Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziendoberek:P:P:P:P:P:P:P

po konwersacji z synem wybral dziwki z buszu i paraduje z nimi:P:P:P

Zos nie nabijam sie z ciebie hehehe:P:P:P

Aha i ja kropelek nie podaje chyba sabincia:P:P:P

no i Zos tylko minipigulki dostaniesz od gina...cholerka ja na implant musze poczekac wrrrrr kolejka wrrrrrrr nerwa mam:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej babeczki! ja dzis zombi- maly nie chcial spac w nocy, ja spalam tak z przerwa na karmienie do 3 rano,bo maz go probowal uspic a od 3 ja z nim walczylam do 6, zasnal na 2,5 godzinki, teraz dostal jesc i zasypia , wreszcie!!!!w kazdym razie walczy ze snem! nie ma kolek ani zaparc, dalam mu nawet plantex do picia ale nic sie nie zmienilo wiec nie marudzi ze wzgledu na bol tylko po prostu 🤢 a od placzu to az glos mu sie zmienil i lekko skrzeczy- ma za swoje ten potwor..

Gos dasz rade, pomysl,ze to odbebnisz i bedzie spokoj na dluzszy czas!

Aniutko kurcze moze to tylko uczulenie na cos, nie martw sie na zapas.

My dzis jedziemy zameldowac malego na nowe mieszkanie,bo u nas urzedowo meldunek idzie taki sam jak jest matki a pozniej mozna przemeldowac, tylko ja musze byc zameldowana tymczasowo na tym mieszkaniu i malego mozna wtedy na stale- popieprzone jak cholera! i jeszcze do hurtowni dzieciecej po jakies pierdoły,bo sie skonczyly, kupie dzis tez myjke dla malego,bo do tej pory mylam go jednorazowymi baby pads ale juz miesac skonczyl wiec postanowilam kupic myjke,bo skora juz sie przyzwyczaila do innych warunkow niz wody plodowe.
ogolnie to Tymek uwielbia siedziec w wodzie, jak go kapiemy to jest taaaki zadowolony a jak wychodzimy z wanienki to jest wielki ryk. dzis rano tak sie zakupał,ze musialam go pod kranem umyc,od pasa byl cały w swojej jajecznicy. jak go wsazilam pod kran to znow byla radocha malego 🙂
szkoda,ze u nas baseny sa do d... ,bo chodzilabym juz z nim skoro tak lubi sie kapac.
kupie tez jakas herbatke dla niego od 1 miesiaca- i mam pytanko czy kupilyscie z hipp czy bobo vita?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki. I ja podpisuje liste obecnosci...
Noca przespana z jedna pobudka. Malenka cos zle oddycha dzisiaj i niespokojnie spi 😞 nie wiem dlaczego i tak pojekuje dziwnie. Boje sie ze cos nie tak...
Dzisiaj jade do lekarza po skierowanie na bezplatna wizyte do dermatologa. Bo jak niepojade po to skierowanie to kuzwa 100 euro o zaplacenia by bylo, wiec sie zbiore i to zalatwie a stowka bedzie zaoszczedzona.

Niebo- wspolczuje Ci kochana 🤨 Mnie tez boli i ciagnie, mam nadzieje ze przejdzie niedlugo. U mnie jest 10 dni po porodzie, a ile u ciebie?
Jedz do lekarza i niech looknie czy cos nie tak. Moze TY poprostu tak dlugo odczuwasz ten bol, a wszytsko sie dobrze zrasta... Mam nadzieje, ze cie ni okaleczyli i wrocisz szybko do formy.

Dziewczyny, ale wam zazdrosz kakao 🤪
Niezle jestescie agentki, ja tam sie boje i pewnie po 2 mieszkach sie dopiero zdecydujemy, chociaz chcica jest... hehe 😉

Buziaki i milego dnia dla was i pociech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kfiatulec dla naszej Gosienki , zeby miala duzo cierpliwosci dla goscia 🙂

a ja nie moge tabletek anty , bo mam te hormony tarczycowe , prezerwatywy to fujjj wiec zostaje spiralka ale teraz jeszcze nie zakladam,bo i tak sie nie bzykamy,najpierw pojde do gina z tym bolem i wtedy sie zorientuje kiedy moge zalozyc.

