Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Brzuszki i Mamuśki!!!!!!

Agisal gratulacje 🤪 🤪 🤪.
Śliczne maleństwo

Gosiaq- wyglądasz BOOOOOSKO!!!!!!!! 🤪 🤪. Kurczę felek- poszłam Twoim śladem ale niestety w prawie zadne jeansy z przed ciąży sie nie mieszcze......., ale daje sobie jeszcze troche czasu, dopiero ponad 2 tygodni od proodu a w czasie ciąży troche tych kg uzbierałam!!!!! Ale u Ciebie rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪. Nasza Modelka 🙂
Cherry- Kochana niech ten czas do Twojego porodu szybko leci- wierzę Ci, że masz dość!!!!!!!! Moja końcówka była podobna....!!!! Ale ani sie obejrzysz a bedzie juz po 😉
Shelby--pytałaś o karmienie- u mnie sprawa wyglada tak samo nic wiecej sie nie produkuje takze NAN1 i AVENT rządzi 🤪 🤪 🤪.
Kurczę dzis mala tak ładnie spala jadla o 23:00, później o 04:00 i później o 08:00 także troszkę odespałam i odrazu człowiek bardziej rześki 🤪 🤪.
Dziś byłyśmy pierwszy raz na spacerku i oto fotka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć! Byłam dzisiaj w szpitalu mieli niezły młyn - praktycznie brak miejsc. Nawet ktg zaczeli mi robić w jednym miejscu po paru minutach, przerwa i musiałam przejśc gdzieś indziej. I mój lekarz prowadzacy mnie totalnie rozwalił stwierdzil, że nie ma miejsc (to ok, bo widzialam sytuację na porodówce i połoznictwie) i wypisał mi skierownie na poniedziałek - ale po chwili rzucił, że za 2000 zł przyjmnie mnie dzisiaj na cesarkę. Minę to chyba miałam taką: 😮. Lekarz jest dla mnie spalony, wybiorę się do niego tylko na tę wizytę po 6 tygodniach, żeby mi dał to zaświadczenie do becikowego i nie chcę go więcej na oczy widzieć. Aha i nawet mnie nie zbadał 🤢 także nawet nie wiem czy mam jakieś rozwarcie bo skurcze to napewno mam.
Ela ja czuję się niezbyt - skurcze nieregularne ale bardzo bolesne, dochodzą bóle krzyża, wczoraj cała dzień bolała mnie bardzo góra brzucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na wstepie - NIE RODZE!!!
Agisal - szczesciaro!!! Mega gratulacje i zdrowka dla maluszka!!!!

gosiaq i ella super wygladacie - kwitnaco widac ze szczesliwe z was mamuski 🙂 oby tak dalej!!!

martka - cztyczam to co piszez z niedowierznaiem - to powinno byc karalne!!!! Podal ci cene za urodzenie dziecka??? Cham i prostak - powinnas to zglosic gdzies!! Wiecie co tutaj takie rzeczy sa nie dopomyslenia....

cherry - gluptasku - maz to cie jeszcze bardziej pokocha jak wydasz mu na swiat potomstwo - zobaczysz jaki bedzie z ciebie dumny!!! I nie martw sie na razie niektorae z nas wygladaja jak wieloryby i slonice ale w gruncie rzeczy czyz to nie piekne, egzotyczne zwierzatka - az milo popatrzec 😉



A dzis teoretycznie tylko moj/nasz dzien i DUPA!!! nic sie nie dzieje....
Jedyny plus taki ze dostalam wozek 😁 Koles z przesylka kazal mi zejsc po paczki a ja mu na to ze nie sadze bo jestem w ciazy... jak mnie zobaczyl to sie zapytal na kiedy mam termin a ja mu na to ze na dzis - spojrzal sie na mnie z niedowierzaniem i sie usmiechnal - chyba nie uwierzyl :P ale paczki wniosl 🙂
My sie dzis wybieramy do kina - moze dzidzia sie zmobilizuje i wyjdzie po seansie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martka - oczom nie wierzę! tragedia!!!

Ella - ale super! pierwszy spacer zaliczony 🙂 czyli mała po mleku już nie płacze? no to świetnie! bo właśnie o to pytałam, czy zmieniłaś mieszkankę...

kukunari - dobra historia :P

wczoraj mój tato komentował obiad, który zrobiła moja mama (słabo mu się podobał) i powiedział: jak ta dzidzia widzi takie jedzenie, to za szybko nie wyjdzie 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agisal GRATULUJE! ŚLICZNY SYNUŚ!

