Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Uciekam dziewczynki nakarmiać Małego przez sen, żeby wytrzymał do jakiejś 4tej 😜 jak dam radę to zajrzę jeszcze a jeśli nie to SPOKOJNEJ NOCY życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej a propos jedzenia to my idziemy w przyszłym tygodniu w piątek czyli za niecałe dwa tygodnie do lekarza i zapytam , bo też chce Amelii wprowadzić już coś do diety.
Myślałam o samym jabłku albo o samej marchewce na początek , ale zapytam lekarki co ona proponuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milenka też się rzuca trochę w kołysce, ale nie ma możliwości obrotu, bo ma tam za wąsko, dodatkowo jeszcze ochraniacz na szczebetki zmniejsza jej przestrzeń, ale już niedługo będzie spała w łóżeczku tylko musi przyjść materac i jeszcze pościel chę zamówić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale i tak z rozszerzeniem diety zaczekam az skonczy te 4 m-ce i zaczniemy szalec 🙂)
Mi sie najbardziej podoba posciel ecru ale ja jestem fanem tego koloru we wszystkim 🙂)
Wozek mam stabilny, ale mnie wkurza, bo cos mi go sciaga na prawo i musze sie lapami tez na spacerze natyrac, nawet nie mam pojecia od czego sie tak stalo. Tak wiec spacerowke juz kupie nowa, tak mysle, ze jakas ,,lepiej wypasiona" ,,parasolka" i juz.
Martus a Igor Ci sie nie dlawi jak je przez sen? cholera moj jakos nie potrafi tak jesc i musze czekac az sie obudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej zaczne od jablka z racji tego ze kaszke ma jablkowa wiec chce sie trzymac jednego.
Mam tez soczek jablkowy 🙂 chyba ze soczek dam mu troszke jutro i zobaczymy 🙂
JaiHo chcialabym widziec ta mine hahaha 🙂
ja procz kaszki jeszcze nic nie dalam no ale w najblizszym czasie dam 🙂
juz mu kupilam kubek specjalny z Tommee Tippee od 4tego miesiaca 🙂
bo lekarka radzila zeby Olaf pil soczki i herbatki wlasnie z kubka a mleko z butelki i w taki sposob bedzie wiedzial ze napoje inne niz mleko pije sie z kubeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cos tam mu dam w sobote 🙂 to juz jedna noga w 4tym miesiacu hehe 😉
poza tym mysle ze to ze sie jednak wkroczy w ten 4ty miesiac nie oznacza ze dziecko bedzie gotowe na przyjmowanie nowych pokarmow.
Zaczne od czegos delikatnego a zanim dostanie obiadek czy zupke to pewnie jeszcze z miesiac minie.nie chce mu rewolucji robic zadnych. Powolutku malymi kroczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie przynioslam sobie bagietke z serem zoltym i diabelskim ketchupem 😮 🤔 gdzie ja ostrego za bardzo nie jadam...no coz jutro okres to chyba przez to...choc juz mnie brzuch boli na maxa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały nakarmiony, co prawda wciągnął tylko 65ml, ale mam nadzieję, że do 4tej wystarczy 🙂
JaiHo, Igor ani razu się nie zakrztusił podczas takiego jedzenia, nie ulał, nawet Mu się nie odbija po jedzeniu przez sen. Czytałam nawet, że dziecko karmione przez sen jest bardzo "zrelaksowane" i nie ma opcji by się zakrztusiło czy ulało 🙂 więc spokojna głowa 😉

My idziemy za tydzień na szczepienie, to przy okazji spytam o wprowadzenie innego jedzonka niż mleko 🙂 a tak szczerze to nawet się dobrze nad tym jeszcze nie zastanawiałam 🙂

Idę wziąć prysznic i spać. Zaraz M. z pracy wróci.

Dobrej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona wydaje sie duzo...ale raczej to porcja na dobe.
Moja Siostrzenica ma roczek i dopiero od niedawna zjada caly sloiczek.
Ja mam tez ksiazeczki od lekarza wiec musze zobaczyc 🙂
co do okresu... no coz mysle ze dostane w koncu biore tabletki 😜
ale jesli znow bede plamic caly miesiac jak ten ostatni to musze je zmienic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona a cos mi sie przypomnialo 🙂
jesli dobrze pamietam oczywiscie 🙂
To Ty chcialas miec dzieci po roku??? bo jesli tak to nie zaczynaj brac tabletek hahaha 😜 bo Milenka ma juz prawie 4miesiace + 9miesiecy ciaza Twoja kolejna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo Olaf jak sie budzi ok 4 lub 5tej to go biore do loozka gdzie ma swojego jaska malego i tam na lezaco dostaje mleko i oczywiscie oczka ma zamkniete...wypije ok 100ml i spi dalej 🙂
i ani razu mi sie nie zakrztusil ani nie ulal i mysle tak samo ze cos w tym jest ze dziecko jest spiace zrelaksowane i do tego nie nałyka sie powietrza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak po cerazette nie robi się przerwy.
Dobrze Anitek pamiętasz chciałam mieć drugie dziecko po roku, ale może źle się wyraziłam, bo miałam na mysli, żeby po roku zacząć się starać dopiero 🙂, ale teraz coraz częściej myślę, że chyba jednak staranka zaczniemy po 2 latach, bo ten czas tak szybko leci, że rok to już niedługo będzie 😉 a ja narazie nie chcę z brzuchem chodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona124 mnie po nich tak muli jakos dziwnie, niedobrze mi, glowa mnie pobolewa i zawsze tak jest po tabletce, ale nie ma reguly, kazda jak wiesz inaczej reaguje. A do tego doszlo to, ze nie robilam zadnej przerwy a dostalam okres, wiec cos jest nie tak. A z racji tego, ze maly juz jest bardzo malo na cycu to chyba sie zdecyduje na normalne cilesty i juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no ale to co nie ma sie okresu jak sie je bierze? to raczej tez nie jest zbyt zdrowe dla organzimu wiec JaiHo moze to normalne ze sie ten okres jednak dostaje? tego nie wiem akurat 😞
Mona no ja teraz to nie chce myslec o drugim dziecku choc im dalej z Olafkiem to mysle ze wcale nie bylo to wszystko takie tragiczne (mowa o tych pierwszych tygodniach) a teraz to rewelka jest 🙂
a tak szczerze? brakuje mi czasem tego stanu 🙂 tych kopniakow 🙂 i tego ze moglam sobie polezec i poglaskac brzusia a dzidzia kopala 🙂 ech fajne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Całkiem możliwe, ze tak to jest z tym relaksem maluchów poczas snu, bo ja też biorę Milenkę, jak już się zaczyna wiercić, kopać i puszczać bąki 😜 do podkarmienia i mała je na śpiocha aż całkiem zaśnie i odrazu ją odkładam nie czekając aż się jej odpije i nigdy jej się nie ulało, czasami tylko jak już rano ją podniosę, to sobie ostro beknie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...