Velinus ja jestem 4 tyg po porodzie i nie boli tak mocno jak po tylko tak odczuwam to mocniej, jak popracuje na kuckach i mam wysilek jakis to boli- np. jak za dlugo nosze malego i wstaje z nim z worka sako to boli pozniej,bo tak jest to krocze obciazone w takich ruchach.
lec po to skierowanie, kasa sie przyda na dziecko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebus wspolczucie malego terrorysty:P:P:P

takie uczucie jak caly dzin na nogach jestem mam tam na dole...moja mala menda spi usnol na lezaco przy cycu jak zawsze szybki zasypiacz heheheh

ide sie umyc i na poczte przejsc buziole babulki kfiat dla shantall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje za kwiatuszka :*
Ja jednak nie jade do lekarza, bo tesciowa i to zalatwi. Kochana jest...
Dzisiaj jedziemy obadac nasz nowy domek, bo juz prawie wszystko gotowe. Juz meble dojechaly, czekamy tylko az poloza podlogi i ruszamy na calego 🙂
Juz sie nie mozemy doczekac przeprowadzki. No ale do 1 sierpnia niewiele zostalo...

Niebo, ja mysle ze to normalne. Ja mam dzisiaj bardziej nasilony bol w dolnych partiach 🤢
Moja mala nie spi, a ja chce cos na obiadek przygotowac.
Moze za jakis czas mi sie uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciliśmy....

okazało sie że Janek ma wszystko naraz tzn: potówki plus alergia plus ciemieniucha 😞(( kuzwa 😠

na potówki spiryt 70 %, na krostki i ciemieniuche przypisała nam maść i płyn, no i mamy kąpac w kali przez tydzień...oj bedziemy walczyć 😞

Beatko my mielismy identyczną noc 😞 zero snu a mi sie wydaje ze te upały tez męcza 😞

my mamy herbatki z hippa koperkowa a uspokajajaca kupiłam dzisiaj 🙂

ten strzelin to dziura 😠 nigdzie nie ma gazetki "mamo to ja" a kupiłam "dziecko" i nie znalazłam Zosi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do witamin to ja daje

Cebion 4 krople rano - Jaś je uwielbia 🙂
wit K w południe jedna kapsułka- w smaku neutralne 🙂
wit B1 pół tabletki- Jaś nimi pluje na odległosć 🙂
wit A+D3 4 krople na noc- są gorzkie ale dają rade 🙂

🙂 i tak cały dzien z witaminkami:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zoltri- ja tez dzis kupiłam gazetke i jestem w Twoim Dziecku- fotka masakra ale trudno 🤢 W dupe jeza- nie dość,że nie zapłacili mi za to ( mam pamiątkę po prostu) to nawet mi nic nie powiedzieli zmije 😠 Pewnie beda sobie korzystac z tych fotek jeszcze długo...
Moja Kamila dzis ma dzien marudy- pewnie przez upał 🤢 Cyc, cyc i cyc- widocznie pic jej sie chce. Kurcze, to kto podawał ten Sab Simplex?Wyczytałam w necie ,ze daje sie 15 kropli- ale to jakos chyba duzo 😮
My byłysmy dzis na spacerku ale żar niemiłosierny 🤢 Ja dzis słomiana wdowa, bo Michał w " 😜olske" pojechał.A miałam dzis isc na siłke i d...bo nie ma z kim zostawic Kamili 🤢 I mój brzuch nadal przypomina psia kupe 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE, WIEDZMY 🙂

NIE MIALAM OSTATNIO CZASU, ZEBY WPADAC, A JAK JUZ ZNALAZLAM CHWILE TO BRZUSZEK OCZYWISCIE "DAWAL DUPY" I MOGLAM SOBIE POPATRZEC NA BIALY MONITOR 😠

U NAS TAK W MIARE, OSTATNIO ZAKUPILAM HERBATKI Z HIPPA JABLKO Z MELISA I DZIKA ROZE Z SOKIEM MALINOWYM, OD KILKU DNI PODAJE TEZ PO TROCHU SOCZKI JABLKOWY I MARCHEWKOWY, MALY AZ SIE OBLIZUJE 🙂 NIE MA UCZULENIA CZY TWARDEGO BRZUSZKA, WIEC JEST GIT, ALE POOOOWOLUTKU Z TYM WSZYSTKIM, PAPKI TO NIE WIEM KIEDY ZACZNIEMY BO COS MI MOWI MOJA INTUICJA, ZE KROPEK NIE PRZELKNIE TEGO BO TO JEDNAK GESTAWE I CHYBA CIOTKA PRZESADZILA 😮

