Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
ania_xx napisał(a):
gosiaq napisał(a):
ania_xx napisał(a):
no ja mam już wybrane XAWERY ale mój mąż chce JEREMI ja sie nie zgadzam wiec musze go przekonać do xawerego 🙃

przyznam, że oba podobają mi się jednakowo 🙂 rzućcie monetą?


nie chcę rzucać monetą bo nie chce przegrać 😁 a jest 50%szansy 🙃 muszę go urobić i tyle jeszcze mam troszkę czasu 😜

znam fajne sposoby na przekonywanie męża.... oj, świńskie rzeczy mi w głowie 🤪

buahahahhahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 oj są sposoby są..... 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a nie chcemy sie bzyknac, bo tak "trzeba", jednak troche radosci to powinno dawac 🙂


gosia... ja nie mowie o bzyknieciu, bo tak trzeba 🙂 to musi dawac radosc i przyjemnosc dla obu stron 🙂 ale wiem, ze jesli nawet nie jutro to za dwa- trzy dni nadrobicie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel świetny ten kombinezon 🙂 a ciuszki takich maluchów nawet jak sa uzywane to wygladaja jak nowe 🙂 🙂 🙂. Ja mam kombinezon kupiony 4 lata temu synek moj uzywal go, córcia brata i teraz wrócil do mnie i dalej wyglada jak nowy 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez kombinezon kupiłam na allegro za 35 zł, niebieski, z wierzchu sztruksowy, w środku ocieplany. Mam drugi ecru po bratanicy i wiem, ze takie rzeczy praktycznie wcale sie nie zuzywaja, bo ani dziecko nie zabrudzi, ani nie zmechaci. Tylko lezy w nim i spi najczesciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję dziewczyny! Troszkę się zastanawiałam czy aby różowy może być ale coś mi mówi że to na pewno będzie Emilka, mimo zdarzających się niespodzianek. Najwyżej już nic więcej różowego nie kupię 🙂
lala89 ale Ty pieknie wyglądasz. Sliczny masz brzusio i ekstra figurkę. Ja dzis zauważyłam że ten brzuszek to mi w boczki idzie i może dlatego mam taki mały z przodu 🙂
Gosia734 i Ania_xxx pozwolicie że zapiszę płeć Waszych maleństw w temacie z tabelką żeby Paula_jot mogła uzupełnić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba poszły 🙂 ja też napisałam mężowi ze ide spac i będzie musial sam zrobic sobie kolacje chyba ze mu wystarcza kanapki 🙂

Gosiaq popieram unikanie słodyczy i jestem z Tobą 🙂 chociaz lubie drożdzówki i płatki z mlekiem a jakby nie patrzec to też słodycz, no i kanapki z miodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasne, że mamy taki zwyczaj, że szykuję coś, co mąż lubi lub zamówi 🙂 Na statkach są różni kucharze, często z przypadku, często nie mają takich produktów jak u nas normalnie w sklepach 🙂

zamówił ... piwo 🙂 na statku prohibicja, więc jak sie ukryli to może jakieś sikaczowe piwo wypili, a tak to abstynencja. Czekają śledzie "po japońsku", zupa-krem z brokułów i piersi .... z kurczaka z pieczarkami i serem w środku hehehe (co świntuszki pomyślały?). Resztę robię na bieżąco wg zamówienia 🙂 Podobno jestem mistrzem sałatek z niczego 🙂 Cherry robi pizzę, a ja sałatki jak czyszczę lodówkę. Generalnie chyba mało jemy, ale różnorodnie i kolorowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a cio ! Pieczyste zawsze mamuśka zrobi !

Niunia ja lecę spać jutro czeka mnie morfologia i krzywa 😞

Wyniki pewnie odbiorę albo w czwartek albo w piątek....

Jak nie będziesz miała Kochana chwili na brzuszek to wrzuci chociaż meldunek raz na jakiś czas 🙂

Całujemy i gorąco pozdrawiamy :*

Może jeszcze jutro będziesz hehehe

Dobranoc brzuszki kochane 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już jestem, ale pewnie wszystkie jeszcze śpiochacie 🙂
Mąż odbierze mi dziś wyniki, więc odezwe się co i jak..
Ogólnie nic mi się nie chce, słoneczo przebija się przez chmurki..
Ja zaś bardzo podniecona jestem dzisiejszą wizytą u gina 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek brzuszki 🙂
ja tez juz na nogach - maz zaspal do pracy i musialam wstac, zeby mu kanapki uszykowac i jakos tak sie rozbudzilam 🙂 kawke pije i zaraz wracam do lozka, moze jeszcze zasne....
u mnie pogoda taka sobie - na razie chmurki...
ciekawe jak tam paula po wczorajszej glukozie... mam nadzieje, ze udalo sie jej wypic to swinstwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...