Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cherry napisał(a):
Marinel napisał(a):
Shelby i ja GRATULUJĘ!
Byłam w H&M rzeczywiście spodnie fajne ale wszystkie w moim rozmiarze miały juz nadrewany pas, takie oczka poprute i zrezygnowałam. Może w innym sklepie znajdę takei same jeszcze nie poprute.
Ktoś już pisał ze te pasy się tak odrywają. Szkoda.


Ja mam tak właśnie w jednych spodniach z H&M kupiłam drugi i nauczyłam się je zakładać. Najważniejsze by na chama nie ciągnąć za pas tylko za spodnie jak coś to wtedy pas ocaleje hihi 🙂


Cherry jak będę w jakims innym H&M nie poptute to kupie bo były bardzo fajne, super leżały i cena świetna. W sumie to te tez bym mogła zaszyć ale to już nie to samo.
Nachodziłam się dziś niesamowicie, cały Rynek Karkowski przeszłam i galerie. Teraz musimy odpocząć! Jutro wizyta o 18.45.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
dziewczynki jakiś czas temu pisałyście o jakimś family service czy jakoś tak, gdzie po rejestracji jakieś próbki itp. można dostawać... Mogłybyście powtórzyć jaka to dokładnie stronka - gdzie się zalogować można... Pilizzzzzzzzzzz

Aha parę dni temu też przewinął się temat internetowej karty ciąży - zarejestrowałam się tam i nie dostałam e-maila zwrotnego by utworzyć konto. Wam się udało? Kurdcze taka fajna sprawa a ja nie mogę się zalogować 😞


ja się zalogowałam na te kartę i dostałam po kilku godzinach maila. Ta druga strona to www.familyservice.pl zalogowałam się ale nigdzie próbek nie widzę. Jak znajdziesz to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
Chyba jestem mistrzynia w nieumieniu robienia zapiekanki ziemniaczanej z dodatkami.... Moje trzecie podejście w życiu a ziemniaki po 1,5 h pieczenia nadal surowe 😠 Trzecie i ostatnie podejście....


A tak zawsze dobrze idzie mi gotowanie 🤨


Cherry dla mnie jestes mistrzynią! Umiesz zrobić pizze a ja nie. Dasz przepis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel nie ma nic bardziej prostszego niż pizza - wieczorkiem bym Ci podesłała jako wiadomość prywatną przez nasze forum 🙂 to będziesz miała na mailu... 🙂

Teraz na chwilkę znikam bo moja połówka stęka, że ostatnio to siedzę tylko na kompie a on żonki w ogóle nie ma upsss.... idę się troszku podlizać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby, gratulacje!! 🙂

Co do rejestracji to ja już się nauczyłam, żeby zawsze spam sprawdzać, jak nie pojawia się mail. I najczęściej znajduję... Na tym FamilyService to nie mam pojęcia, gdzie zamówić jakieś próbki.

Jak robię zapiekankę, to zawsze wcześniej ziemniaczki podgotowuję trochę i potem nie trzeba długo czekać aż się upieką 🙂

Objadam się właśnie naleśnikami z truskawkami i bitą śmietaną... czuję jak mi brzuch rośnie 😜

Kukunari, Tobie się należy ciepełko. Doczekałaś się, to korzystaj ile wlezie (w granicach rozsądku) 😉 Tylko żebyś co jakiś czas dała znać, że wszystko jest w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wstyd się przyznac ale ja nigdy nie robiłam żadnej ziemniaczanej zapiekanki. Zaraz poszukam jakiś przepis.
Mam ochotę na risotto ale zgubiłam przepis a w internecie sa jakieś inne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki, ja już po wizycie. Z tą żółtaczką to mam iść do lekarza rodzinnego to zgłosić, nie jest to jakoś bardzo złe, ale powinnam mniej obciążać wątrobe - a co za tym idzie -> dieta. Lekarz mnie uspokoił. Dzidizuś zdrowy, rośnie ma 15 cm. I co najważniejsze i w 100%, z Kubusia zrobiła nam się Maja. Już nie ma wątpliwości, ja się śmiałam że pewnie a 100% dowiem się jak urodze, a lekarz mówi że już jest pewne na 100% i z motylka fiutek się niestety nie zrobi 😁 W karcie ciąży już zapisał że dziewczynka i koniec. No faktycznie widziałam tego motylka.. a dla pewności zrobił mi usg i przez brzuch żeby zidziusia pooglądać całego, a żeby potwierdzić płeć zrobił dwa razy usg dopochwowo. Nie ma już wątpliwości.. 😁 jejciu jednak córcia będzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lala89 a to niespodzianka!! I taki pewny. Moja kolezanka była dziś na połówkowym i lekarz powiedział ze raczej dziewczynka ale za wcześnie jeszcze bo jąderka dopiero schodzą z jamy brzusznej. Ja jutro idę, ale nie wiem czy mi cokolwiek powie. A to miałaś już połówkowe? Lekarz sprawdzał wszystkie te pomiary i serduszko?
Jej ale to Ci lekarze robia zamieszkanie z tą płcią 🙂
Najważniejsze że dzidzia zdrowa, uwazaj na swoją wątrobę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to ja pewnie będę miała połówkowe za 3-4tyg.
To taki wyraźny obraz miałaś? Ja ledwo dopatruję się nóżek i rączek 🙂 Masz wprawne oko.
Dobrze ze kupowałaś wyprawkę uniwersalną 🙂 Ta zmiana może po tym, że jadłaś zarówno mięso jak i słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny. wczoraj byłam na wizycie i miałam usg niestety płci nie było widać bo maluszek miał nóżki zwinięte jakby po turecku siedział i nie miał zamiaru rodzicom sie pokazać 😲. po za tym dobrze się rozwija wszystko w normie waży 380gram 🙃 jak narazie nadal muszę kupować ubranka uniwersalne 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Marto! To dobre wieści 🙂 Oby chłopaczek chował się zdrowo i trochę grzecznie 🙂 I czy mnie się zdaje, czy mamy na razie więcej chłopaczków? Po ucieczce Kubusia naszej lali89 🙂 wciąż nie mogę się przestać uśmiechać-a tak ją wychwaliłam za intuicję 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel obraz wyraźny bardzo, bo gin ma nowy sprząt więc widać wszystko, uszka i każdy szczegół. I może faktycznie nie byłabym pewna że to dziewczynka, gdyby learz mi tego nie zaczął ''udowadniać'' 😁 usg dopochwowe załatwiło sprawe, a że dziecko się tak ułożyło to faktycznie nie ma wątpliwości. Mówiłam , że czuje już kopniaczi, a lekarz na to że jak na pierworódke to wcześnie, ale kiedy mnie badał to stwierdził ''oo faktycznie kopie'' 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...