Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kukunari u mnie tez nie ma zbyt mroźnych zim, choć w tamtym roku troszkę śniegu napadało w UK i dzieci faktycznie grubo się nie ubiera...choć fakt faktem niektórzy przesadzają, bo pamiętam jak zeszłej zimy pojechałam z Kochanym do supermarketu na zakupy...było zimno i deszcz ze śniegiem padał taki drobniutki....a przed nami babeczka z noworodkiem w nosidełku wpiętym w stelaż bez żadnych osłonek i z gołą główką...to dopiero "zimny chów"...a w Irlandii spędziłam cały 2008 r,więc doskonale wiem o czym mówisz , opisując pogodę tam 😉

Agisal, tutaj jak odejdą Ci wody, to tez nie jest żadne wskazanie żeby jechać do szpitala...dopiero jak masz skurcze...potrafią odysłać kobiety po kilka razy do domu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o cholercia! miałam zrobić zdjęcie w sukience! zapomniałam, sorki! dzisiaj już nic z tego nie wyjdzie, bo siedzę w piżamie i bawię się z Maćkiem. Potem przeczołgam go do spania i obejrzę milion w minute na tvn. Oglądacie?
Wiem, że Cherry bardzo czekała na zdjęcie, ale mi pewnie wybaczy, cio?
😘 Dobrej nocki bez koszmarów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja oglądam polsat i film z keanu... przyszłam zobaczyć w przerwie co naskrobałyście..


Shelby z torbą super patent, a mój mąż non stop mi gada o tej torbie . . .

Ja po garści leków czuję się lepiej...

Co do dolegliwości to mi strasznie puchną ręce na tyle że jak obrączkę włożę rano nie mogę zdjąć... ratuję się wodą i mydłem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa_aniusia napisał(a):
ja nie wymiotuje ale mam co chwile biegam do kibelka za potrzeba ta dluzsza....i boli mnie brzuch jak przed miesiaczka no i oprocz tego bol kosciiiii okropny


to typowe objawy porodowe - jesli masz gdziep oczytaj o przedwczesnym porodzie i lepiej skonsultuj to jak najszybciej!!!!

shelby - patent dot. torby juz opatentowany przez Mother Care - juz takowe torby istnieja 🙂 ale moze polski model bylby lepszy 🙂

ja juz w 90% spakowana 🙂 i nei w jedna ale dwie torby jedna dla mnie druga dla dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja leze i pisze z telefonu. Mialam ostrego skurcza w pachwinie! Nie wiem co to! Jestem przerazona! Az tetno miskoczylo. Mlody wariuje tak ze az mi dziwnie. Cukier mam wyskoi i dopiero spada. tak sie zalatwilam dwoma jablkami. Nie wiecie moze co to za skurcz? Nie chce byc badana u tego specjalisty od cukrzycy jak cos to pojade na IP. Myslicie ze to cos powaznego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje, ze tym razem wszystkie juz beda mogly zobaczyc 🙂 moze dlatego, ze to naga sesja to kasuja jakos te zdjecia - nie wiem...

dobra dziewuszki ja spadam spac, bo jutro o 4 rano pobudka i w droge po moje panie na lotnisko 🙂 ale jestem szczesliwa!!!!! 🙂

jak bede miala chwilke to sie zjawie, a jak cos to bede pisac na fb a tu zajze dopiero pewnie w sobote po poludniu 🙂

kolorowych snow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cygnee - super extra fotasy!!! Bardzo odwazne ale piekne 🙂 Ja mam miec tez sesje fotograficzna ale nie wiem czy sie zdecyduje na taki negliz nie dlatego, ze sie krepuje - raczej z tego powodu, ze jakos mi sie w tej ciazy moje cialo malo atrakcyjne wydaje - nie podobam sie sobie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór,
cygnee ale będziesz miała pamiątkę, zdjęcia świetne! Ciekawe czy tu coś takiego robią. Wątpię, bo kobieta kostki nie powinna pokazywać, a co tu mówić o ciele. I brawo dla Ciebie za odwagę 🙂
Shelby rozbawił mnie Twój mąż z tą torbą, Mężczyzna potrafi... wymyslić 🙂))
No i weszłam wreszcie na FB, (przepraszam, nie obraźcie się) nie wszystkie dziewczynki rozpoznałam 🙂 Shelby, Cherry, Marinel a Wy jesteście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Brzuszki,
Cygnee WOW WOOOW foty poprostu extra!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Bardzo mi się podobają 🙂 🙂 🙂.

Dziewczyny a ja dalej co wejde na fb na listopadóweczki 2011 to mam białą kartke i nie widze postow ani nic 😞 😞 😞 Nie wiem o co kaman!!!!!

Shelby sprytnie sobie ten Twój mężulek wymyślił 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Lenymamo i Kukunari podpatrzyłam Was na fb --sliczne z Was mamuśki a Lenka i Mia przecudowne!!!!!!!!!!

