Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laski!
CMonka 3mam kciuki żebyś dorwała drania 😠
Martuś ja zatrzymałam laktację tabletkami ziołowymi z szałwią - nie pamiętam nazwy ale w aptece na pewno będą wiedzieli
a co do picia z butli to moja mała też znowu marudzi i na raty pije.. nie wiem od czego to zależy bo nie ma reguły raz jest super a raz ryk wycie i kręcenie głową 😞 ostatnio częściej to drugie tak więc każde karmienie to masakra i stres
Dodi bidulo kuruj się aha i pytanko:jak wyglądają pleśniawki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja wa powiem ze moja tylko cyc chce!! ani butki ani smoczka.. wyobrażacie to sobie.. jestem uziemiona . tak w ogole zaczyna jej sie nie podobać jesli bierze ja ktos inny na rece niz mama i tata.... przerąbane mam 🙂 🙂 wasze maluszki tez tak mają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Darusia musisz coś z tym zrobić, niech inni biorą małą na ręce jak najczęściej bo inaczej będziesz miała przechlapane 😞
aaana a może powinnaś małej robić dłuższe przerwy między jedzeniem, może nie jest wystarczająco głodna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wpadlam na chwilke 🙂
poszlam jeszcze na kawke do kolezanki 😜 Olaf sie wyspal u niej hehe 😉
Dodi duzo zdrowka dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘
Cruella zastrzelilas mnie pytaniem hehe 😜 bo Olaf juz i tak ostatnie chody z kolyska ale mysle ze kupie mu kojec 🙂 a jak sie kimnie w nim na brzusiu ze 2razy w ciagu dnia to przeciez nic mu sie nie stanie 🙂
jest to jedyna opcja bo nic innego raczej sie nie nadaje dla tak malego dziecka 🙂
Darusia wywolalam Cie myslami bo juz dwa razy pytalam gdzie jestes 😜
co do Olafla to to tez pewnie bedzie cyc moj 😉
bo jest tylko ze mna no i z Mezem choc ze mna non stop wiec pewnie bedzie problem 😉
ale jak ktos go bierze na rece to nie wyzywal nigdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas plany na jutrzejszy basen legly w gruzach!!! mezowi na nodze zrobil sie ropien i ma lezec nawet dzis juz do pracy nie idzie tylko z mala zostaje w domu a moja mama wrocila do siebie 😞 ja sie bede za jakas godzinke szykowac na impreze 🙂
jutro za to jedziemy zaplacic za wczay 😎
duzo zdrowka dla wszystkich
do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mu już po gościach.
Wklejam fotkę

To najmłodszy i najstarszy członek rodu Machowskich 🙂

[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/23129558.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
nie mogłam wcześniej wejśc na odpowiedzi forum , coś ten brzuszek sie rypie
cruella super są takie zdjecia najmłodszy i najstarszy, jaki to wzruszające, u nas było tak 2 tyg temu ale dziadek już nie miała siły trzymać wnusi bał się,ma 82 lata bo zżera go rak , ale na szczęście nie jest tego świadomy a ile ma ten pradziadzio?
CMonka tak sobie pomyślałam a jak by ktoś z twoich znajomych poszedł do jego pracy lepiej byłej pracy w takiej szybciej powiedzą, żeby zapytali czy wiedzą gzie jest czy cośw tym stylu bo ma coś do przekazania niech zapyta o niego w stylu " wiesz może gdzie się podziewa Miguel i opisał jego wygląd" , a jak koleś pytany zakuma to może zdradzi jego nazwisko 🤨 ☺️
tak sobie wymyśliłam , może trochę zamerdałam ale może zrozumiesz o co mi chodziło
aaana sprawdź czy z butli nie leci za wolno i mała się szybko męczy i przerywa picie, moja czasem tak ma, to chwilę odsapnie i pije dalej, to zależy jak mocno zakręcam butle bo może byc tak że sie smoczek sam nie odpowietrza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
udało Nam się dziś pospacerować,nawet uchroniliśmy się od deszczu 🙂
Igor śpi, trochę się kręci, może znowu pierdki wyskakują z pupci 😉
Bob, Aana, Anitek dziękuję za odpowiedź odnośnie zatrzymania mleka w cyckach 🙂 również zmniejszyłam ilość karmień ale i tak przystawiam Małego, bo czasem z bólu nie wyrabiam, jak jeszcze mleko najdzie. W sumie to ja lubie, jak On się tak lela, tylko że się nie najada 😞

CandyMonka oby się udało! Kurde, że nie pamiętasz nazwiska, może jeszcze Ci się przypomni 🙂 nie chcę być wścibska, ale jak to się stało że się rozeszliście? jeżeli trudno Ci o tym pisać, to oki zrozumiem 🙂

Cruella dużo radości dla Amelki!! Bardzo chciałam zobaczyć zdjęcie, ale przez ten mój szajsowaty internet nic z tego 😠

Sibi, jak ja zazdroszczę wypady na imprezę. Upojnej nocy 😜

A ja nadal przeglądam foty do albumu, jestem ku końcowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella w końcu wczytała mi się fotka. Miłe takie focie, z sentymentem 🙂 dlaczego mówisz, że Ami ma 3 włosy na krzyż 😜? ja już tam widzę spory meszek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagladam na chwilke 🙂
Nikos moge sie tylko domyslic jak sie czujesz nie bylam w takiej sytuacji choc u Nas zawsze byl podzial siora byla Mamusi a ja Tatusia i tez czasem czulam takie cos jakby odrzucenie ze strony Mamy 😞
Cruella focia super wlasnie u Nas bedzie to samo w PL w czerwcu 🙂
Mariusza Babcia ma 88lat 🙂 no i sesja zdjeciowa bedzie 🙂
Aaana jak zjada co 4godz no to 6karmiec no nie 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej u Nas z Dziadkiem bylo to samo 😞 nikt mu nie powiedzial ze raka juz ma doslownie w calej jamie brzusznej i moze dobrze bo przezyl jeszcze 1,5roku a lekarze mowili ze max 2miesiace...
straszne to jest 😞 ja tak strasznie tesknie za Dziadkiem i Babcia 😞 ech snia mi sie bardzo czesto rowniez bo bardzo czesto o nich mysle...
takie to niesprawiedliwe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie moglam odpisac na posty wczesniej...
znow zmiany na brzuszku 🙂
Oki doki Kochane ja uciekam bo Mezus wola 😉
Olafik juz smacznie spi wiec pewnie ok 4tej sie obudzi ale dzis nocka Meza ja spie jak zabita 😉
do spisanka jutro 🙂
przed sniadankiem zajrze bo pozniej jak bedzie pogoda chcemy jechac do ZOO 🙂
Buziaki i spokojnej nocki zycze 🙂
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej z butlą i smokiem wszystko ok - sprawdzałam i kombinowałam już chyba wszystko więc to mam opanowane
Anitek nie 6 karmień tylko 4 nam wychodzą bo mała śpioch jest i tak je ok 6, 10-11, 15, 19 i potem kategorycznie odmawia jedzenia nawet jak w nocy próbują ją na śpiocha dokarmić to też niestety nie chce
Martuś ja teraz żałuję że nie karmię - tak trochę mi tego brakuje bo - pomijając całą resztą - było w tym coś magicznego

oki lecę spać bo jutro długi dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...