GOS, NIEBO MA RACJE - TYDZIEN SZYBKO ZLECI A BEDZIESZ MIALA Z BANKI, A MOZE JESZCZE CI MAMA POMOZE W CZYMS I ZNAJDZIESZ CHWILE DLA SIEBIE ZEBY ODPOCZAC, OBY TYLKO NIE DAWALA ZBYT DUZO DOBRYCH RAD 😠

KOBIETKI, JA TEZ SZYBKO DOSTALAM @ I BYLAM W SZOKU ZE TO TAK JUZ JUZ 😠 POZA TYM MAM TERAZ PO TYM CIECIU JAKIES TAKIE BARDZO BOLESNE 🤨 A OCIAGAM SIE Z WIZYTA U LEKARZA I DUPA NIE WIEM CO I JAK Z TYMI MOIMI ZYLAKAMI 🤨

BUZIOLE KOCHANE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane wiedźmy

ja znów na chwilę bo z czasem u mnie krucho a i chyba doła załapałam

od 2,5 tyg nie rozmawiam z Radkiem, wszystką swoją kaskę wpakowałam w jedzenie leki dla małej, pieluchy, wizyty u lekarzy itp, bo powiedziałam że go nie poproszę. Wszędzie chodzę z dziećmi nie byłam nawet przez 5 min sama w domu od 2 miesięcy
Radek wychodzi z domu o 7:30 wraca o 15:30 zjada obiad ucina sobie drzemkę i jedzie na budowę i wraca o 22. Chce mi się wyć ale nawet tego jie mogę bo dzieci patrzą ☺️
Ciekawe jak długo jeszcze tak pociągnę?

Dobra już wam nie smęce.

Anula kuźwa to dostałaś prezent z Italii, kucze mam nadzieję że to anulują.

U mnie smoczek poszedł w ruch już w szpitalu 🙂

Byłam z Małgosią u dermatologa bo z buźki nie chciała zniknąć ta wysypka coś w rodzaju skórki z pomarańcza ale w kolorze bordo 😉 i okazało się że ma alergię na białko mleka krowiego ale nie możemy przejść na mleko sojowe bo znów te cholerne zaparcia więc mleka nie zmieniamy ja mam ograniczyć nabiał do min. Dostała maść elocom można ją tylko stosować doraźnie ale po pierwszym zastosowaniu już po wysypce nie ma śladu 🙂

U nas upały jak cjolera nie ma czy oddychać dzisiaj byłam z dziećmi teściową i od szwagierki małym nad rzeką ale więcej się zmęczyłam niż odpoczełam bo moja teściowa to tylko się wędzi a ja 3 dzieci pod opieką 😠

dobra to tyle z marudzenia

CO Z TYM SPOTKANIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KTO PRZYJEŻDŻA DO SZCZYRKU NA WEEKEND 22-23 SIERPIEŃ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jade do szczyrku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂) 🙂

Radzia ja mam podobnie tylko nie mam dwojki dzieci i moj w domu siedzi ale mnie denerwuje...sama przebieram lulam kapie i wszystko ...bo jak on zaczyna go lulac to nic tylko do lozeczka polozyc a on czasem musi sie przytulic...dzis go kur...poprosilam przejdz sie na 5 min to on zasnie w wozku to kurwa gazete usiadl i czytal ...a ja szal....sprzatam kurna piore jego ciuchy gdzie codzienie caly kosz bo zachcialo mu sie kg gubic na rowerze to kilogramy skarpetek koszulek itpwrrr
wiecej niz ja i ethan razem...ogolem chce jechac juz do PL i byc sama z malym i mama i bratem wtedy odpoczne ...albo i nie bo zazdrosnik bedzie codziennie sie pytal koo widzialam itp wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Moj robi caly czas nadgodzinny ..niby chce miec wiecej kasy do pl...w dni wolne pracuje...wrrr..a ja kurwa nic z tego nie mam...jak oststnio odciaglam mleko to kurwa nawet malego nie mogl uspokoic jak nie chcial smoka wrrrrrr

o dupe rozboc

dzis dostawa z pl przyszla CEPAN i sie smaruje od dzis na rozzstepy zobaczymy jaki efekt bedzie..Radzaia roza na usmiech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASECZKI 🙂

MY DZISIAJ RANO WYRUSZYLIŚMY NAD JEZIORKO KOŁO NYSY CZYLI TAK ZE 110KM OD DOMKU I BYŁO SUPEROWO,MAŁA BYŁA KOCHANIUTKA TAKA GRZECZNA,ŁUKASZ Z JESSI WARIOWALI W WODZIE,A JA Z NIĄ SIEDZIAŁAM POD PARASOLKAMI I POPIJAŁAM ZIMNE PIWKO AŻ SIĘ NIE CHCIAŁO DO DOMU WRACAĆ,ALE TRZEBA I TERAZ JUŻ LASKI POKĄPANE A MY SIEDZIMY I OGLĄDAMY TV.

