Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gratulacje dla yenifer i gosi734
Super
Ja ogólnie czuje się okropnie. Nie dość że mam doła to jeszcze ból brzucha tylko nawet nie potrafię go określić. Na pewno nie jest taki jak w okres ani skurczy też nie odczuwam. Jest cały czas ciągły. Za to strasznie boli. No i oczywiście jakby było mało rewolucja w łazience. Normalnie zaraz się wykończę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martusiap napisał(a):
Nie dość że mam doła to jeszcze ból brzucha tylko nawet nie potrafię go określić. Na pewno nie jest taki jak w okres ani skurczy też nie odczuwam. Jest cały czas ciągły. Za to strasznie boli.


Martusia każdy podobno inaczej może odczuwać początki porodu....moja znajoma zaczęła panikować mężowi, że ma atak wyrostka robaczkowego a to były bóle porodowe 😁 dodatkowo ją czyściło....więc być może u Ciebie jest podobnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czyli juz 18 slodkich lisopadkow - wooowww

Jejciu ja tez chce!!! A tu ani widu ani slychu - skurczy brak innych objawow tez.... Wydawalo mi sie pare dni temu zem i brzuch opadl ale chybam i sie tylko wydawalo...

Dziewczyny czy ktoras wysle mi nr bo mam tylko do yenefer i jak sie zacznie a jej jeszcze nie bedzie z nami/wami to nie bede miala kogo poinformowac - choc na razie wyglada, ze sie predko nie zacznie to nigdy nie wiadomo - nie znamy dnia ani godziny 🙂
Z obliczen moich prywatnych sugerujac sie na podstawie okresu, zaplodnienia i porodu poprzedniej ciazy w tej wychodzi mi,ze dzidzia wykluje sie 16.11 - no zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny 🙂 no a ja jeszcze się nie posypałam... 😞 mały nie chciał się urodzić 11.11.2011, a tak liczyłam, że urodzi się w terminie. no cóż widać dobrze mu w brzuszku, a mi pozostaje czekanie i cierpliwość... gratuluję tym, które już mają swoje Maleństwa na świecie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz niedługo na forum będą tylko porady jak to się z dzieciaczkiem takim malym obyć 😉
bo niestety ja teraz nawet nie chce patrzeć co piszecie o jedzeniu, bo ślinka mi leci!!! 🤨 karmie jeszcze piersią, więc nie zjem sobie tego na co mam ochote 😞
już coraz wiecej mamusiek się robi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...