Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny, ja na chwilkę w sumie, Noi stało sie to czego sie obawiałam, zaraziłam małą, biedactwo ma katar i kaszel na szczescie gorączki jeszcze nie, idziemy na 12.15 do lekarza zapytam co i jak. Biedne maleństwo, dzis sie popłakałam rano, bo tak lezała wtulona we mnie i nawet jesc nie krzyczała mimo ze kilka godzin nie jadła.

Szkoda mi jej, moje kochane dzieciątko 😞 niedobra mama zaraziła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂

Sorki, że wczoraj już nie odpisałam ale mała mi nie dała. Zaraz odpisze na Wasze posty, będe je cytowac trochę mi to zajmie więc mogę Wam wchodzić w paradę ;-))))

Dodi biedna!! jejku to nie Twoja wina, że mała jest chora przeciesz nie zaraziłaś jej specjalnie. Dużo dużo zdrówka Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek
...Poza tym nie chce mi sie wierzyc ze tak to wyglada!!!! przeciez sobie sama tego dziecka nie zrobilas do jasnej cholery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja Ci pomoge Kochana mam kolezanke prawniczke i bedzie na chrzcinach napisze jej cala historie zeby skonsultowala z kim potrzeba i poprosze o rade!!!!!!!!!!!!
nie zostawimy tego tak na pewno!!!!!!!!! nie jestes pierwsza kobieta w takiej sytuacji i watpie ze takiemu dupkowi tak to na sucho by uszlo mowie Ci tu cos smierdzi na pewno jest inne wyjscie!!!!!!!
Jesli wysla mu pozew o stawienie sie na DNA i on sie nie wstawi no to bedzie odpowiedzialnosc karna jestesmy w Unii...
nie moze on sobie olac tego ot tak sobie
Poza tym nie potrzebujesz swiadkow ze Ty z nim bylas w zwiazku Kochana!!!
wiele takich spraw to jednorazowe nawet spotkania gdzie nikt nie wymienia sie nazwiskami...

Dziękuję było by miło gdybyś dopytała się jeszcze koleżanki.
Świadków niestety potrzebuję ponieważ nie będe mieć innych dowodów na to że on jest ojcem, na badania DNA na pewno się nie stawi więc tylko świadkowie mi pozostają. Inaczej nie udowodnie w śadzie, że on jest ojcem. wiem wiem POLSKIE CHORE PRAWO!!
Adwokat mówił mi że sędzia będzie też się mnie pytał czy np w tym okresie tylko z nim sypiałam 🥴
Za niestawienie się na badanie DNA nie będzie obowiązywac go żadna odpowiedzialność karna.
Rozpatrywanie takich spraw zostało ujęte w konwencji haskiej, nie dotyczy to prawa unijnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek
Candy a Ty masz wogole w planach lot do UK? bo tak naprawde wystarczy jeden dzien...
bilety sa tanie jak sobie zabukujesz pare tyg wczesnie. Ustaliabys z Mama ze zaopiekowala by sie Nadia i wybralabys sie do jego domu...

Patrzałam na loty, są strasznie drogie teraz. ok 1000zł w dwie strony tylko za mój bilet! Taniej robi się dopiero we wrześniu a to za długo abym czekała i nic nie robiła do tej pory.
Teraz nawet nie mogłabym małej zostawić bo ona by się zapłakała na śmierć, ona nawet pół h z moją mamą ma problem aby zostać. No i nie umie jeszcze pić z butli.
Do jego domu tez nie pójdę bo nie mam po co. Jego kobieta prawie w ogóle nie mówi po ang. Zresztą co wejdę tam i co powiem?? Ona przeciez nie zacznie mi płacić! Pewnie dostanę patelnią w łeb i na tym się skończy!
Z nim też nie mam co rozmawiać, bo i tak się z nim nie dogadam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry u nas paskudna pogoda ale juz na szczescie jestesmy po zakupach.... o 13 przychodza nas na wesele prosic i trza bylo jakies ciacho kupic 🙂
Moje sloneczko jak zawsze spalo od 21.20 do 7.55 😎
Martuś Marcelina 150 mleka czasem wcina w 15 min a czasem jej to 40 zajmuje jak jest mniej glodna ale je ciagle nie robi sobie przerw

Monka wlasnie nie masz w UK nikogo kto by mogl jakos ten adres zdobyc? i raczej nie ty musisz chyba udowodnic ze on jest ojcem ale w takiej sytuacji on musi udowodnic ze nim nie jest! Jak dobrze pamietam z prawa rodzinnego to jesli matka podaje ojca o alimenty i twierdzi ze on nim jest to ojciec jesli w to nie wierzy to musi udowodnic ze nim nie jest ( mam nadzieje ze nic nie namieszalam) i naprawde nie masz swiadkow na to ze sie potykaliscie? a rodzice jakas kolezanka? nikt Was nigdzie nie widzial?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jai-ho
CMonka troche jestes w dupie, ze tak powiem... 🤢, i troche na wlasne zyczenie, nie czarujmy sie 😞 problem jest tylko w tym, ze nie znasz danych ojca Nadi, bo nawet jak sie nie stawi na badania DNA to sad wtedy wydaje wyrok zaocznie z korzyscia dla Ciebie, bo wowczas to nie Ty musisz udowodnic, ze on jest ojcem tylko on zaprzeczyc, ze nim jest. A miejsce jego pracy? miejsce zamieszkania?
Z drugiej strony wiesz, ze jak juz on uzna dziecko, to albo bedziesz musiala sie starac o odebranie praw rodzicielskich dla niego albo kazdorazowy wyjazd za granice itd. bedziesz musiala miec jego zgode, bedzie mial prawo ja odwiedzac itd.Cos za cos.

