Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaa_aniusia napisał(a):
szczerze to strasznie sie boje ale chcialabym zeby sie juz zaczelo .... bo naprawde sam ten stres zle na mnie dziala..... no wlasnie wiem tylko ze obwod glowki 35cm i kosc udowa 7.5cm a dl calkowitj to niepowiedzial nic


Aniusia podobno długość kości udowej mnoży się razy 7 i wtedy wychodzi orientacyjna długość ciałka przy wyprostowanych nóżkach - od stópek aż po czubek główki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam,

Aniusia trzymamy za Was mocno kciuki!

Madzia_m3 bardzo się cieszę że już lepiej 🙂 🙂 🙂

Lala udanych łowów i oczywiście pochawl się zdobyczami 🙂 🙂 🙂

U nas z nockami bywa jak z sinusoidą.... dziś akurat było lepiej tylko te kości strzelając przy zmianie strony 😮 😮 😮

Kacper przespał całą nockę - nie buszował a i rano nawet spokojny jest - kopie bardzo delikatnie, może później się rozbudzi.

Ja idę prasować włączę jakiś film i będę bejbikowe ubranka prasować. Niestety prasowanie na siedząco ponieważ stojąc nie dam rady.

Torbę dziś spakuję..... chociaż brakuje mi np. majtek z siatki mam takie "jednorazowe" których są okropne!

Będę zaglądać 🙂 🙂 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!
A moje majtaski to białe i niebieskie 🙂 siatkowe, jednorazowe. Sprawdziły się , bo miałam przy okazji wietrzenie krocza i lekarze tylko na takie zezwalali 🙂 Jak sobie przypomnę, że koleżanki parę lat przede mną musiały dreptać niczym gejsze po korytarzach bez majtek i z watą między nogami! Ktoś w ogóle pamięta, że kiedyś nie było podpasek?? pewnie tylko jakaś 30 z dużym plusem 🙂
Moja nocka średnia, wieje bardzo i kot do tego gwizdania wietrznego miauczał pół nocy 🙂 Na koniec skapitulował i wcisnął się pod kołdrę mrrr mrrrr 🙂
Z tą długością to faktycznie jest taka metoda, że długość kości udowej razy 7. Jest przynajmniej jakaś orientacja. Ale 3,5 kg to już KTOŚ! Mój synal ważył 3,1 kg 🙂
Ja spakuję się jutro albo w piątek. Obiecuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hym chyba sobie obejrzę wyznania gejszy 🙂 🙂 🙂

Ostatnio zafundowaliśmy sobie na filmowe popołudnie film rytuał z Hopkinsem 😮 😮 😮
Masakra! Źrenice ze strachu to mieliśmy tak szerokie że szok ! I aby pozostać w temacie musiała się tam pojawić opętana kobieta w ciąży ! Także do porodu nie polecam filmu.... !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
gosiaq - nie kombinuj 😁

A ja to sobie pomyślałam wczoraj, że jesteś tutaj chyba najbardziej tajemnicza... dopiero wczoraj pojawiła się miejscowość w profilu, a gdzie FB lub nk? hę?
(no chyba że coś było wcześniej, a moja tępa głowa tego nie wyhaczyła 🤢 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sila rzeczy spakowana barkuje tylko przyborow toaletowych no ale to juz na samym koncu:] a teraz dwa osattnie prania mam nadzieje w tym posciel malego i kocyki... no i trzeba by jais obiad ugotowac...:] dzis bedzie rosol i karczek duszony salatka----lodowa pomidor ogorek i sos vinegret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa_aniusia napisał(a):
ja sila rzeczy spakowana barkuje tylko przyborow toaletowych no ale to juz na samym koncu:] a teraz dwa osattnie prania mam nadzieje w tym posciel malego i kocyki... no i trzeba by jais obiad ugotowac...:] dzis bedzie rosol i karczek duszony salatka----lodowa pomidor ogorek i sos vinegret


Brzmi pysznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeczytałam ok. 20 stron ostatnich, więcej nie dam rady... Już mnie plecki bolą, coś strasznego z nimi! W żadnej pozycji nie jest dobrze i ciągle się wiercę. Do tego jeszcze ta zgaga! Dziś w nocy prawie na siedząco spałam...

Kukunari, no! Widzę, że w końcu jesteś 🙂 Muszę się dokopać do tego jak się tłumaczyłaś z nieobecności swojej 😉

Czytam, co tu piszecie i coraz bardziej się boję... 😉 Od jakiś 2 tygodni brzuszek coraz częściej twardnieje, nie boli, ale się cały napina. A mała wtedy zaczyna się rozpychać jak tylko może. Widocznie miejsca jej mało przy takich delikatnych skurczach. Tydzień temu na wizycie szyjka była zamknięta, wiec staram się nie panikować. Ale jak czytam, co tu się dzieje, to... oj... Dobrze, że torbę mam prawie gotową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Shelby napisał(a):
gosiaq - nie kombinuj 😁

A ja to sobie pomyślałam wczoraj, że jesteś tutaj chyba najbardziej tajemnicza... dopiero wczoraj pojawiła się miejscowość w profilu, a gdzie FB lub nk? hę?
(no chyba że coś było wcześniej, a moja tępa głowa tego nie wyhaczyła 🤢 )


wczoraj pojawiła się miejscowość - a wcześniej była tylko inna 😁 w końcu przeprowadzka! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
gosiaq napisał(a):
Shelby napisał(a):
gosiaq - nie kombinuj 😁

A ja to sobie pomyślałam wczoraj, że jesteś tutaj chyba najbardziej tajemnicza... dopiero wczoraj pojawiła się miejscowość w profilu, a gdzie FB lub nk? hę?
(no chyba że coś było wcześniej, a moja tępa głowa tego nie wyhaczyła 🤢 )


wczoraj pojawiła się miejscowość - a wcześniej była tylko inna 😁 w końcu przeprowadzka! 😁[/quote

Toż to prawie 100 km ! Ja myślałam, że przeprowadzka z jednej dzielnicy do innej 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie
my dopiero po sniadanku
rano zadzwonili z przychodzni ze cos sie stalo z moja probka krwi i trzeba pobrac nowa, tylko ciekawa jestem czy zdarza z wynikami do wtorku..
ania spokojnie mozesz rodzic! ja lezalam w pokoju z dziewczyna w 30 tc i juz miala rozwarcie na 2 cm oraz skurcze, do konca zostawiaja a w szpitalu i podaja jej leki na przyspieszenie rozwoju plucek jej malenstwu, lekarz powiedzial ze potrwa to max 6 tygodni, ale by rozwarcie nie postepowalo to koniecznie lezenie lezenie i jeszcze raz lezenie! absolutnie sie nie forsowac bo rozwarcie bedzie postepowalo!

manaloa ja rowniez mam stawiania brzuszka, lekarz mi powiedzial ze do 15 razy dziennie to jest normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...