Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heh jestem....

Kurdcze ten upał mnie wykańcza ! Jestem już po pomiarach i do tego głodna jak wilk a w lodówce pustki....

1h po śniadaniu cukier 123
2h po śniadaniu cukier 89 🙂


Poszalałam na allegro i kupiłam:
- komplet pościeli do wózka
- komplet pościeli do łóżeczka 4 elementy
- rożek- becik - taki cieplusi
- zestaw startowy Tommee Tippee
- smoczek Tommee Tippee
- pieluszki kolorowe - flanela i tertra

Reszta jak wrócimy z wyjazdu! Bo po powrocie pojedziemy po te mebelki i będę miała w końcu gdzieto wszystko układać bo teraz to mi miejsca już brakuje a pokoik Kacpra to wygląda strasznie - taki tam bajzel i wszytko na podłodze układam bo mebli tam nie ma !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Rożek:
http://allegro.pl/rozki-beciki-nowe-wzorki-balbina-i1780573047.html?source=oo

Pościel :
http://allegro.pl/4el-posciel-120x90-ochraniacz-poszewki-przescier-i1781664411.html

Pościel do wózka:
http://allegro.pl/2-el-posciel-do-wozka-kolyski-balbina-i1787590125.html

Wszystko zamówiłam w kolorze czerwony w paseczki



Chciałam po prostu jeden kolor. Dalsze elementy zamówię jak wrócę.

http://allegro.pl/zestaw-startowy-tommee-tippee-0-bpa-mega-promocja-i1775235669.html?source=oo

reszta typu pieluszki i smoczek u powyższego sprzedawcy - aby raz zapłacić za przesyłkę!

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

OCZYWIŚCIE DODAM ŻE STRASZNIE MNIE TE ZAKUPY CIESZĄ 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
muszę sprawić i naszemu dzidziusiowi coś takiego 🙂 tylko żebym wiedziała, jak będzie miało na imię 😁
myślę, że jak już w listopadzie będę miała wolniejszy czas, to wtedy już będzie wszystko jaśniejsze 😁 a dwie wersje uszyć - dla chłopca i dla dziewczynki, to już nie kłopot ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Babeczki!
Dzisiaj miałam wizytę u gina. Pochwała za + 1 kg w ciągu 3 tygodni 🙂 I mówi, że mam mały brzuszek jak na skończony 29 tydzień, cytuję: "taki tajniak" heheheh Strasznie mnie się to spodobało, bo czuję się jednak wielka i mało zgrabna jakaś, o zwinności nie wspomnę 🙂
Śpimy coraz słabiej, często się budzę, ale trudno.
Dostałam skierowanie na mocz i hbs, no i muszę odwiedzić okulistę (ciekawe jak ja wstanę, żeby być w rejestracji przed 7?). Poza tym feeling good.
Ostatnie pomiary: waga + 8,5 kg, "talia" 85 cm, najgrubsze miejsce na brzuchu 88 cm. Na następnej wizycie za 3 tygodnie mam usg i ważenie Filipa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane,

Ja jestem w domu padam ze zmęczenia. Jestem zła bo pojechałam do polecanego sklepu ciążowego daleko i się załamałam. Od samego wejścia w sklepie tak śmierdziało, a proponowane mi ciuchy ciążowe wyglądały albo jakby ktoś je wcześniej nosił do tego modele jak dla babci a nie młodej mamy. Wyszłam taka wkurzona, na dworzu duchota, łeb mnie rozbolał. Udałam się następnie do centrum handlowego i niestety na wieloryba w sieciówkach sklepach nic nie było, nic po prostu ładnie nie leżało. Jak w brzuchu ok, to reszta wyglądała masakrycznie i odwrotnie tak samo. Zrezygnowana udałam się do sklepu ciążowego happy mum, wcześniej nie zaglądałam bo ceny trochę za wysokie. Jednak naprawdę zostałam tak zniechęcona przez wszystko, że już mi wszystko jedno było. A tak weszłam i jakie miłe zaskoczenie, ładne sukienki na jesień, czerwone, kolorowe, a nie jak w tym pierwszym sklepie... Kupiłam sobie jedną sukienkę dwie koszulki z długim rękawem i rajstopy... tak żebym mogła pochodzić do końca ciąży... do tego jedną sobie jeszcze upatrzyłam ale była tylko S i ma przyjść w przyszłym tygodniu dostawa....

