Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie chce pozować do zdjęć dlatego mało wyraźne

[URL=http://img706.imageshack.us/i/p5180021.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1142/p5180021.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob z opisu wyglada na zab...opuchniete czerwone dziasla i do tego bola...
co do przewrotow ja tam sie nie przejmuje 🙂 Maly wie kiedy moze a kiedy nie wiec nie bede naciskac 🙂
co do sadzania ja zaczelam pare dni temu 🙂 oczywiscie podtrzymuje go ale np wczoraj siedzial sam w fotelu przez chwile z taka mina 🙂
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/8844d42f.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa bo na foci wyglada jak z boku.
Bob kucze nie wiem 😞
szczerze to myslalam ze to inaczej wyglada. wbij w google dziasla podczas zabkowania i nacisnij grafika to tam beda fotki na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poszłam zjesc , wstawic pranie i ogarnąc, a Wy juz 7 stron.

Jai_Ho wczoraj tyle smiechu było na ćwiczeniach, ja sie zajęłam jedna stroną a M. druga, a Julka sie śmiała i patrzyła jak na głupków co jej robimy, mam nadzieje ze dzis znowu bedzie taka radosna 🙂

CMonka duuuzo zdrowka dla NADUSI z okazji spoźnionych 3 miesiacy, a i zazdroszcze Ci ze mała sie podniosła, Julka wogole nie ma podparcia na raczkach, jak lezy to rązcki i nózki jej latają jakby chciala plywac 😞
Wasze dzieci juz ząbkują, przewtacaja sie z boku na plecki, ładnie trzymają zabawki, a moja mała nic prawie nie robi, patrzy tylko na rączki i sie niby bawi czasem i gaworzy , czasem mi sie plakac chce , dlaczego tak sie dzeje, moze ja poprostu źle sie nia zajmuje, albo za mało czasu jej poswiecam 😞


Co do smoków i gryzaków, moja smoka nie lubi , a na zeby sie nie zapowiada wiec sie nie udzielam :P

Ale Julka wazy juz 6200 i chyba jej wymienie pampersy na 4 rki jednak, bo od kilku dni uzywam active baby ( swierdzilam ze sporóbuje bo na premium care juz nie wyrabiam , Julka od rana 3 kupy walnęła ) ale juz 3 razy mi wyleciala kupa górą, sa jakies małe , i ma odciśniete te gumeczki na nózkach, kupie teraz 4 rki i zobaczymy.
No ciekawe co mój M.załatwi na wieczór na usg, inaczej zbankrutuje na taxe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
moja własnie obudzila sie z wielkim placzem, po Waszych rozmowach zajrzalam jej w buzke a tam po lewej stronie mega czerwone na dziasle tak jakby tez jej zabek szedl..ale Boze jak ona placze..wyrywa sobie wloski przy tym a ja nie wiem jak jej pomoc, jak sie uda to zrobie Wam fote
lece bo krzyczy strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi Olaf sie przewrocil moze z 5razy.... i jest starszy...
co do trzymania to tez roznie z tym jest.
A Julcia jeszcze Cie zaskoczy 🙂
nie wiem czy czytalas jak pisalam o szwagra siostry dziecku?
Mikolaj byl niedotleniony i tez mial cwiczenia bo wlasnie mial to napiecie miesniowe i dziecko jak mialo 5miechow zaczynalo raczkowac!!!!czy nawet koniec 4tego bo sie pytalam ostatnio.
i wierz mi Mikolaj ma teraz 7lat i jest mega zdolnym inteligentnym dzieckiem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodinko troszke Ci wspołczuje z tym jezdzeniem z Julcia no ale najwazniejsze zeby była zdrowa. Kochana ty sie nie przejmuj moja Sara tez narazie ani nie ząbkuje ani nie przewraca sie z boku na bok ale wydaje mi sie ze nie powinnysmy sie tym przejmować nasze maluszki mają jeszcze czas spokojnie powoli tez mam czasem takie złe mysli ale staram sie zachować zimna krew 🙂
sara narazie jak leży na brzuszku to bardzo ładnie podnosi główke i opiera sie na rączkach jak ja nosze trzyma sztywno prosto głowe. spieszyc sie tez nie ma co moja kuzynka urodziła dzieciaczka 3 dni po mnie teraz ma ten mały 3 miesiace i troszke a on już siedzi!! oczywiscie podparty ale moim zdaniem to lekka przesada.. dziecko ma jeszcze na to za słaby kręgosłup skłonny do skrzywien itd. znam jeden przypadek ze dziecko miało 7 miesiecy i zaczeło chodzic rodzice sie tak strasznie cieszyli ze maja takie cudowne dziecko a co do czego to musieli jezdzic do lekarzy na rehabilitacje przeswietlenia itd bo cos tam było nie tak z kregosłupem i nożkami.
my dzis idziemy do lekarza na kontrole bo Sarka była 4 tyg temu i jak juz pisałam kazali dawac wicej wit D i dzis kontrola 🙂 Ciekawe ile waży ostatnio ważyło 5100 teraz juz pewnie z pol kg wiecej:0 hmm no i oby wszystko było ok 🙂 3majcie kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi zapomniała napisać,
Mój bratanek też miał napięcie mięśniowe, jak bratowa nie wiedziała ze to to , to myślała ze może ma kolki , jako ze karmiła piersią to zaprzestała jedzenia wszystkiego prawie za wyłączeniem sucharów( a muskuły oboje z bratem mieli jak Pudzianowski) kiedy w końcu lekarze odkryli co to jest i zaczęły się rehabilitacje to okazało się w już po kilku sesjach że Paweł to aniołek

