Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie no zaraz wyjdę z siebie 😠 Kupiłam sobie płaszcz puchowy na Allegro i moja mamcia miała mi go wysłać tutaj i wiecie co? Dzwonie teraz do niej zapytać ile zapłaciła...a ona , że 80zł! No paranoja jakaś!!! Boshe co oni wyprawiają na tej poczcie...aż nakrzyczałam na biedna mamę, że mogła do mnie zadzwonić to bym jej powiedziała, żeby wysłała zwykłą paczką ekonomiczną, to by przynajmniej z 20-30 zł zaoszczędziła, a tak! Nosz jak tu się za przeproszeniem nie wkur.....ć 😠Mam nadzieję, że ta kurtka będzie chociaż dobra, bo jak nie to chyba ze złości wcześniej urodzę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 płaszczyk taki zwykły, nie jakiś firmowy, ale tutaj ciężko dostać naprawdę ciepłą kurtkę na zimę, a jak już się znajdzie to właśnie jakaś firmowa za kolosalne pieniądze, a mimo, że tutaj nie jest tak zimno jak w Polsce, to jak zawieje czasem chłodem i wilgocią to masakra, mama go oglądała i mówiła, że porządnie zrobiony, tylko ciekawe czy rozmiar będzie dobry, bo zazwyczaj nosiłam S/M, ale wiadomo , że rozmiarówka rozmiarówce nierówna!O taki:
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu734- bardzo sie ciesze, ze wszystko dobrze u WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze troszke i malenka bedzie z Tobą!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘

A ja wlasnie robie liste zakupow i jak meżulek wróci to trzeba na zakupy pojechac- 😁 😁.
Moze po chodzeniu po supermarkecie coś sie ruszy 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie się bardzo poprawił humor. Niby drobiazg, a tak cieszy. Dostarczyli mi dziś materacyk dla Błazejka! 😆 😆 😆
Strasznie mi się podoba! Jest dwustronny. Po jednej stronie ma piankę odpowiednią dla niemowlaka, a jak go odwrócić, to jest to twardsza pianka dla starszego dziecka. I ma bardzo fajny pokrowiec. Cieszę się, że odczekaliśmy i nie kupowaliśmy wcześniej taniego byle czego. Muszę przyznać, że mały Bła-Bła będzie miał super prezent od Babci ) Solidny, niemiecki produkt.
sklep.pimat.com.pl/pl/materac-cell-aktiv-alvi-z-pokrowcem-der-stoff-70-x-140-cm.html

Jeśli jeszcze któras z Was nie ma jeszcze materacyka, to bardzo Wam go polecam.

Nie czytałam wczesniejszych watków ale zauwazyłam, ze u gosi 734 wszystko w porzadku. No i dobrze, ale nas wczoraj zagotowała, no nie? Gosia nie bądź taka! 😠 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia743, dobrze, że wszystko ok. Pisałam do Ciebie na gg, ale jak net siadł, to pewnie nie doczytałaś 🙂
Shelby, dziękuję 🙂 przytulaniec doszedł 🙂
Marinel, leukocyty w moczu to stan zapalny najprawdopodobniej. Chociaż jak ja robiłam w zeszłym tygodniu, to go źle pobrałam, bo akurat wyszło z końcowego strumienia, a dzień wcześniej odszedł mi czop, więc w moczu było dużo śluzu. Na drugi dzień powtórzyłam i było ok 🙂
Madzia, czekamy na wieści! Kubuś chyba szybciej wyskoczy, bo nie dość, że duży, to mamie czop wyleciał 🤪
no i mogłaby już któraś rodzić, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaq chyba powtórzę jutro badanie bo to moze wynik złego pobrania albo przez to zalanie bakterie mi się rozniosły po całym mieszkaniu. Mam nadzieję ze bezie ok bo cała ciąże miała leukocyty na poziomie 0-1 a teraz taki skok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel, ja normalnie nic nie miałam, a przed pobraniem to się tak dokładnie wyszorowałam (normalnie nawet w środku, żeby czasem żaden śluz nie wyleciał, ale rano akurat mam najwięcej 🙂 ), że aż błyszczało hihihi
I zrób ponownie jutro, co Ci szkodzi? najwyżej wyjdzie podobnie i wtedy lekarz da urosept i co tam jeszcze dziewczyny brały? nie pamiętam już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze mi się przypomniało że lekarz mówił że mnie zostawi na obserwacji ale po chwili zmienił zdanie i dlatego jadę w niedzielę z powrotem na ktg...
gosiaq co do gg nie ma znaczenia czy mam neta czy nie bo gg mam w tel ale nie siedzę cały czas... Także nawet jak będę w szpitalu to będę mogła wejść i was poinformować ci i jak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rano bardzo dużo tej wydzieliny więc może akurat to ona też tam wpadła. Najlepiej powtórzę jutro badanie i pobiorę troszkę późniejszy strumień. Jak wynik się powtórzy to będzie trzeba jakoś to wyleczyć. Cały miesiąc piłam sok z żurawin a tu taka niespodzianka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
A jeszcze mi się przypomniało że lekarz mówił że mnie zostawi na obserwacji ale po chwili zmienił zdanie i dlatego jadę w niedzielę z powrotem na ktg...
gosiaq co do gg nie ma znaczenia czy mam neta czy nie bo gg mam w tel ale nie siedzę cały czas... Także nawet jak będę w szpitalu to będę mogła wejść i was poinformować ci i jak...