NIEBO JA MAM Z HIPPA HERBATKA UŁATWIAJĄCĄ TRAWIENIE OD 1-GO MIESIĄCA I Z KOPERKU WŁOSKIEGO,SŁYSZAŁAM OPINIE,ŻE TE NA USPOKOJENIE "OTUMIAJĄ" DZIECKO,ALE NIE WIEM 🥴 NO SAMA JEJ NARAZIE NIE KUPOWAŁAM I JESTEM BARDZIEJ PRZEKONANA Z HIPPA BO ICH JEST WIĘKSZY WYBÓR I SĄ DLA MŁODSZYCH MALUCHÓW,A Z BOBOVITY NP Z KOPRU DOPIERO JEST OD 1-GO MIESIĄCA.

RADZIA I ZOLTRI WSPÓŁCZUJĘ WAM FACETÓW 😞JA NARAZIE NIE MOGĘ NARZEKAĆ,ŁUKASZ SIĘ MAŁĄ BARDZO DUŻO ZAJMUJE,ALE OD PIĄTKU JUŻ IDZIE DO PRACY I BĘDZIE WIADOMO BARDZIEJ ZMĘCZONY,ALE TERAZ TO WSTAJE W NOCY,NA SPACERKI SAM WYCHODZI Z MAŁĄ I JESSI,UBIERA I KARMI I WOGÓLE SIEDZI Z NIĄ I ROZMAWIA,A JA UWIELBIAM TEN WIDOK 🙂

ZOLTRI DZISIAJ SPRAWDZIŁAM NA LICZNIKU MAM DOKŁADNIE 35KM DO DŻIERŻONIOWA TAKŻE UMÓWIMY SIĘ W KTÓRYŚ WEEKEND NA KAWKĘ,ALBO TY WPADNIESZ DO MNIE Z MAŁYM,BO MY BĘDZIEMY CAŁYMI DNIAMI W DOMU JAK ŁUKASZ PÓJDZIE DO PRACY,BO JA NIE MAM PRAWKA,A TY MASZ NIE???

KWIATUSZEK DLA RADZIULKI NA POCIESZENIE 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No oczywiscie Anulka tak blisko siebie bedziemy znamy sie a trzeba w koncu raczke uscisna...Piwka a nie Kawy sie napijemy hehehehe moj men bedzie wracal hhehehe bedzie musial sie przestawic na jazde po drugiej stronie heheh!!!!

Menda jedna ale go Kocham i musze w koncu porzaddek z nim zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO I WOGÓLĘ TO JA BYM CHCIAŁA WSZYSTKICH POZNAĆ OSOBIŚCIE,ŻEBY NIE BYŁO 🙂 TAKŻE JEŚLI KTÓRAŚ ZAWITA DO WAŁBRZYCHA TO PISZCIE I PODAJĘ ADRESIK I CZEKAM OTWOREM 🙃

MY JUTRO MAMY SZCZEPIENIE RANO TROSZKĘ SIĘ BOJĘ,ALE MAM NADZIEJĘ,ŻE BĘDZIE OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia, kfiat dla Ciebie za tego chłopa 😠
Mój mi pomaga ale czasami jest takim skurczybykiem,że mam ochote uciec-ak sie wnerwi to nie panuje nad słowami, a ja nie toleruje przeklinania w obecności Małej.Przy mnie te nie 😠
Dziś dopiero wrócił- sama wszystko zrobiłam, nawet 1 raz kapałam sama 🙂 Ale czasami lubie jak długo pracuje bo tez odpoczywam.Tylko nie moge nigdzie wyjsc i nic zrobic dla siebie przy Kamili.A dziś non stop płacze- poza tym musze isc do pediatry, bo dzis nie ulała ale chlusnęla na 20 cm i sie martwie 🤢
Jutro rano jedziemy do Centrum Zdrowia Dziecka- zobaczymy co powiedzą na łapkę...
Słodkich snów mamusie...noi tez mam chec na piffo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...