Nie wiem co ja to miałam jeszcze napisac ☺️ ☺️ ☺️ normlanie zero koncentracji co się dzieję- wszystkie szare komórki mi zanikają 😮 😮 😮 😮 😮 😮!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek kobietki 🙂
wstalam wczesniej zeby zajzec jeszcze na brzuszka 🙂 to juz pod nalug zakrawa 🙂
jeszcze raz dziekuje za mile slowa, powiem szczerze, ze sama sie napatrzec na te zdjecia nie moge 🙂

a Wy znowu o kilogramach... achhhhh jak ja chcialabym miec 15 do przodu... niestety u mnie juz 20 😞 a jeszcze tyle czasu.... ale trudno 🙂 postanowilam nie zamartwiac sie waga 🙂

no i zaraz jade... ale oczywiscie to byloby zbyt piekne, gdyby sie nic nie wydarzylo... Alicja - kuzynka z blizniakami - dwie ostatnie nocki nie przespala, bo Olek (jeden z chlopakow) ma straszne bole brzucha, wezwali wczoraj wieczorem lekarza, okazalo sie, ze musi miec zrobione usg, bo cos nie tak z watroba i trzustka (chyba - trzustki nie jestem pewna, bo dzwonila jak juz spalam ) no i maly bedzie mial dzisiaj usg brzucha, ale po poludniu, wiec biedna nie wiedziala co zrobic... jednak postanowila, ze przyleci, a jakby cos wyszlo nie tak, to jutro bedzie wracac 😞 ale licze na to, ze wszystko sie ulozy i bedziemy mialy te 4 dni dla siebie... 😞 czemu ja musze miec takiego pecha...
prosze trzymajcie kciuki za Olusia dzisiaj 🙂 i z gory Wam za to dziekuje 🙂

dobra ja uciekam ale postaram sie zagladac 🙂
trzymajcie sie i poglaczcie brzuszki od "ciotki " natalii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam raniutko,

Ja spać nie mogę.

Cygnee zdjęcia bajka.

Podziwiam za odwagę.

Ja już zakazałam mężowi zdjęcia robić, bo nie wyglądam dobrze. Też mam 20 kg na plusie i co mam poczynić nic... już nie dużo czasu zostało....
Jak piszecie o tej diecie dla mamy karmiącej to myślę, że to samo zleci.... byleby ta tarczyca wróciła do normy i żebym nie miała problemów jak przed ciążą...

Nie wiedziałam, że w Mothercare, mają takie torby, pewnie nie u nas w PL. W tym sklepie są czasem takie ciuszki, że dech zapiera. Niestety u nas jest dużo drożej niż w necie na angielksiej stronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki,

A ja dzisiaj wyjatkowo od 7 buszuję...... 😁 😁 😁. Coś spać nie mogłam. Wlasnei piję ciepłe kakao i zajdam kanapki z serem!!!!!! Za oknem pochmurno choć jeszcze nei pada!!! Mężulek własnie zawiózł synka do przedszkola!!!!!!

Kukunari- śliczny brzuszek!!!!Z taką figurą w ciąży to ty mozesz drużyne piłkarską rodzić!!! 🙃 😉.
Cygnee- miłego dnia 😉 Trzymam kciuki za Olusia i daj znać jak bedziesz coś wiedziała!!!.

dziś znajomi do nas przyjezdzaja wiec musze sie wziąć za sprzatanie 🙃 😮 🙃 😮
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana 🙂
u mnie nocka przespana bez wstawania i bólu.
Przyszła wczoraj pierwsza paczka i tak się cieszyłam ogladając pieluszki, nożyczki, myjki i kremiki 🙂 Dzisiaj ma przyjść łóżeczko. Mam nadzieję że będzie ładne.

Na śniadanko zjadłam śledzia. Zapomniałam dodac że wysypka zeszła po tygodniu odstawienia Prenatal DHA. Chyba za duzo wzięłam na raz więc będę brac tylko 1 tabletkę co drugi dzień.

Pisałyście o puchnięciu nóg i kostek. Mi tak paluszki pochudły że pierścionek zaręczynowy i spada i musiałam zdjąć.

Lenymamo jestem na fb i wysyłam Ci zaproszenie 🙂

Nie wiem czy Wam pisałam we wrześniu że moja 3letnia siostrzenica bardzo chciałą iść do przedszkola, ale zabrakło miejsca bo pierwszeństwo miały 5 i 4latki. Strasznie płakała i dyrektor obiecał że jak ktos zrezygnuje to ją przyjmą. No i wczoraj była pierwszy dzień. Cztery dni wcześniej chodziła z plecakiem po domu. Jak tylko ją siostra zawiozła rano to mówi: Mamo Ty już idź bo ja tu sama zostanę. Jak wróciła do domu to dwie godziny opowiadała jak było. Taki mały kochany uczeń 🙂 Jak sobie o tym myślę to gębusia mi się śmieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...