Jednak patrząc na wasze wymiary, jak piszecie widzę,to ja jestem wieloryb co ma 106 w pasie. Brzydko napisze cyce jak donice, dupa jak chałupa... to jest niewyobrażalne, żeby w 7 miesięcy z pasa 64 nabrać tyle...
Najważniejsze jest jednak żeby Maleństwo było zdrowe... będzie nad czym pracować za 2,5 miesiąca...zresztą u mnie stres jest jednoznaczny ze spadkiem wagi...
Nie było by problemu, gdyby nie te obrony studentów i egzaminy we wrześniu, ale tak coś musiałabym kupić, żeby móc na dwór wyjść... tylko wystarczyła by jedna sukienka zamiast trzech... przepraszam, że tak marudzę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu! a gdzie masz, kochana, pomarudzić jak nie tu? Marudź nam ile wlezie!
U mnie też cyce jak donice 🙂 a brodawki jak talerze!
Zaraz obiadek: kalafior, ziemniaczki, mięsko na parze, coś zielono-czerwonego (surówka warzywna hihi), a potem na plażę, bo upalnie jest bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech czy kobieta w ciąży nie musi wyglądać ładnie? A przede wszystkim czuć się wygodnie ! Pewnie w wawie jest więcej sklepów i nie tak jak w h&m u nas kilka ciuchów na krzyż. Nieistotne... Tylko boli jak płacisz za sukienkę 100 zł, a wiesz, że jej później nie włożysz bo będzie ogromna. Na szczęście jestem pierwsza ze swoich przyjaciółek w ciąży, więc potem im oddam te ciuchy. No i przydadzą się na kolejny raz... Aha patrzyłam też na pidżamy i kicha takie ceny że głowa boli...

Szkoda, że nie mam krawcowej w rodzinie, pewnie najtaniej jest kupić kawałek materiału i uszyć jakiś namiot dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu, ja też dziś się rozglądałam za koszulami, takimi do karmienia i ewentualnie jakimiś do porodu.. Ale wszystkie koszule kóre mają rozpinane guziki są albo krótko przed kolana albo za .. 🤨 Nie lubie takiej długości, wole krótsze.. ale też jak bede już karmić to w piżamce w której byłoby wygodnie chciałabym też wyglądać ''sexy'' dla męża. A nie że założe worek na sebie który da mi łatwy dostęp do cyciusia. I tak jak ty madzia dziś, stwierdziłam że nie ma takich fajowych sexy, czy nawet zwykłych piżam dla kobiet w ciąży.. wszystkie jakieś w misie i do kolan. Paula zamówiła ładną piżamke, ale tak jak mówie nie lubie takiej długości.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak się teraz zastanawiam czy nie pomieszałąm faktów z tą piżamką.. już nie wiem czy Paula ją amawiała czy Marinel.. jej 🤨

Wkurzyłam się na męża! Już trzei dzień jak przychodzi z pracy, olewa wszystko w domu i zajmuje się dalej pracą.. Jak nie klient to telefon, jak nie telefon to szuka czegoś w necie na jakieś przetargi.. A w d. go mam, i jak sie zajmuje pracą po pracy to niech sie zajmuje. Mam już dość, te dwa dni już zniosłam ale dziś przesadził. Jeszcze jutro odprawia urodziny w pracy i uświadomił mi właśnie że zaoferował się że zrobi sałatke.. złożył mi propozycje ale wcale nie mam ochoty jej robić! A to że odprawia jutro urodziny w pracy razem z kolegą to znów oznacza że bedzie później.. zła jestem.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff... ja już po wizycie 🙂 🙂 wszystko jest ok 🤪 nastepna za jakis 3 tyg, a i 5 wrzesnia USG 🙂 🙂

co do piżam, to właśnie zamówiłam takie co Marinel, bardzo mi sie spodobały na zdjęciu, ale jeszcze nie przyszły 🤨 wiec nie wiem jak to bedzie wyglądało na mnie 😮

ahh ci męzczyzni... Lala nie przejmuj sie, to sie juz niedługo skonczy 😉 w listopadzie bedzie miał zajęcie w domu 😁

a i przez 4 tyg przybyło mnie 3,5 kilo 🤨
w kolejce do lekarza była tez taka dziewczyna, która mówiła że przez miesiac przytyła 6 kg (chyba z 8 na 9 miesiac ciązy) a wcale po niej nie byłow widac, pewnie maleństwo rośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
echh widze ze nie tylko ja jestem zla na swojego meza...
tylko moj poszedl do pracy we wtorek i zadzwonil gdzies kolo 12 ze wlasnie jest w drodze do warszawy i ze wroci za dwa gora trzy dni... i ze w tym momencie nie moze rozmawiac zadzwoi jak bedzie mial wolna chwile, i mam sie nie martwic.... tylko cholera ja tu sie nie martwic jak do tej pory sie nie odezwal?... rowniez stwierdzilam ze mam go w czterech literach...

przez to wszystko zgubilam jeden dzien... przez caly czas myslalam ze jest sroda... a dzisiaj juz czwartek 😮, tak wiec stuknol nam 30 tydzien dzisiaj... czyli do porodu jedynie 70 dni...
a ja nie mam nic przygotowane... zupelnie nic!

aa zapomnialam mam pytanie do tych brzuchatek ktore mialy wycinany wyrostek.. o ile sa tu jakies 😁 czy rozchodzi sie wam blizna po wyrostku?? bo mi zaczyna.. robia sie rozstepy ale to wyglada jakby pekala i to niestety bolesnie.. niewiem czy to nie przez to ze malenstwo caly czas siedzi w prawym boku.. wsumie rowniez sie zastanawiam czemu on tam siedzi.. ? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...