Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

Martka nie poddawaj się. Skoro trzeba jechac do trzeba. Trzymam kciuki żeby sprawnie poszło i bez kolejek.
Co do snu to ja przesypiam całe noce. Padam dosyć wcześnie bo ok. 22-23 ale śpie do 7-8 chyba że ktoś mnie wcześniej obudzi. Przesypiam całą noc na lewym boku, ale wtedy rano az mnie boli biodro i przewracam się na drugi boczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marinel oczywiście, że wklejałam swoje zdjęcie 🙂, jakiś czas temu.

Ja odebrałam też część wyników, podstawowa krew w normie. Jednak mimo tego, że miesiąc temu hormony tarczycy po lekach były na granicy normy, teraz mimo zwiększenia dawki znowu brzydko mówiąc dupa... muszę znowu iść do endokrynologa, grupy krwi i przeciwciał nie odebrałam bo nie było... to na czym mi najbardziej zależało

Co do snu... ja nie śpię od dwóch tygodni normalnie... przewracam się z boku na bok... to biodro boli... to mi się siusiu chce... najchętniej bym drzemała podczas dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martka3 napisał(a):
Jestem z powrotem. Lekarz skomentował krótko mój wynik (208 po 2 godz. 75g) "o cholera" i dał skierowanie do poradni patologi ciąży - i będę musiała wybrać się do tego "kołchozu" - makabra strace jakieś 4-5 godzin.

martka3, to faktycznie dupa. Jedyne "pocieszenie" jest takie, że masz już jakieś doświadczenie w tej materii i wiesz co robić, wiesz co jeść, jak to wszystko liczyć. Ale marne to pocieszenie 😞 Zaglądałam dzisiaj na strony z wymiennikami, nie jest to wcale takie proste 😞 no i upierdliwe 😞 Kochana, trzymam kciuki! Za siebie też, bo lecę na kolejne badanie glukozy w sobotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śpicie?
W końcu oderwałam się od wyszywania, chciałabym skończyć ten obraz przed urodzeniem Emilki bo potem to już na takie przyjemności nie będzie czasu. A ty Shelby wyszywasz coś aktualnie? W międzyczasie lukałam na mecz Wisły i Cypru- masakra normalnie.

Witam nową forumowiczkę 🙂
Paula napisz koniecznie co z Szymusiem, mam nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej.

Ja muszę się przyznać, że obiecywałam wam zamieścić moje zdjęcia i jakoś do tej pory mi się to nie udało. No więc proszę zdjęcie z niedzieli....
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/img2059u.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3888/img2059u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jeszcze zdjęcia z moim mężusiem z wyjazdu do Niedzicy (29-31 lipiec) 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/img1768mq.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5961/img1768mq.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/img1790cy.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5905/img1790cy.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do madzi _m3: co do tego zastrzyku z immuglobiną anty-D to tu w UK podają go zapobiegawczo każdej kobiecie, która ma grupe krwi rh-, więc bez względu na to jaki będę miec wynik badań na obecność przeciwciał to i tak już jestem umówiona na zastrzyk, więc nie musisz sie martwić,tutaj po prostu mają inne zasady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂

Martka trzymam kciuki za Twoja wizyte na oddziale patologii ciazy!!!!! Na pewno uda Ci sie unormowac cukier 🙂 🙂 🙂 🙂 Tego zycze rowniez reszcie" Slodkiej trojcy" 😆

A ja dzisiaj na wizyte ide na 13:00- caly czas myslalm ze to jutro- dobrze ze zajrzalam w karte ciazy dzis rano 😆

Zania Super fotki 😆 😆 😆

A u mnie kolejna noc przespana w polowie.....! 😠 😠!

Milego dnia brzucholki 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Mnie obudził głód! Zawsze jem śniadanko jak mąż już wyjdzie do pracy, a dziś tak mnie chwyciło że musiałam wstać i uszykować sobie bo inaczej to chyba padłabym z głodu.

Paula, daj znać jak Szymuś się czuje.
Mam prośbe do brzuchatek które mają już dzieciaczki. Przydałaby mi się lista \'\'kosmetyków\'\' które dzidziuś potrzebuje zaraz po urodzeniu, tzn jakie pudry, jakie płyny do kąpieli polecacie , co do pielęgnacji pępuszka itd. Bo w internecie są takie listy wyprawkowe, ale później połowa może okazać się zbędna albo nie takiej jakości jakbyśmy chciały. Tu na forum ktoś chyba wrzucił taką liste, ale nie umiem jej znaleźć. 🤨

