Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a co najlepsze z tym wszystkim wyprowadzamy sie z tad a nie mamy zalatwionego mieszkania jeszcze 😁 😁 mam na to niecaly tydzien a maz hmmm na wyjezdzie wraca w czwartek jak ja kocham jego prace 🤪 🤪 a taki jest ambarans aby nie dac sie zwariowac w wtorek pojezdze sobie po tych wszystkich instytucjach typu gaz woda i poprosze o okazanie rachunkow by wlascicielka nie zrobila nas tatuaj w bambuko popakuje wszystkie rzeczy na spokojnie poszukam ofert mieszkania podzwonie poogladam i napewno cos znajde oby..

i ciesze sie ze mam was ze moge sie wyzalic, wsumie teraz codziennie wstaje rano i wlaczam kompa by poczytac co naskrobalyscie
gdyby nie wy to bym zwariowala 🙃 🙃
szkoda ze nie da sie dac wam wszystkim grupowego bravka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wynalazłam pościel dla mojej córci.. początkowo chciałam tą z kubusia, ale 3elementowa kosztuje ponad 100zł, a ta obok 3el około 40zł, więc w tej cenie mam już dwie pary na przebranie.. Co myślicie, warto kupować w takiej cenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas chca za kolderke i poduszeczke 160 zl bez poscieli na nia a posciel z ochraniaczem to dodatkowe 120-150 zl


a jak malenstwo ci podrosnie i juz wyciagniesz szczebelki to ochraniacz na cale lozeczko nie bedzie ci przeszkadzac ??

wlasnie ogladam na tlc program o blizniakach syjamskich, ludzie naprawde maja problemy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki 🙂
ja tez Wam dziekuje, ze jestescie 🙂 dla mnie tro tez juz uzaleznienie sprawdzenie co nowego u Was 🙂 maz sie ze mnie smieje... "haha to teraz masz tylko kolezanki, ktore beda rodzic w tym samym miesiacu - fajnie masz" 🙂

ja dzisiaj mam straszna ochote na paczka... poprosilam meza - niedziela - nigdzie nie znalazl (nie bylo go ponad godzine 🙂 ) wiec jak wrocil bez paczka to sie poplakalam 😁 😁 😁
ahhh te hormony 🙂

ja juz mowie dobranoc, bo padam, a jutro do szpitala - ciekawe co to bedzie :P
jak wroce wszystko opowiem 🙂

kolorowych snow I ZADNYCH KOSZMAROW!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekamy na relację! Ja w szczególności bo też jestem po przejściach a żadnych dodatkowych badań nie miałam.

Ja też buszowałam dzisiaj po pościelach i nie będę kupować żadnych ochraniaczy, ja jako dziecko tego nie miałam i było dobrze 🙂. A kąpiel poduszka+prześcieradło+ kołdra można kupić za 35 zł naprawdę ładne, więc dla mnie to jest ok.
Mi się osobiście nie podobają pościele na których jest dużo "napaćkane". Niestety nigdzie prawie nie widziałam pościeli w jednym kolorze z jakimś jednym np misiem a nie dziesięcioma. Ja lubię prostotę, ale to moje zdanie 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tu mam fajny zestaw, nawet nie drogi bo za tyle elementów się naprawde opłaca. http://allegro.pl/posciel-14cz-90-120-baldachim-moskitiera-gratisy-i1633844020.html

jadwiga-róża, dziękuje za podpowiedz! wiesz że nie myślałam nawet o tym że będe wyciągać szczebelki, po prostu zapomniałam, a czas szybko zleci więc faktycznie nie warto! 😉 także całusi ode mnie.

Wczoraj mnie tak straszny jaby skurcz chwycił po prawej stronie brzusia, że nie umiałąm zmienić nawet pozycji.. Nie mam pojęcia od czego. Coś jakby kolka, ale nie do końca. Początkowo myślałąm że dzidziuś się tak ułożył na prawej stronie, bo kiedyś już się ułożyła tak. Jednak tym razem mocno bolało.. mąż nawet zrobił mi herbatke koperkową,bo też myślał że to może być kolka. Zasnęłam, ale rano jak wstałam to ciut jeszcze boli, więc chyba kolka odpada. Ale już moge normalnie funkcjonować bo wczoraj to masakra. A jeszcze małą tak rozrabiała, że nie było zlituj sie 😉 Dziś mnie też już obudziła, ale ciesze sie bo wiem że wszystko wporządku z dzidziusiem jak sie wierci..

Dziś miałąm przez chwilke sen, ale świetny.. Śniło mi się że mąż jak zawsze rano jedzie do pracy a że mieszkamy na parterze i w domu z ogródkiem to fajnie widać, to machałam mu na pożegnanie w oknie. Machałam ale jedną ręką trzymałąm nasze maleństwo, które wcześniej pojadło i czekałam aż mu się ''przyjmie'' 🙂 jejku tak swietnie to wyglądało, że aż łezka mi się zakręciła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu są te linki o tórych wspominałam:

http://allegro.pl/posciel-dziecieca-3el-120-90-bawelna-producent-i1719392549.html
http://allegro.pl/3el-posciel-120x90-ochraniacz-poszewki-i1720604415.html
http://allegro.pl/komplet-posciel-dziecieca-do-lozeczka-3el-100x135-i1719355622.html
http://allegro.pl/3-el-sliczna-posciel-art-nika-120x90-i1713941355.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 - ale fajny sen 😁 już niedługo się ziści! 🙂

jadwiga_roza - nie daj się, be strong 🙂

ja wczoraj w cubusie kupiłam dwie pary rajstopek - każda za 5 zł - dla bobaska oczywiście - jedne z kubusiem przecenione z 24,99 a drugie z miskami przecenione z 19,99 - takze jestem zadowolona z zakupu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wittajcie Dziewczyny 🙂
Ale zescie naaaaaaaaaapisały przez weekend, ze ho ho 🙃 🙃. My wczoraj wrocilismy- weekend jak najbardziej udany 🙂.
Shelby super zakup-taka promocja to jest cos. 🙂
A my wlasnie jemy sniadanko i nie dlugo tydzien pracy czas zacząć:\ 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ella1 - to dziś imprezka studniówkowa :P


no no shelby 🙂 chyba sobie jakiś koktail owocowy zafunduje na wieczór 😉 😉 😉 😉 😉. A ja dalej jem i jem i jem- teraz jedząc sniadanie mysle co by tu na obiad zjesc 😜 😜 😜 😜 😜
Shelby a jak tam dzionek ci mija dzisiaj?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochana - pogoda fatalna, samopoczucie też nie najlepsze - wczorajszy obiad wylądował na trawie w lesie, a dzisiaj z żołądkiem też jakoś dziwnie, zobaczymy, co się będzie działo...

ale humor dopisuje, bo weekend bardzo udany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
kochana - pogoda fatalna, samopoczucie też nie najlepsze - wczorajszy obiad wylądował na trawie w lesie, a dzisiaj z żołądkiem też jakoś dziwnie, zobaczymy, co się będzie działo...

ale humor dopisuje, bo weekend bardzo udany 😁[/quote


oj mam nadzieje, ze ci szybko mina te żołądkowe rewolucje-a moze gorzkaa herbatka Ci cos pomoze 🙂. Ale to dobrze, ze humor Ci dopisuje. a mi sie tak nie chce dzisiaj do pracy najgorzej to po weekendzie sie wkrecic pozniej jakis leci 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...