Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam dziewczynki!!!
Gratulacje dla wszystkich noworodkow juz sie pogubilam kto kiedy i w ogole -w kazdym razie ZDROWKA!!!!
Moja mama na miejscu 🙂 Mia w niebowzieta, bo przyleciala "babisia" 🙂
Ja dzis bylam na kontroli w szpitalu - cisnienie, mocz, waga - wszystko ok!!! Nawet zrobili mi male USG - wiec widzialam dzidizulka chwilunie... No i mam czekac na wielkie booom!! Jak sie nie zacznie to w przyszla srode kolejna wizyta w spzitalu - choc mam nadizje, ze nie bede musiala jechac bez potrzeby, chyba zeby osiagnac cel glowny 😉 Bo strata czasu na maxa i do tego 40 min w jedna strone - a juz mi sie brzuch nie miesci pod ta kierownica...
Tymczasem musze zmolestowac znow mojego - bo wczoraj sie udalo ale nie podzialalo 😜 az sie zdziwil bo myslal ze sie od razu zacznie to ja mu na to, ze az taki dobry to nie jest :P

A w czasie pelni czyje zyczenie sie spelni??? gosiaq - zycze Tobie, bo slyszlas ze wypinasz tu jakies blade dupki na wszystkich i wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie dostalam pare zdjeci z sesji na ktorej bylismy rodzinka 🙂
Tylko wiekszosc nie nadaje sie do publikacji publicznej bo nagosc masakryczna :P
alem oje ulubione to z raczkami - nasze 6 i dwie od srodka 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/710/raczkinabrzuszku800x800.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2824/raczkinabrzuszku800x800.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow jakie aniołki! Kukunari prześliczna z Was rodzinka!! Aż się buźka uśmiecha na Wasz widok 🙂

Gratulujemy kolejnej rozpakowanej mamuśce!!

Yenefer ja nie mam żadnych objawów!! Brzuch jeszcze wysoko, skurczy brak, czasami tak mnie lekko zakuje na dole ale od razu puszcza. Masz piękny kącik dla małego, normalnie cud, miód i orzeszki 😁

Wczoraj moja siostra dzwoniła z zapytaniem czy mnie coś nie zbiera, a ja na to chyba sranie hihihi Śmiałyśmy się z tego tekstu jak głupie.
Ale ja tam wolę zaczekać do przyszłego tygodnia może lepiej się poczuję bo coś mi nie przechodzi to przeziębienie. Za równy tydzień termin porodu... zleci jak z bicza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
Widzę, że zapalam światło 🙂
Na wstępie Kukunari fotki są rewelacyjne......aż się pysio cieszy na widok tak szczęśliwej rodzinki!!!! Cudo !!!
Dziewczyny, które urodziły gratulacje (nie nadrobiłam wczorajszych zaległości ale widziałam kolorowe wpisy 😉)
U nas bez zmian......deprecha mnie dopada tym oczekiwaniem......mój mąż powtórzył wszystko co powiedział lekarz swojej mamie i Ona podobno nalega na konsultacje u innego (czyt. znajomego gina) ja nie widzę takiej potrzeby ale dla świętego spokoju nie wiem czy nie ulegnę....
Z pozytywnych rzeczy to.......przyjechał w końcu wózek 🤪 dziś jedziemy go odebrać 🙂 Cały czas powtarzałam Dominikowi, że ma siedzieć w brzuszku do momentu przyjazdu wózka więc może grzeczne dziecko posłuchało mamy i jak już wózek będzie w domu to zacznie się coś dziać......(nieźle to sobie tłumaczę co ? 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane,

ja tylko na chwilkę bo idę się kąpać i stoczyć walkę z owłosieniem 😁 😁 😁

Chciałam napisać a właściwie poprosić o 3tzymanie kciuków za naszą Madzię by coś się ruszyło bo dziś będą jej podawać OXY!!!

Więc brzuszki moje mocniasto dziś trzymamy kciuki za Madzię_m3 i Kubusia by zebrał swoje manatki i zaczął wychodzić !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...