Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

Madzia_m3 śliczna ta koszula, chyba o taką właśnie chodzi ale bardziej do spania juz po porodzie bo do porodu to na pewno szkoda takiej fajniutkiej. Może gdzieś znajdę w sklepie taką a nie taka zwykłą rozpinaną z przodu. Skoro w pokoju maluszka powinno byc 20-21stopni to ja będę marznąc, więc musze kupic w długim rękawem jakąs ciepłą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

madzia_m3 napisał(a):
Marinel ładne, tylko nie ma napisane jaka to firma.


własnie "bezfirmowa" no i wymiary jakieś dziwne podają, w biuście się rozciąga o 10 cm a pod biustem już nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
madzia_m3 napisał(a):
Marinel ładne, tylko nie ma napisane jaka to firma.


własnie "bezfirmowa" no i wymiary jakieś dziwne podają, w biuście się rozciąga o 10 cm a pod biustem już nie?


No właśnie te wymiary też dziwne. A tam po co ryzykować, ja to chyba jednak pójdę do kslepu te koszule kupić, a jak nic nie znajdę dla przyzwoitą cenę to zamówię jakieś dwie italian fashion, może znajdę coś jeszcze tańszego, ale z metką 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki!
Znowu was zaniedbuję, ale po prostu nie mam już siły, wszystkiego mi się odechciewa nawet zaglądanie tu na forum 😞
To że moja babcia jest w szpitalu już wiecie, a wczoraj piętro wyżej trafiła babcia mojego męża.
3 miesiące temu ucięli jej jedną nogę (ma 86 lat i już od 6 lat leży i nie chodzi), a teraz właśnie ucinają jej drugą... 😞 czekam na wieści i się denerwuję, mam nadzieję że i tym razem operacja przebiegnie pomyślnie i już biedulka nie będzie cierpieć.

Wczoraj byłam na comiesięcznej wizycie, Emilka urosła w ciągu miesiąca ze 460 g do 895 g 🙂 Razem z nią ja także, bo przytyłam prawie 4 kg (podkreślam że w ciągu miesiąca) !!
Ciśnienie miałam podwyższone i pani doktor zaleciła mi picie 2 razy dziennie magnez, aby ustabilizować układ krwionośny.

Starałam się nadrobić zaległości w czytaniu ale jakoś nie potrafię się skupić- wybaczcie. Całusy dla was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaniu kochana będzie dobrze ! Proszę nie martw się na zapas, bo Emilka to odczuwa. Wiem, że łatwo napisać, ale ciesz się tym, że mała jest zdrowa i nie masz dodatkowych zmartwień.

No i tego ciśnienia trzeba pilnować w ciąży, ja mam b. niskie, jak nigdy, ale takie nie jest groźne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniu jestesmy z Tobą! Trzymaj się jakoś i nie zamartwiaj,
świetnie ze Emilka tak fajnie urosła!!! Emilki to fajne dziewczynki 🙂

Mnie strasznie bolą łydki, jak próbuje masowac to odczuwam ból, nie wiem czy mam to rozchodzić czy raczej przeleżeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pora na spacer 🙂 jak chodze boli bardziej bo to mięsień, ale raczej się nie "przechodziłam" bo wczoraj wyszłam tylko na wizytę.
Pójdę na dłuuugi spacer do sklepu dziecięcego 🙂 Mam w planach kupić biały kaftanik dla Emilki pod pojacyk od siostry i może gdzieś upatrze prezent dla męża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tutaj teraz cisza...
Gdzie zescie wszystkie pouciekały????

Zania zycze duzo zdrówka dla Twoich Babć no i dla Ciebie i malenstwa rowniez 🙂 😘 😘
Mam nadzieje ze sie wszystko dobrze ułoży!!!!!!!!!

My juz z synkiem wykapani wlasnie jemy kolacyjke- jutro do pracy nie wiem jak ja wstane tak rano 😮 😮 😮 😮 😮 😮. Powiem wam ze lepiej mi sie wstawało jak pracowalam codziennie!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej dziewczy ja jeszcze nie spakowana, kompletnie mi się nie chciało. Jutro nas spakuje 🙂
Co do długiego stania, to faktycznie przy np godzinnym prasowaniu(ostatnio tyle mi się nazbierało) to daje popalić.. plecy bolą, ojj bolą. Organizm chyba zaczyna sobie zdawać sprawę z tego że jestem w ciąży ! Muszę więcej odpoczywać.. Dziś kolekcje powiększyłam o sukieneczke z h&m (już na roczne dziecko!) i body rozm 68. Ahh no i kupiłam takie cuś dzisiaj , co wydaje mi się niezbędne!:
cena 14,90
a swoją drogą, jak myślicie co jest lepsze dla takiego maluszka obcinaczki czy nożyczki? Ja odczuwam jakieś obawy myśląc o tym jak takie maluteńkie paznokcie obcinac nożyczkami..


