenie, ze mój wózio chce wywinąć fikołka, jak go mocniej nie złapie 😉 to chyba dlatego, że jest bardzo sztywny. Pościel, mnie się podoba ta w brązie, ładnie odbija ten kolor, ale to zależy w jakich kolorach Milenka ma wystrój pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus niezla pozycja 😁
Mona a Ty karmisz pol na pol?
ja w sobote dam cos Olafkowi 🙂
mysle ze albo jabluszko zlociste albo ziemniaczka z marchewka 🙂
JaiHo trzeba bylo dac Victorkowi polizac 🙂 pewnie nic by mu sie nie stalo a mine by mial pewnie powalajaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fioletowy mi sie podoba 🙂 taki radosny dla dziewczynki 🙂
Olaf spi pod kocykiem 🙂
bo koldre rozkopywal a w pajacu nie lubi bo on spi na brzuszku i lubi wedrowac a niestety w pajacyku skrepowany bardziej.
wiec ma kocyk i zawijam go tak zeby sie nie dostal pod niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś Milenka ma żółty pokój, a mebelki drewno naturalne 🙂 A wózek też mamy sztywny, chyba dość wąski i wysoki, może stąd też takie wrażenie.

Anitek karmię tylko piersią, ale czasami ak ktoś do mnie przyjdzie, albo ja idę w gości i nie chce mi się cyca wywalać, to daję Milence butlę, ale widzę, że później dość mocno zwraca, a wcześniej po tym mleku aż tak nie zwracała, albo ja na to nie zwróciłam uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona no przy karmieniu piersia niby od 6stego miesiaca sie daje cos nowego do jedzonka ale widzialam ze Styczniowki tez karmia piersia i daja deserki czy obiadki 🙂
to wszystko zalezy i od decyzji rodzica jak i od stanu zdrowia dziecka 🙂
Olafik w sobote dostanie cos 🙂
ciekawa jestem jaka bedzie mina i reakcja 🙂
ale mysle ze wszystko bedzie ok 🙂
skoro kaszke tolerowal bez prbolemow 🙂 na poczatek i tak dostanie max 3male lyzeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zolty pokoj i naturalne mebelki no coz ladnie by zielony wygladal 🙂
co do wozka to moj na szczescie jest stabilny 🙂
ogolnie jestem zadowolona tylko ze Olaf juz sie prawie w gondoli nie miesci...
co do samochodu to nadal szukamy...
bo nie chcemy tak na szybko kupowac lepiej przemyslec decyzje...
poza tym najpierw nasze auta musimy sprzedac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek też mi się fiolecik podoba, ale nie wiem czy by pasował do tego żółtego pokoju, to taki dość mocny żółty odcień. W sypialni póki to łóżeczko będzie stało, to by ładnie wyglądało, ale u Milenki sama nie wiem. U mnie całe szczęście Milenka kołdry na główkę nie zaaciąga za to owija się szczelnie pieluszką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dopiero pozniej przeczytalam ze zolty pokoj 🙂
mysle ze zielen bylby fajny 🙂
co do naciagania koldry na glowe to Olaf tak robi jak lezy na plecach 🙂 bo w nocy spi na brzusui tylko rano ze mna w lozku lezy i wtedy sa zabawy 🙂
a tak w nocy to on wedruje jakos tak sie odpycha raczkami ze zawsze gdzies w drugim koncu lozeczka jest i wlasnie raz pod koldre sie dostal wiec teraz jest zawijany kocyk tak ze juz nie ma opcji zeby sie dostal pod 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh zielony jakoś wogóle mi sie nie podoba 😉
Ja mam nadzieję, że spacerówka będzie bardziej stabilna, bo niżej ten ciężar bedzie się rozkładał.
Mi najbardziej z tej pościeli przydałaby się moskitiera, bo później to też nie wiadomo czy Milenka nie bedzie się rozkopywała i czy nie będzie spała w śpiworku.
A jedzonko to ja chyba podam jej wcześniej, zresztą zobaczę co pediatra jeszcze powie jak pójdziemy na następne szczepienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...