Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

lala89 napisał(a):
Marinel, a masz może gdzies jeszcze tego linka?


http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i1746920069.html
Proszę, lala Ty jestes bardzo szczuplutka wiec na Ciebie moze byc nawet luzna. Ja mam te amarantowa i bardzo mi sie podoba. Moja mam to nawet myslala ze to tunika do leginsow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak Marinel może, ja widzę, że mam w pasie więcej, a pod biustem tyle samo. Tylko pytanie czy L będzie dłuższa bo ja mam 172 😉, może dla mnie to będzie koszulka dłuższa. W sumie tak myślę, że zawsze można odesłać. Jeszcze się zastanowię, albo jaki zbiorę siły pojadę kiedyś do outleta tam mają dużo bieliźnianych sklepów różnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry moje ciężarówki 🙂 🙂 🙂

Tez coś często budziłam się w nocy ale to za sprawą mojego pęcherza 😁 😁 😁 nio i rano skokami Kacpra 😁 😁 😁 Który jak mpocno poskacze to mnie do toalety goni 😮 😮 😮 to wtedy nazywam przeczyszczeniem skokowym 😁 😁 😁

Wczoraj jak leżałam na prawym boku tuż przed wstaniem to mały tak kopnął że aż było słychać 😁 😁 😁 dzis od rana tez szalejeale najbardziej zadziwia mnie gdy się tak spina i to wyrażnie czuć a potem jest takie bum bum bum 😁 😁 😁 Mówię do mężą że on coś tam kombinuje ale nie wiem jeszcze co na co mój mąż powiedział że ostatnio jak spałam to Kacper zapukał do niego i poprosił o śrubokręt i klucz francuski więc skręca, napina i naciąga trzewia mamuśki 😁 😁 😁

Co do piżamek to jak byłam w Holandii to we Wrocku były tragi Mama i dziecko na które wysłałm teściową aby poprzynosiła próbek i innych gadżetów. Więc dostałam całe dwie torby a w środku były kupony rabatowe do tego sklepu Italian Fashion 🙂 🙂 🙂 co Madzia_m3 pokazywała więc na pewno tam kupię i wykorzystam zniżkę. Co do ubrań ciążowych to ja już nie kupuję nic specjalnego ... mam parę tunik i na wyprzedażach kupiłam takie długie koszulki a sweterków w razie zimna miała zawsze więc zawsze cos tam się wybierze 🙂

Acha wczoraj było naprawdę miło....... Mąż zabrał mnie na kolację do restauracji.... w którem akurat mieli to co mogę jeść 🙂 🙂 🙂 zamówiłam sobie pstrąga z pieca na ryżu i warzywach na parze 😜 😜 😜 ale pyszne było.... Potem były przytulanki i gizianki a dalej to już tajemnica ... 😜 😜 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel a na tych zdjęciach koszulka wygląda na dłuższą. Ja też mam 172 i czuję że jak tobie ledwo co pupę zakrywa to moje poślady byłyby na wierzchu 😁
Paula jot mamy taki sam rozmiar brzuszków- tylko że ja w przeciwieństwie do Ciebie już 8 kg na plusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa i co do wagi to nie będę pisac bo biję was na głowę ... od początku mówiłam że mamuśka wagi ciężkiej ze mnie 🙂 🙂 🙂

W najszerszym miejscu w brzuszku mam ponad 110 - więc jestem największa! A ogólnie przybyło mnie 5,5 kg 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry no to super!! Piękny scenariusz rocznicy 😁 😁
A właśnie mam pytanie do lali- jak tam po wieczorku z lodami i gorącymi malinami? Nic się nam nie pochwaliłaś, mam nadzieję, że wszystko poszło tak jak zaplanowałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do mnie ostatnio położna: przytyło się... ech... mój mąż stwierdził: kiedyś trzeba! 😁
mi w sumie przybyło (od pierwszej wizyty do ostatniej) ok. 6,5 kg

jakbym miała przytyć jeszcze z 10 to bym się chyba załamała, jak dla mnie, to mogłoby już zostać tak jak jest 😁 obym męża nie dogoniła wagą 😁

fajnie że są miejsca, gdzie nawet osoba na diecie może dobrze zjeść! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też się ucieszyłam bo myślałam że będę musiała wydziwiać a tu proszę taka niespodzianka 😁 😁 😁

Wy dziewczynki macie przynajmniej biust większy lub taki sam jak brzuszek a ja to porównując swój biust (DD85) do brzuszka to wyglądam jakbym w ogóle piersi nie miała 😉

Moim kłopotem na chwilę obecną jest SIARA ! Co dziennie do spania muszę nową koszulkę brać bo rano budzę się z plamami o średnicy 5 cm leci leci i leci .... czasami w dzień też. Wy też macie tak dużo ?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja położna jest bardzo wyrozumiałą pod względem wagi. Skoro wyniki są dobre, mówi do mnie pani Magdo nie codziennie się jest w ciąży. Tym bardziej, że pamiętają mnie z przed ciąży i się tylko śmieją. Poza tym niestety endokrynolog mi powiedział, że mój deficyt w hormonach tarczycy, może powodować to, że tyję więcej.