Ella1 fotka super 🙂 My na pierwszy spacerek wybieramy się w przyszłym tygodniu 🙂

Właśnie była u nas położna...dzidzia od porodu straciła na wadze tylko 45 gram, także wszystko wygląda dobrze, a i moje szwy goją się cudnie , jak to określiła położna.
Zastanawiają mnie tylko różnice zdań, między tym co mówią mi np koleżanki, doświadczone mamuśki a położna,np. słyszałam, że mimo iż nie karmie piersią to powinnam odciągać odrobinę pokarmu, żeby sobie ulżyć....a ta mi powiedziała, że absolutnie nie! Że mam też nie dopajać synka...chociaż to akurat będę robić...no i też powiedziała , że na spacer to już nawet dzisiaj mogłabym iść, że to tylko zależy od nas na jak długo i kiedy i od pogody...no ale w każdym razie wszystko na razie dobrze, pobrała małemu krew i mam nadzieję, że też nic nie wyjdzie 🙂 A z naszego Oskara to prawdziwy głodomor!!! 😉

Dziewczyny jeszcze moment i już wszystkie będziecie ze swoimi maluszkami 🤪 I będziemy się mogły wymieniać naszymi doświadczeniami...trzymam za Was kciuki , żeby zdarzyło się to jak najszybciej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Agisal GRATULUJE! ŚLICZNY SYNUŚ!

Ella1 fotka super 🙂 My na pierwszy spacerek wybieramy się w przyszłym tygodniu 🙂

Właśnie była u nas położna...dzidzia od porodu straciła na wadze tylko 45 gram, także wszystko wygląda dobrze, a i moje szwy goją się cudnie , jak to określiła położna.
Zastanawiają mnie tylko różnice zdań, między tym co mówią mi np koleżanki, doświadczone mamuśki a położna,np. słyszałam, że mimo iż nie karmie piersią to powinnam odciągać odrobinę pokarmu, żeby sobie ulżyć....a ta mi powiedziała, że absolutnie nie! Że mam też nie dopajać synka...chociaż to akurat będę robić...no i też powiedziała , że na spacer to już nawet dzisiaj mogłabym iść, że to tylko zależy od nas na jak długo i kiedy i od pogody...no ale w każdym razie wszystko na razie dobrze, pobrała małemu krew i mam nadzieję, że też nic nie wyjdzie 🙂 A z naszego Oskara to prawdziwy głodomor!!! 😉

Dziewczyny jeszcze moment i już wszystkie będziecie ze swoimi maluszkami 🤪 I będziemy się mogły wymieniać naszymi doświadczeniami...trzymam za Was kciuki , żeby zdarzyło się to jak najszybciej!


Yenefer a jakim mlekiem karmisz??!!!! Tez nie masz wystarczajaco duzo pokarmu dla maluszka????!!!
No my od dzisiaj zaczynamy spacery- musimy korzystac póki nie ma mrozów i sniegu 😉 😉 😉.
Jutro na spacer wysylam tatusia i synka i mama wreszcie bedzie miala troszke czasu dla siebie- tylko pewnie wezme sie za sprzatanie 😁 😁 😁 😁.
Martka- to jakas masakra z tym lekarzem!!!!!!!!!!!!!! Tak to niby nie ma miejsc ale za kase to wszystko zrobia- JEŁOP JEDEN 😠 😠 😠 😠 😠.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ella1 ja wybrałam mleko Aptamil. A piersią nie karmie, bo mały miał problemy z przyssaniem się w szpitalu, męczyły go położne po 40 min i chyba tylko raz się udało na 10 minut...więc zrezygnowałam, bo mały był wygłodzony...teraz chyba tez nie mam mleka, bo wczoraj spróbowałam odciągnąć pokarm i popłynęło dosłownie parę kropel...dlatego nie będę kombinować...robię okłady z kapusty i będę pić szałwie, bo ponoć pomaga na zanik laktacji...oby tylko mi się, żadne zapalenie nie zrobiło, no teraz już sama nie wiem czy próbować odciągać czy nie, bo jedni mówią tak, a drudzy siak...i bądź tu mądry!

Martka3 powiedziałam Swojemu o Twojej wizycie w szpitalu , a on na to, że od razu by do tv lub do gazety dzwonił, bo to karygodne!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂

ja normalnie nie wyrabiam Padam Jeszcze tego nie ogarniam wszystkiego. Też miałam w szpitalu problem z karmieniem ale dostałam takie kapturki na sutkki i teraz jest ok Cały czas przez to karmie bo mam małe i wklęsłe brodawki Troche z tym kłopotu bo mleko sie w nich zbiera i czasem wszystko jest mokre ale dzięki temu moge karmic piersią także ok
Kubus uwielbia wisieć przy cycu a ja chciałabym sie wyspać Może za parę lat 🙂

Gratulacje dla świezych mamusiek i trzymam kciuki za przyszłe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agisal gratuluje... Ela i Gosia cudne fotki i te figury... 🙂 Pozazdrościć... My byliśmu wczoraj w usc zapisał Kinie i w sądzie o przyznanie mamie praw do małej... Mała dziś grzeczna i to bardzo 🙂 oby się to na nocy nie odbiło....
Dziewczynom 2w1 szybkich porodów... A i te co myślą je na pewno nie dziś niech nie będą takie pewne... 1 dziewczyna w szpitalu mówiła że sądziła że jeszcze nie tylko mąż się uparł żeby jechali jak przyjechała to od razu na porodówke 30 min i synek był z nią... Także dziewczyny miejcie się na baczności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...