Zaniu świene fotki!
Martka 3mam kciuki za wizyte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Wczoraj miałam wolne w pracy i załatwiałam za moja bratową dekoracje sali, kościoła samochodu i bukiet ślubny, podziękowania dla rodziców. Oczywiście najpierw jej pokazałam zdjęcia potem działałam. Później do tego musiałam jechać do kucharki, która będzie piekła ciacho na wesele i tak dzień zleciał 🙂
U Szymusia tak jakby wszystko ok wyniki ma wzorcowe ale musi dostać całą dawkę antybiotyku i dlatego leży w szpitalu bo jest za malusi. Ale wolimy żeby tam został i miał profesjonalną opiekę 24 na dobe.
Lala89 kiedyś wrzuciłam taką kosmetyczną wyprawkę, którą ja polecam zaraz poszukam 🙂
Zania super zdjęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry! u mnie też kiepska noc 😞

zaniu, nareszcie się pokazałaś 🙂 pięknie! 🙂 ja niestety nie mam czasu na hafty - chociaż chętnie bym się tym zajęła 🙂 pokaż nam, jeśli możesz, co tam wyszywasz! 😉

ella - jak dobrze, że Cię tknęło! jednak kobieca intuicja działa! 🙂

lala - mnie się najbardziej podoba ten środkowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula, brawko dla Ciebie za liste 🙂 wiedziałam że gdzieś była 😁 Dobrze, że Szymuś ma wzorcowe wyniki, ale faktycznie lepiej jak zostanie do końca pod opieką lekarzy.
Ja właśnie dzwoniłam do przychodni bo chciałam iść po skierowanie na kolejne badania, a t prosze mój lekarz ma urlop. Więc zrobie w następnym tygodniu.. a 30 wizyta! 😁 zobacze moje kochane maleństwo!! Wczoraj udało mi się dokupić prześcieradło do ochraniacza, tzn jest to komplet za ochraniacz płaciłam 15, a wczoraj dorwałam prześcieradełko za 6. ! cieszę się bardzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane moje! czy spotkałyście się kiedyś z domkiem Akademii Zdrowego Rozwoju? mnie się udało kiedyś być i serdecznie polecam każdemu rodzicowi 🙂

dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi 🙂 jest konstrukcja - domek, która zawiera przeskalowane przedmioty tak, by dorosły poczuł się jak dziecko w dorosłym świecie, wszystko jest ogromne i za duże - kubek stolik i trampki taty
a do tego, czeka w środku wielu specjalistów, którzy opowiadają o rozwoju, higienie i karmieniu maluszków - super sprawa
w tym roku podejmowany jest temat zdrowego snu - myślę, że bardzo ważny i ciekawy 🙂
polecam każdemu 🙂

można natrafić na domek w następujących miastach:
26-27 sierpnia Wrocław
30-31 sierpnia Poznań
3-4 września Szczecin
6-7 września Gdańsk
9 września w Bydgoszczy
11 września - Warszawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za podtrzymywanie na duchu.

Zania śliczne zdjęcia.
Lala mi się podobają oba zielone
Lenymamo - wymnieniki węglowodanowe nie są wcale takie trudne do opanowania tylko trzeba wiedzieć ile ich można zjeść na dany posiłek.
Paula, super że Szymuś ma dobre wyniki; bardzo dokładana lista produktów przydatnych - ja używałam (i nadal używam bo Ula ma niezbyt jeszcze bujną czuprynkę i ma główkę mytą w tym) płyn do kąpieli Johnsons top to toe.
Jak używa się płyn czy oliwkę do kąpieli to mydełko w kostce jest niepotrzebne.

Wyjaśnie jeszcze Wam dlaczego tak marudzę na tę poradnię patoligi ciązy:
1. Jest jedyna na Wielkopolskę - tak więc zawsze są tłumy
2. Trzeba być najpóźniej o 6:30 żeby ustawić się w kolejce do rejestracji (po wcześniejszym umówieniu się na konkretny dzień)
3. Rejestracja zaczyna się o 8:00, jeśli rejestrujesz się na USG to musisz sie zmieścić w pierwszej 20 -tce chetnych bo więcej numerków nie wydają. Na KTG nie ma ograniczeń numerków ale wiadomo każdy pomiar trwa 20-30 min to dalsze miejsce w kolejce oznacza długie czekanie.
4. Badania USG wykonuje lekarz dyżurny ze szpitala i kiedyś czekałam dodatkową godzinę bo lekarz poszedł na jakieś zebranie i w tym czasie nikt USG nie wykonywał.
Jeden plus - na USG mają dobry sprzęt i robią je bardzo dokładnie.
4. Rejestrcja od 8:00 a lekarze przyjmują około 10 -11
5 Więc optymistycznie jak wyjdziesz z tamtąd o 12 to absolutny cud. - raz mi się tylko udało

O rany jakie to długie wyszło pewnie Was zanudziłam. Przepraszam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny pamiętacie jak na początku pisałam wam o tym jak moja przyszła teściowa zereagowała na wiadomość, że jestem w ciąży? Myślałam, że nikt z rodziny mojego lubego nie jest za nami, a tu wczoraj miałam taką super niespodziankę 🙂 Kiedy byłam na mieście załatwiałam różne pierdołki zauważył mnie dziadek lubego i wiecie co przyszedł za mną do apteki podszedł przywitał się, pocałował i zaczął mi mówić, że bedzie wszystko dobrze itp. potem się popłakaliśmy oboje w tej aptece 🙂 Powiedział, że czuje że będzie prawdziwym pradziadkiem 🙂 tzn, że będzie chłopiec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...