A mój mąż, jego na pewno nie dogonię 😉 i poza tym jest kochany bo mówi mi tyle komplementów, widzi, że czasami mam momenty załamania jak stanę przed lustrem. Ale w końcu w brzuchu mam nasz wspólny skarb... o aż mnie Kubuś kopnął na potwierdzenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do biustu ja mam namioty 🙂 i tak jak teraz jestem w domu nigdzie nie wychodzę to pod sukienkę nie noszę stanika, bo mi najzwyczajniej niewygodnie. Co do siary leci trochę rano, ale naprawdę kropelki ostatnio, było moment, że leciało bardziej.

Kupiłam sobie stanik do karmienia 85 E. Paranoja bo większych nie mają. Może nawet trochę pod biustem za duży, ale czym większy cyfry tym większa miseczka. Jest już przeznaczony do karmienia.

Bardzo bym chciała pójść do kina na niejeden film, ale mój mały nie lubi głośno filmów oglądać nawet w kinie domowym. Po co mam stresować go teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój biust też prawie nic nie urósł, a szkoda 😁
A co do siary to miałam tylko dwie noce po których na koszulce były mokre plamy , ale tylko z prawej piersi. I cieszyłam się jak głupia bo to oznacza, że moje piersi zaczęły produkować mleczko dla maluszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Wczoraj nie mialam sily juz zajrzec normalnie bylam taka zmeczona, ze az mnie troche brzuchol bolal, az sie wystraszylam 😲 😲 😲,
ale za to dzis pospalam jak nigdy---- wypoczeta az mnie energia nosi 🤪 🤪 🤪 🤪.
Piekne fotki brzuszkow 🙂 🙂 🙂
co do pizamek karmiacych to ja mam 2 po starszym kubusiu i jak naraziewstrzymuje sie z zakupem 🙂.
dziewczyny u mnie 15 kg na plusie i 105 cm w brzuchu dodam ze przed ciaza bylo 72 😮 😮 😮 😮 😮 😮!!!!! Jak ta skóra moze sie tak naciagac hehh 😁 😁 😁 😁 😁.
Ja jeszcze wyrku ale zaraz musze sie zbierac bo jedziemy na zakupy 🙂
U mnie dzisiaj ponad 20 stopni wiec Wypas, ale u was to lato w pełni 🙂 🙂 🙂 🙂 Oby tylko było czym oddychac 🙂
trzymajcie sie brzuszki i do pozniej
PA 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja już po pobieraniu krwi i w trakcie śniadanka 🙂 A do pracy zadzwoniłam i powiedziałam , ze dziś nie przyjdę, bo się źle czuje, tu w UK pracuje w fabryce i jak zobaczyłam wczoraj plan na dzień dzisiejszy to od razu wiedziałam, że zostanę w domu 🙂
Co do piersi, to mi niestety nie urosły na razie, na pewno stały się troszkę pełniejsze...ale liczyłam na to , że chociaż w ciąży nacieszę się dużym biustem. Siara też mi nie leci na razie.
Za to wczoraj miałam po raz pierwszy w życiu zgagę...muszę sobie zakupić jakieś Rennie na wypadek jakby się pojawiła znowu, ale męczyła mnie pół dnia, masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój brzunio sie rusza 😁 😁 😁 😁

Tam chyba jakaś żabka mieszka 😁 😁 😁 😁

Po pomiarach dzisiejszych: na czczo 89, 1h po śniadaniu 123, 2h po śniadaniu 82 więc nie wiem o co chodzi z tym moim cukrem !

Czytałam że niektóre kobiety mają przejściowo podwyższony. Zobaczymy co powie lekarz. W czwartek idę z zeszycikiem pomiarów na kontrolę. Nie głodzę się nic ani nic - wcinam i wcinam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ciąży dopadły mnie strasznie jakieś skróty myślowe... czasami jak coś mówię to wycinam pół zdania i sądzę że wszyscy mnie rozumieją a potem z tego wychodzą niezłe jaja .... Najczęściej wtedy kiedy ktoś mi uświadomi co nagadałam 😁 😁 😁

Tez tak macie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja przez te upały mało jadam, nic tylko piję i piję 😁 nieraz to się zmuszam żeby coś przekąsić bo nie jestem głodna. U nas dziś najwyższa temperatura w tym tygodniu podobno ma dojść do 35 stopni 🥴
Cherry nic takowego u mnie nie wystąpiło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do siary to nie mam tzn jak delikatnie wezme nacisne to jakas sie kropka pokaze a tak to nie..

cherry ja sie raczej wyslowic nie potrafie.. slowa mi uciekaja..
juz nie raz maz sie smial ze mnie ze sie denerwuje ze on nie chce mi podac czegos skoro nie mowie mu co chce.. \" podaj mi no wiesz.. ze stolu \" a na stole 20 rzeczy, tak to wyglada.. 😁

a poza tym w rossmanie promocje widzialm na pampersy new born 43szt za 23 zl
wkładki laktacyjne babydream są w promocji po 4,99
podkłady do przewijania 10 szt za 10 zł też babydream
oliwkę dla mam na rozstępy też babydream -9,99, cos tam jeszcze bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas 33 po zakupy muszę jechać... a jak wrócę to do Wrocławia jeszcze bo siostra męża jutro do Holandii wraca. Nie wiem jak to wytrzymam.

Na śniadanie zjadłam 4 kromki na chlebie dla diabetyków z szynką drobiową kawalątkiem sera pomidorem i ogórkiem.... po dwóch godzinach zjadłam 2 nektarynki i nadal głodna jestem !

Chyba powinnam się zamienić w odkurzacz lub jakiś pochłaniacz 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...