no teraz już takim aniołkiem nie jest rozrabiaka jeden 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi nie jesteś osamotniona moja Amelia też bawi się tylko rączkami, do tego w większości trzyma jeszcze w piąstkach, nie obraca się nie ślini nie ząbkuje , śmieje się przepięknie, nawet nie gaworzy, może pojedyncze dźwięki i nie uważam abym jej za mało czasu poświęcała choć prawie w ogóle nie noszę jej, mówię do niej dużo, widać taki jej urok bo rozwija się jak najbardziej prawidłowo.
Myślę że trochę nie potrzebnie się tu nakręcamy, to że jedno dziecko coś zrobi to nie znaczy że wszystkie powinny, aczkolwiek na pewno jest to jakiś punkt zaczepienia 🙂

Ja wszystko dzielę co tu piszemy bo inaczej wyszłoby że Amelia jest niedorozwinięta.
Nie czytam też żadnych artykułów na necie, lekarka mi zabroniła powiedziała że większych głupot nie widziała i że jeśli będę miała jakiekolwiek wątpliwości to mam do niej zadzwonić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i swieta prawda Cruella!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja tez sie nie przejmuje ze Olaf nie robi tego czy tamtego...kazde dziecko jest inne 🙂
i tez lekarze mowia ze bedzie robil wszystko pozniej ze wzgledu na wage itd ale jestem pewna ze jak bedzie pewien ze cos moze zrobic to zrobi i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff uspokoiła się.. Boże jak ona krzyczy, wyrywa sobie włoski przy tym i szarpie za uszki biedna. Ma czerwone dziaselko ale tak jakby w miejscu gdzie my mamy kly, to chyba nie te zabki sie wyrzynaja pierwsze co nie?

Dodi Julcia zacznie robić wszystko w swoim czasie, zobaczysz kochana! Mojej tez dopiero dzisiaj udało się podnieść główkę wcześniej, leżała na brzuszku jak placek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/9eefa610.jpg[/IMG]
Darusia pewnie ze nie dziecko sie slini bo zaczela sie zwiekszona produkcja sliny i dziecko nie potrafi jej jeszcze polykac dobrze a pakowanie raczek do buzi no coz w taki sposob dziecko poznaje swiat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...