Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
i wiecie, co jest najważniejsze? to, że każda z nas nosi nowe życie w sobie i będzie "przewodnikiem" i pierwszym nauczycielem dla takiego małego ludzika 🙂 nie mogę wyjść z podziwu, że jak się taki bąbel rodzi, to NIC nie wie, niewiele umie, a jednak potrafi ssać, oddychać, robić kupkę w najmniej oczekiwanym momencie i komunikować się z nami po paru dniach! Tzn. po paru dniach w końcu mama się orientuje czy to dźwięk na: jestem głodny/a, mam kupę, przytul mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martusiap napisał(a):
Dziewczynki jutro mam wizytę ! Może dowiem się czy będzie synuś czy córcia. 🙂 tylko mnie zastanawia czy będę miała już usg przez brzuch czy jeszcze nie? jak myślicie?

na pewno przez brzuch 🙂 no chyba, że pupcię schowa, to może być dopochwowo (tak ja miała zdaje się lala89) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Do mnie jeszcze burze nie doszły, ale właśnie się deszczowa pogoda zaczęła i pada i pada...

Ostatnio miałam USG już przez brzuch robione.

Ale nas tu mańkutów jest 😉 Bo ja też... Ciekawe czy Dzidzia po mamusi to odziedziczy. My oboje muzykalni jesteśmy, więc i córcie (?) będziemy też przyzwyczajać od maleńkości do jakiegoś brzdąkania 🙂 A jak na razie przyszły tatuś przyzwyczajał ją do rockowo- metalowej muzyki i nie wiem, jak mi się uda przestawić go na kołysanki... 😜

Wyjeżdżam na weekend do teściowej, więc mnie nie będzie przez kilka dni... ale potem sobie dzień zarezerwuje na nadrobienie zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaka ja jestem głupia 😠
Zrobiłam swojemu chłopakowi awanturę o inne dziewczyny 🤢 Nie wiem co mnie napadło 🤨 ale czasami wydaje mi się, że odkąd jestem w ciąży to już się mną tak nie interesuje i go już nie pociągam. 😞 😞 😞 Ale on więcej czasu spędza z nimi niż z nami i ja jeszcze o niczym nie wiem. Moja mama mówi, że za bardzo na niego nakrzyczałam. Może i ma rację 🤨 Właśnie w takich chwilach mam dołka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Paula nie przejmuj się, ja też bywam zazdrosna. W ciąży to mam takie humorki czasem... i pewnie to tylko hormony... A Twój mężczyzna powinien być wyrozumiały bo Cie kocha :* i ciąża to wyjątkowy stan. Głowa do góry. Ja też się tym zamęczam bo u nas zero kontaktu fizycznego, lekarz powiedział, że w moim przypadku nie jest wskazany. Ale przecież mimo rangi tej sprawy w życiu to nie jest najważniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie chodzi tu nawet o kontakt fizyczny;/ Zazdroszczę Wam, że macie mężów, bo może jakby inne panny widziały obrączkę na palcu to by nie zaczynały podchodów. Czasami stwierdzam, że kobiety to okropne istoty. Nie wszystkie chodzi mi o te, które zabierają się za cudych, chłopaków, narzeczonych lub mężów. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot zapewniam Cie, że obrączka dla niektórych nie stanowi żadnego problemu.

Wiem, ze łatwo mówić, ale związek powinien opierać się na zaufaniu i jeśli chcecie się związać ze sobą na całe życie to jest podstawa
.
Pamiętajcie, że przy maleństwie nie wolno się kłócić bo ono to czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...