a widzisz Gosia, ja to już za stara na takie nowinki jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domini2011 wiem co czujesz, bo ja jak byłam na początku 36 tygodnia na usg to mój ważył 2913, co prawda, o 1,5 kg mniej, ale z tyle teraz wcinam, że nie mogę apetytu pohamować i też się boję , że mój dobije do ok 4 kg,chociaż nie wiem czy to możliwe...niby się mówi, że najważniejsze żeby było zdrowe, bo i racja, ale urodzić dużego bobaska to nie lada wyczyn 🙂Ja pocieszam się tym, że usg nie pokazuje w 100% idealnej wagi i liczę na to, że może akurat w moim przypadku pokazało za dużo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domini2011 napisał(a):
Girls..ja już po usg. Moja mała głodzilla waży 3050g!!
A skończyliśmy dopiero 36 tydzień! Ratunku!
miałam nadzieje, że bedzie max 3,5 kg ale skoro już teraz ma 3, to może dobić do 4kg.
Szukam ochotnika do urodzenia za mnie 🙂


Moja w 33tyg+1 dzień wazyła 3kg więc damy radę 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No damy, damy 🙂 Ale straszny pucuś z niego. Na ekranie było widac takie tłuściutkie policzki, nosek i usteczka. Ale dobrze ułożony, wszystko w porząsiu, główka na 38,3 tyg, a brzuszek i udko na 36 tydz. Czyli główka nadal wyprzedza nóżki. Piłkarzem chyba nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domini2011 napisał(a):
Girls..ja już po usg. Moja mała głodzilla waży 3050g!!
A skończyliśmy dopiero 36 tydzień! Ratunku!
miałam nadzieje, że bedzie max 3,5 kg ale skoro już teraz ma 3, to może dobić do 4kg.
Szukam ochotnika do urodzenia za mnie 🙂


no to i tak malo - moje "malenstwo po skonczeniu 36tyg i 2 dni wazylo 3400!!!! Ja to mam sie czego bac, bo ze mnie kruszyna!!! co prawda z Mia poszlo mi szybko ale ona byla 3180 przy porodzie w terminie...
Ta dzidzia pewnie porozrywa mnie na maxa!!! Lakarz mi proponowal abym kciukiem rozpierala wejscie-wyjscie w kroczu na wszystkie strony krecac jakby takie koleczka 😉 Nawet zaprezentowal mi jak to robic - nie bylo to przyjemne 🤢 Powedzial, ze mam tez cwiczyc miesnie Kegla bo bedzie ciezko poniewaz "ciasna" i "sztywna" jestem 🤢
Oczywiscie nie cwicze jeszcze - nie wiem na co czekam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...