Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dostałam sms od Agisal:

"Hej! Ja od 3 rano zostalam ponownie przeniesiona na porodow. Mam silne bole krzyzowe ale rozwarcie nie postepowalo dlatego zalozono mi cewnik Foleya. Teraz czekam na efekt. Pzdr."

bidulka... trzymajmy za nią mocno kciuki!

a Madzia_m3 coś się odzywała do Ciebie Cherry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane...
my własnie po wizycie pani poloznej z malym wszytsjko ok slicznie rosnie na wadze i jest bardzoi grzeczny jedyny problem to strasznie mu schodzi naskorek z cALEGO CIALKA i mamy go kapac w oilatum i dwa razy dziennie smarowac kremem oilatumzeby natluscic skore a dzieje sie tak dlatego ze mimo ze urodzilam tylko 3 dni po terminie to maluszek byl przenoszony prawie poltora tyg.... ale wszystko mu ladnie zejdzieee..:]:
ogolnie zaczyna nam sie normowac doba dzis maly wstal 3 razy tylko na jedzonko i na zmiane pieluszki... wszystkim nierozpakowaym zycze zeby szybciutko mialy dzieciatka przy sobie bo to sa niesamowite uczuciaaa i emocje moj maksiu ukradl mi cale serduchoo .... zaraz zbieramy sie na spacerek szybko ale polozna powiedzila ze trzeba dzieciaczka dotleniac a pogoda przesliczna buziaczkii 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
nie przychodzi mi obecnie nic do głowy, ale ile kobiet wpada na genialne pomysły otwarcia własnego biznesu, gdy zostają mamami! wróżę nam świetlaną przyszłość! 🙂


ja ciągle nad tym myślę i główkuję.... no zobaczymy co to będzie... wolałąbym mieć własny interes niż pracować na etacie.

Madzia milczy.... nic a nic nie odpisała i w dupę za to dostanie 😠 😠 😠

nio i zakupuje ta tapicerkę o której wcześniej pisałam do maxi cosi 🙂 🙂 🙂

http://allegro.pl/tapicerki-do-maxi-cosi-cabrio-mix-kolorow-i1940696675.html

czekam aż babeczka mi dośle kolory jakie ma na stanie 🙂 🙂 🙂
Ogólnie też świetny pomysł szycie tych tapicerek.... 🙂 🙂 🙂

Shelby załóżmy ineters ogólnopolski i jedną filią we Wrocławiu a drugą w Bydgoszczy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby dobrze że dałaś numer martusip bo ja dopiero teraz weszłam na forum, a ona już od ponad 2 godzin pewnie jest w szpitalu 🙂 teraz czekamy na wieści od niej i Agisal.

Wiolinka pytałam bo ja też swego czasu śpiewałam w zespole muzycznym ale to tylko tak chwilowo bo skład nam się rozleciał. Nooo ale miło wspominam te czasy. Teraz już od dwóch lat śpiewam sama dla siebie i zauważyłam że głos mi osłabł, jednak systematyczne ćwiczenie emisji głosu i nauka śpiewu to podstawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
aha zapomniałam napisać że wersja naleśników dla cukrzyków to najgorsze świństwo jakie jadłam!!!

jednym słowem zmarnowałam tylko produkty!!!


ja wczoraj natknęłam się na przepis na czekoladowe pancakes! kurczaczki, muszę je zrobić, ale nie mam maślanki! ale zrobię, prędzej, czy później! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj a ja myślałam że druga dzidzia wstrzeli się w termin i martusiap urodzi dzisiaj.

Shelby ja czuję się dobrze. Żadnych objawów, nocka przespana ale dzisiejsza pewnie będzie bezsenna 🙂 na razie się nie denerwuje, bardziej przepełnia mnie radość niż strach.

Aaa_aniusia świetny opis porodu 🙂 uśmiałam się z tego twojego pytania, jesteś boska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też bez objawów jakiś tam 😮 😮 😮

Mam tylko taki ból od krzyża kierujący się do brzucha albo i na odwrót ale nic nie regularnego....

Męża będa jutro męczyli z brwią w szpitalu to ja pójdę na IP i może uda mi się wyprosić o ktg.... co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania napisał(a):
Oj a ja myślałam że druga dzidzia wstrzeli się w termin i martusiap urodzi dzisiaj.

Shelby ja czuję się dobrze. Żadnych objawów, nocka przespana ale dzisiejsza pewnie będzie bezsenna 🙂 na razie się nie denerwuje, bardziej przepełnia mnie radość niż strach.

Aaa_aniusia świetny opis porodu 🙂 uśmiałam się z tego twojego pytania, jesteś boska 😁


i super, że się nie denerwujesz, bo i po co 🙂
wszystko gotowe, tylko tulić malucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...