Zaniu, wszystkiego dobrego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek 🙂 🙂 🙂
Ja juz od rana na nogach.... w sumie to pospaloby sie pospalo 😉 😉 😉 😉 😉 ale praca wzywa!!!!
Cale szczescie ze juz nie dlugo koniec 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Milego dnia brzuszki 😆 😆 😆 😆.

U mnie dzisiaj tak ponuro i szaro normalnie jesien... brrrry 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki i Maluszki 🙂
U nas od rano pięknie świeci słoneczko 🙂 a my w pracy no ale długi weekend więc przetrwamy dzisiaj 🙂

Lala89 nie masz co się obawiać te nożyczki są tak ostre,a paznokcie Maleństwa są cieniutkie jak papierek tak ładnie się nimi obcina 🙂 Tez się bałam kiedy miałam Szymusiowi obciąć, ale bez jakichkolwiek podstaw 😁

Wczoraj dostałam wieeeeeeeelką paczkę od Mojej kuzynki, która ma dziewczynkę miałam wczoraj zrobić zdjęcie tych cudownych rzeczy ale Mój T;* przyjechał i pokazywałam mu to powiedział, że dwie rzeczy weźmie ze sobą. Bodziak z napisem córunia tatunia i takie sliczne buciki i powiesi je sobie w samochodzie- jest kierowcą ciężarówki 🙂 ale dziś jak wrócę do domu to wstawię zdjęcia wszystkiego co mam no i obiecane swoje w końcu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie

jestem po porannym spotkaniu z paniami w laboratorium - z ostatnim łykiem tego gęstego lukru (drinka, jak to powiedziała pani laborantka) prawie zwymiotowałam, ale szybko wyszłam na zewnątrz i nałapałam świeżego powietrza, póki co się trzyma (minęło 20 minut)
pani pozwoliła mi iść do domu, z zastrzeżeniem, żebym nie biegała po marketach 😁
pytała się, czy mam cytrynę, żeby sobie wcisnąć do glukozy (więc chyba mogłabym gdybym miała :P), ale wody nie pozwoliła ani popić, ani nic pić przez czas tych magicznych 2 godzin

u nas piękna pogoda - słoneczko i ciepło - mam nadzieję, że na dłużej 😉 dziś w naszym pokoju ekipa remontowa kładzie panele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
hej Mamusie

jestem po porannym spotkaniu z paniami w laboratorium - z ostatnim łykiem tego gęstego lukru (drinka, jak to powiedziała pani laborantka) prawie zwymiotowałam, ale szybko wyszłam na zewnątrz i nałapałam świeżego powietrza, póki co się trzyma (minęło 20 minut)
pani pozwoliła mi iść do domu, z zastrzeżeniem, żebym nie biegała po marketach 😁
pytała się, czy mam cytrynę, żeby sobie wcisnąć do glukozy (więc chyba mogłabym gdybym miała :P), ale wody nie pozwoliła ani popić, ani nic pić przez czas tych magicznych 2 godzin

u nas piękna pogoda - słoneczko i ciepło - mam nadzieję, że na dłużej 😉 dziś w naszym pokoju ekipa remontowa kładzie panele 🙂


No Shelby gratulacje Dzielna jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mi na sama mysl...............!!!!!!!!
Tylko nie biegaj po marketach- dobre!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry brzusie 🙂

u mnie kolejna beznadziejna noc, dopiero jak moj maz wyszedl do pracy (o 6) zasnelam bez budzenia sie i pospalam tak prawie 2 h... masakra jakas, nie wiem, czy nie bede musiala go pogonic na dol, zeby sam spal 😞 nie wiem o co chodzi, ale budze sie co chwilke, sprawdzam brzuszek, odsuwam sie od meza i zasypiam na jakies pol godziny i tak cala noc... mam nadzieje, ze to sie juz nie powtorzy 😞

teraz spadam do lekarza po zwolnienie lekarskie a pozniej - znowu nuda i obijanie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
acha chcialam jeszcze dodac, ze u mnie od wczoraj pada 😞

i biodro nadal boli, wczoraj zauwazylam, ze nawet w dzien, jak siedze w fotelu to lewa noga mi dretwieje... chyba powiem o tym lekarzowi... ale co on mi tu powie 🥴 ok, paracetamol jak boli i tyle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...