Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane, mam pytanie: czy zdarza Wam się że bobasowe kopniaki sprawiają Wam ból?

czasem krzyknę: ała, z zaskoczenia bardziej niż z bólu (ale boli też, ale nie tak mocno), a moja mama zdziwiona (4 dzieci), stwierdza: ja nie pamiętam, żeby to bolało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrzac na to co sie tu u nas w Londynie dzieje to naprawde strachu mozna sie najesc. Jechalam dzis do pracy: wiekszosc sklepow stracilo wystawy, niektore spalone, popalone samochody na ulicach, koncze pozno i sama nie wiem jak to bedzie z powrotem do domu, strach do autobusu wsiadac, metro tez nie wiadomo czy bezpieczne. Moja Iza (w brzuszku) tez sie przejela tym wszystkim, jak widzialam pozostalosci po ostatniej nocy to tak zaczela fikolki wywijac ze myslalam ze mi przez skore wyskoczy. Macie szczescie ze Polaska oprocz burz i innych pogodowych niespodzanek bezpieczna jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
14A11 znasz już płeć? Wybrałaś szpital

Termin pierwszy miałam na 14 listopada a ostatnio na połówkowym wyszło że 7 nie wiem czy i tym razem coś się zmieni ale dowiem się tego na następnym badaniu 26 sierpnia
Chyba zdecyduje się jednak na szpital Kopernika. Jeden z ważniejszych powodów to ten, że mój mąż pracuje przy mogilskim i mógłby do mnie wpadać kilka razy dziennie
A Ty zdecydowałaś się już na szpital??? Może też Kopernik???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 moje drogie 🙂

Byłam na tej całej krzywej cukrowej i tak szczerze to.............

Wiele krzyku o nic.... Mieszankę da się wypić a jeśli ma się tylko pół cytryny ze sobą to smakuje po prostu jak przesłodzona lemoniada. Miałam do wypicia dwa kubki i szczerze mówiąc spodziewałam się jakiegoś koszmaru a tak źle nie było... Tylko ciut w głowie łupało ale potem było już okej 🙂

Oczywiście znów użerałam się z chamskimi ludźmi w szpitalu i po prostu tracę wiarę. Najbardziej wkurzyła mnie babcia która do ku.... nędzy trzymała sobie na krześle siateczki ze sprawunkami a ja z brzuchem wygięta w pół stałam.... Dopiero młody Pan (tak około 30-35 lat) się wkurzył opierdolił starsze panie (ledwo powstrzymuję się by gorzej nie napisać ) i poszedł na początek kolejki nakrzyczał nakrzyczał i załatwił mi wejście bez kolejki ! Dobry człowiek z niego 🙂 🙂 🙂

Po 15 odebrała już wszystkie wyniki i wszystko jest prawie w normie - oprócz standardów ciążowych. Czyli leciusieńko podwyższone leukocyty (o 0,3), leciusieńko obniżone hemoglobina, hematokryt i erytrocyty...

Cukier na czczo 82 a po obciążeniu 75 g glikozy 177. Z moczem jest okej... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Mia7 bardzo Ci współczuje oby wszystko szybko ucichło w Londynie. Caly czas sledze wiadomosci.. . Uważajcie tam na siebie. A ja jakas padnieta jestem leze i nic mi sie chce 🤢 🤢 🤢.
Alee zgodnie z obietnica dodaje zdjecie brzuszka:
28 tydzień pobytu Majeczki w brzuszku:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1027/18e28d72e0389762med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry cieszę sie , że wyniki ok.
Ja wróciłam z wizyty 🙂 Dzidziuś zdrowy. Płeć się znowu potwierdziła - już trzeci raz więc wiadomo że będzie córunia. Mała niestety jest w takiej pozycji, że nie warto było brać zdjęcia, ani też filmiku. Taką pozycje obrała i koniec! 🙂 Pooglądaliśmy z mężulkiem małą z każdej strony, wszystko jest tak jak powinno być. Znów jestem spokojniejsza 😁 wiadomo!
Przed lekarzem weszłam jeszcze do lumpka i patrzcie jakie cudo kupiłam :
spodenki 5zł koszulka 4zł (jak na moje możliwości lumpkowe to drogo! bo zawsze kupuję na wage a nie z wyceny, ale wołało KUP MNIE)



Dodam że bluzeczka i spodenki były osobno, ale tak dopasowałam sobie, że wygląda jak komplecik. Rozmiar 0-3m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i padam. Zmęczona ja i zmęczony Kubuś i jest cicho.

Ja do tej pory dostałam dwa bolesne ciosy w te samo miejsce tzn pomiędzy żebra. Tak to czasem zdarza mi się też podskoczyć, ale to raczej z zaskoczenia.

Cherry cukier 177? Norma chyba 140 po obciążeniu dawką 75.

Ella bardzo zadbany domek i duży tak jak mój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Jestem i padam. Zmęczona ja i zmęczony Kubuś i jest cicho.

Ja do tej pory dostałam dwa bolesne ciosy w te samo miejsce tzn pomiędzy żebra. Tak to czasem zdarza mi się też podskoczyć, ale to raczej z zaskoczenia.

Cherry cukier 177? Norma chyba 140 po obciążeniu dawką 75.

norma to 200 po tej dawce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
ella brzusio piękniusi ii DUŻY! aż sama się przez chwilke zastanowiłam czy ja też taki będe mieć, bo jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić 🙂


Dziekuję 😆 😆 😆
Lala na pewno Brzuszek Ci jeszcze urosnie i urosnie-choc nie wielkosc brzucha decyduje o wielkosci bobaska!!!!!! Ty masz taka delikatna budowe, wiec mysle ze mozesz miec mniejszy-ale to tylko moje przypuszczenia.!!!!! A ja tak siedze i mysle ile mi ten brzuch jeeeszcze urosnie bo schylenie sie po cos juz teraz wymaga nie lada wysiłku 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
A cherry wow to super, to mi jakiś bzdur nagadali 🙂

Ja mam chotę ella, żeby mi czasem ktoś jakiś wciągnik koło łóżka zamontował 😉


heh ja jestem w 25 tyg i pokazałam mężowi zdjęcie Elli a mąż powiedział że teraz mam brzunio jak Ella. to ja ciekawa jestem jakich rozmiarów on będze w 28 tygodniu hehehe...

Madzia_m3 pisałas wczoraj o prowadzeniu auta więc Twoim przykładem tez poprowadzę auto może max do końca września a potem będę musiała miec kierowcę i osobę do toczenia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):


Ja mam chotę ella, żeby mi czasem ktoś jakiś wyciągnik koło łóżka zamontował 😉


mi tez by sie przydal bauahhahaahha 😁 😁 😁 😁 wstanie z łóżka po nocy tragedia a co bedzie pod koniec.......................................... 🙃 😮 🙃 😮 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane moje 🙂 ellunia - jaki brzunio piękniasty! 🙂 świetny po prostu
Cherry - czekałam na wieści od Ciebie, cieszy mnie że wszystko oki
lala89 - świetnie, że dzidziunia obejrzana i że ma się dobrze 🙂 oby tak dalej
a ciuszki faktycznie urocze (ciekawe gdzie u mnie ciuszki na wagę?)

dzisiaj nasz bobas pokazał babci, jak kopie 😁 udało jej się zauważyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
madzia_m3 napisał(a):


Madzia_m3 pisałas wczoraj o prowadzeniu auta więc Twoim przykładem tez poprowadzę auto może max do końca września a potem będę musiała miec kierowcę i osobę do toczenia 😁 😁 😁


buahahahahhaha ale sie usmiałam Cherry............. 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...