Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Patrzcie jakie ładne dla chłopaka:

http://www.mothercare.com/Mothercare-Boys-Stripe-Jacket-Snowsuit/dp/B004H0LSLE?ie=UTF8&ref=sr_1_12&nodeId=42764041&sr=1-12&qid=1311153685&pf_rd_r=08JA45G5Y4A1NG0CAR6H&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=301&pf_rd_i=0&pf_rd_p=231490887&pf_rd_s=center-7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek Brzusie 🙂

bylam tu juz wczesniej, ale nie moglam dodac zadnego posta 😞
wrocilam wlasnie z miasta, odwiedzilam niespodziewanie mojego mezusia w pracy - ale sie ucieszyl... jakby mnie ze 2 tygodnie nie widzial 😮

wlasnie jem sniadanko 🙂
a jak skoncze biore sie za obiadek - dzisiaj nalesniki po meksykansku 🙂 mniam, ale duzo roboty 🙂
a co u Was na obiadki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Chyba przez tą pogodę przez pół dnia Internetu nie miałam... do tego żaden program w telewizji nie działał, na dworze mokro i mój 10-letni brat tak się nudził i kręcił, że prawie mi dziurę wywiercił w kanapie 😉

Lala, widać brzuszkowi wakacje posłużyły, bo podrósł 😉

A mnie coś łapie chyba... Na razie tylko gardło mnie boli... Pobolewało od kilku dni rano, ale u mnie takie pobolewanie często się zdarza. Dziś od rana nie przeszło i mleko z miodem też nie pomogło... A jeszcze kilka dni temu się śmiałam, że tyle czosnku się najadłam, że teraz to mnie nic nie weźmie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzusie!!! Dzięki za cieple słowa dotyczące porodu 🙂 Jesteście wspaniałe.
U mnie burza z piorunami aż się wszystkiego odechciewa. A miałam iść na targ na zakupy. No cóż będzie musiało poczekać.
Ja dziś ugotowałam klopsiki z sosikiem i ziemniaczkami do tego suróweczka pychota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była burza i trzeba było przeczekać. Na szczęscie byłam juz w domu. Dzisiaj sie oszczędzamy z jedzonkiem przed wizytą u lekarza zeby było widać dzidzę a nie tylko jelita 🙂 chociaż to nie ma chyba znaczenia.
Mam jeszcze pytanko dotyczące wyplaty pieniązkow z Zusu? Po jakim czasie wyplacil Wam ZUS pieniązki? Czy ogólnie zwlekają? Wiem że za pierwszy miesiąc wyplaca jeszcze pracodawca a za kolejny Zus ale jak szybko wplywają od nich pieniązki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel moje koleżanki mi mówiły, że dotrzymują terminu, który jest nadany przez zakład pracy.

Ja właśnie się dowiedziałam, że na realizację mebelków, muszę czekać nawet 14 tygodni, bo jest takie zainteresowanie tym modelem. To jakaś maskara! Jak zamówię teraz to będę miała pod koniec października 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Marinel moje koleżanki mi mówiły, że dotrzymują terminu, który jest nadany przez zakład pracy.

Ja właśnie się dowiedziałam, że na realizację mebelków, muszę czekać nawet 14 tygodni, bo jest takie zainteresowanie tym modelem. To jakaś maskara! Jak zamówię teraz to będę miała pod koniec października 😞


a co to za mebelki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bellamy Fino:

http://www.bellamy.pl/index.php/pl/offer/21

Zdecydowaliśmy się na komplet bo dziadkowie dokładają, przy kupnie kompletu masz (10% zniżki), nie biorę półki i łóżeczko biorę 140 x 70.

Poza tym jak to młodzi ludzie na kredycie w nowym mieszkaniu mamy urządzone tylko to co trzeba, na resztę nie było kasy, szaf teraz mi brakuje :/. Mam podejście, że resztę mebli będę gromadzić powoli. Teraz przyszedł czas na dziecinny pokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...