Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
A mój maluch nie na wszystkie słodycze reaguje, jest wybredny 😉.



uuuu hehehe wybredny.... 😉 ale się uśmiałam 🙂 Taki słodziak nam u Madzi w brzuszku rośnie 🙂 od małego wie co dobre i ma własny gust 🙂 🙂 🙂

Jest 11.30 a ja wcinam miche barszczu czerwonego z burakami mojej Babuni 😜 😜 😜

Czyli na jednym obiedzie się nie skończy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja w zasadzie też mogłabym pracować dłużej, ale najzwyczajniej w świecie mi się już nie chce...dojeżdżam do pracy 45 minut w jedna stronę i te dojazdy mnie wykańczają, zwłaszcza jak mamy ranne zmiany, to muszę wstawać o 4:30 rano...czuję, że potrzebuje więcej odpoczynku i chcę się troszkę nacieszyć ciążą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula ja też do końca września, teraz mam luz. Jednak wraz z 5 września będę ostro zaiwaniać do końca miesiąca i mam też przed sobą nocna sprawdzanie egzaminów Jednak ja podchodzę do tego tak, że jak nie dam rady to trudno, jak lekarz powie, że kategorycznie nie to też nie będę się kłócić i tyle.

Nie wiem czy Wasi lekarze też mają taką tendencję, ale mnie lekarka namawiała prawie od kwietnia na zwolnienie lekarskie, byłam tylko dwa tygodnie od tej pory z powodu plamień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ella!! wszystkiego naj i spełnienia marzeń 🙂 🙂

madzia_m3- baaardzo współczue Ci tych męczarni, ale pocieszę cie ze juz niedługo koniec 😁 😁

a i piekne macie brzuszki!!! ja dzis zaczynam 28 tydzień i moze z tej okazji (jak będe umiała/) wkleję zdjecie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie slodkie brzusie 🙂
Pedzicie z postami, ze ciezko nadarzyc 😉
Super zdjecia brzuchatki chyba juz patrzac na nas nie ma watpliwosci, ze nosimy pod serduchami slodziaki-dzieciaki 🙂 Bobasy rosna a z nimi nasze brzuchole - coraz dorodniejsze 🙂
Moj brzuch jest ogromny - moj mi mowi, ze nie sadzi abym urodzila w listopadzie - sadzi, ze wiele wczesniej - oby sie mylil 🤔 Kulam sie juz.... ciezko zadbac o tamte okolice, pedicure tez nie nalezy do przyjemnosci 😮
pozdrawiam i zycze udanego dnia
u nas jesien - czyli bez zmian tego lata 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki byłam w laboratorium zapytac o której mam przyjść na badanie glukozy i przy okazji podpytałam czy mogę dodac do tego sok z cytryny lub wypić trochę wody np. pół godziny po wypiciu tego, a pani mi powiedziała że kategorycznie nie bo to jest błąd w sztuce gdy ktos tak robi i to fałszuje wynik na nizszy. łoj pomyślałam będę musiala przetrzymac te dwie godziny, ale zapytam dziś lekarza może on pozwoli chociaż na te wodę jak panie w laboratorium nie będą patrzyły 🙂

Dzisiaj była u mnie siostra z kolezanką i koleżanka stwierdziła że nie widac po mnie ciąży 🙂 Oprócz tego że nie mam płaskiego brzucha bo jednak trochę odstaje, ale niewiele.

Co do namawiania lekarzy do pójscie na L4 to mój mnie nie namawiał ale sama poprosiłam od czerwca i teraz jak przychodze to tylko pyta czy jestem na zwolnieniu. Wydaje mi się że lekarze wiedzą ze to czas kiedy należy dbac o siebie a poza tym można wykorzystać to, że całe życie opłacamy ZUS a nic nie dostajemy w zamian, bo nawet jak dożyjemy do emerytury to będą to marne grosze, więc warto skorzystac w czasie ciązy z prawa do 100% wynagrodznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari pielęgnację trzeba zlecić mężowi 🙂, jak mi pierwszy raz paznokcie u nóg obciął to się przestraszyłam 😜, za drugi razem poszło mu lepiej.
Zresztą w drugą stronę przy

U nas piękną jesień mamy tego lata 15 stopni i jak patrzyłam na pogodę jedynie sobota i niedziela cieplejsza potem znowu deszcz

Co do cukru, panie w laboratorium mówią co innego, a lekarz co innego, u mnie też tak było, ja wdusiłam pół cytryny, ale nic nie piłam po, a inne panie piły wodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Oj tak barszczyk czerwony z uszkami....pychotka! U mnie dziś schabik duszony w sosie z ziemniakami i mizerią,a potem do pracy od 15 do 23 😞 Na szczęście to moje 4 ostatnie tyg pracy, Yupii!

Yenefer-jak ty dajesz rade pracowac do tak pozna? Ja wczoraj musialam zostac do 21:00 i wychodzac z pracy krew mi poleciala nosem ze zmeczenia i prawie przysypialam w metrze. ja jestem pelna energi do ok 18:00 ale pozniej nie daje rady, no chyba ze na basenie jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki słodziutkie te brzuszki 🙂
Cherry to nam całą sesje przedstawiła 😁 ale pięknie! Ja miałam jechać do cioci do szpitala, ale odpuściłam bo mnie tak kręgosłup a właściwie krzyże bolą że ledwo stoje.. nie wiem skąd tak mocny ból. Może dlatego że wczoraj po drabinie \'\'skakałam\'\' jak okna myłam.. Musze przystopować bo przecież to już 6 miesiąc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
Dziewczynki słodziutkie te brzuszki 🙂
Cherry to nam całą sesje przedstawiła 😁 ale pięknie!




A co Kochana jak szaleć to szaleć 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁

No właśnie babeczki moje kochane z takimi sprzataniami i akrobacjami na drabine trzeba juz przystopować !!!

Judzia piękny brzuś 🙂

p.s. pomocy ! cały dzień coś jem ! buzia chyba mi się nie zamyka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby a u Ciebie za 3 dni 🙂!

Ja podziwiam Was jak wy dajecie radę okna myć, ja mam jakiś czasem niedowład w rękach. Umówiłam się z mamą i mężem na generalne sprzątanie we wrześniu. Mycie okien, pranie firanek zasłon. Teraz oboje by mi nie pozwolili, zresztą jakbym jakimś cudem zleciała, to bym sobie nie darowała.
A ja należę do największych fajtłap co się potrafią na prostej drodze wywalić i skręcić kostkę. Mam to chyba po swojej babci. W ogóle często bywam w jakimś innym świecie i potrafię np pilota do lodówki włożyć 😉. Czasami to naprawdę nie jest śmieszne jak się czegoś nie może znaleźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziu aż mi sie przypomniała pewna sytuacja u znajomych..
Jako że mają jedne zwierzątko i jest nim fretka to pozwalają jej latać po całym mieszkaniu. Nie jest paskudna , nic nie niszczy.. ale potrafi coś innego. Ona ma talent do chowania różnych rzeczy. Najlepiej telefonów, bżuterii, pilotów.. Ostatnio schowała kluczyki do samochodu..Wyobraźcie sobie, oni mieli już wychodzić do pracy , a tu nie ma czym jechać 😁 Znaleźli te luczyki dopiero po pracy : w kanapie. A dokładnie w szufladzie na pościel .. Teraz wszystko trzymają na poziomie 1,5m 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...