dobrze, że później napisałaś że to trochę nie fair z tym.."na własne życzenie" bo zrobiło mi się przykro. Ja go kochałam mocno, on też cały czas to mówił i ja naprawdę widziałam nas razem w przyszłości!
Co do praw rodzicielskich to ja z pozwem o alimenty od razu składam pozew o zabranie mu praw rodzicielskich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jai-ho
a nie masz zadnych zdjec wspolnych? sms?

smsów nie zachowałam żadnych, teraz żałuję ale w złości wszystkie je wykasowałam a nasze wspólne zdjęcia miał on, ja oczywiście wiecznie bez aparatu byłam ale z zepsutym tel i tak sie skladalo ze on robil foty a ja ich od niego nie zabieralam bo po co skoro i tak milismy byc razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób
[quote a propos CMonki, nie masz jakiejś koleżanki która mogła by tam sprawdzić adres tego faceta? i też myślę tak jak Jai Ho że jeśli on się nie zjawi na sprawie to może to zadziałać na Twoją korzyść

ja znam jego adres. nie znam jego nazwiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka napisał(a):
Bób
[quote a propos CMonki, nie masz jakiejś koleżanki która mogła by tam sprawdzić adres tego faceta? i też myślę tak jak Jai Ho że jeśli on się nie zjawi na sprawie to może to zadziałać na Twoją korzyść

ja znam jego adres. nie znam jego nazwiska


a nie myslalas zeby go jakos poszukac na portalach spolecznosciowych mozej jakis Face book? moze akurat facet ma cos takiego kured trzeba wszystkiego probowac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella
Ja bym się nie zastanawiała tylko wsiadła w samolot, poleciała od razu do jego żony.
Monka już dość Ci pokazała że jest nic nie wart, nie ufaj mu idź do jego żony.
Tak przy okazji zdobędziesz jego dane, powiedz jej że nie wiedziałaś o niej a potem gdy się dowiedziałaś było za późno, że wypiera się ojcostw etc. Kobieta inaczej do tego podejdzie

taka opcja nie wchodzi w grę! Wyobraź sobie że nagle do Ciebie przyjeżdża babka i mówi że ma dziecko z Twoim mężem. Uwierzyłabyś jej od razu? I na kogo byłabyś zła w pierwszej chwili? Bo ja bym chyba babe zabiła! Od jej strony na pewno nie uzyskam pomocy a tylko źle może to się skonczyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi szukałam go w necie nie zlicze ile godzin i nie znalazłam.
Co do świadków, to ja mam osoby które nas razem widziały. O naszym "związku" widziała cała moja fabryka, chodziliśmy razem na imprezy. Piliśmy raz u moich znajomych raz u jego. Ja się z nim nie kryłam po kątach. Problem w tym, że wszyscy moi znajomi którzy mogliby poświadczyć, że z nim byłam są w UK i na rozprawę na pewno nie przyjadą, bo albo nikt im nie da urlopu albo bilety będą za drogie itp. itd zresztą cięzko będzie mi zgrać te 2-3 osoby a by w tym czasie w PL były
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai_ho dziękuję za stronkę
Niestety pomoc prawna jest darmowa tylko dla osób które w UK pobierają benefity, ja żadnych nie ma więc za prawników musiałabym płacić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jedna reka pisze 😜
Maly je 🙂
CandyMonka przeciez sama sie nie zaplodnilas wiec skoro podajesz dana osobe jako ojca no to i tak badanie dna musi byc bo nikt w sadzie na slowo nie wierzy. dla sadu wazne sa dowody czyli np. dna.
proponuje Ci to zalatwic w UK! bedzie raczej latwiej!!! no i tam jest inne prawo niz w tej cholernej polsce!!!!!!!!!! jak chcesz napisze maila tam gdzie JaiHo dala linka z zapytaniem co masz robi!!!!
Dodinko zdrowka dla Was 😘!!!!!!!!! i to nie Twoja wina!!!!!!!!
Cruella wszystkiego najlepszego dla Amelci 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bym mimo wszystko probowala zagadac z tymi ludzmi moze sie ktos "zlituje" bo jestes w "czarnej dupie" a moze ktos z tych ludzi wie jak sie on nazywa? hmm wlasnie mi przyszlo cos do glowy..... ale musialabys miec tam zaufana osobe podac jej adres i wymyslec jakas ankiete albo fikcyjna atrakcyjna umowe na jakies przykladowo probki (cos wtym rodzaju co moglobygo zainteresowac) wyslac ja tam do jego domu ze niby ma cos do zaoferowania i to np listem przyjdzie oczywiscie bezplatnie itd i zeby podal tylko dane i moze w ten sposob zdobedziesz namiary?-moze to glupie ale mi tak teraz zaswitalo do glowy 😎 ja zawsze lubialam kombinowac 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi Ty kombinatorko hehe ;-))
Anitek kochana jak możesz to napisz może rzeczywiście tam maila, ja z angielskim very good ale tylko w mowie z pisownią gorzej ;-((((
Ojcostwo zostało by potwierdzone gdyby on się na te badanie DNA nie stawił ale świadkowie by poświadczyli, że się w tym okresie tylko z nim spotykałam. na tej podstawie on był prawnie ojcem nadii i wtedy mogłabym dalej wystepowac o alimenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...