Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Również uważam, że będąc w ciąży można być matką chrzestną. To jest głupi przesąd, jeśli tylko dobrze się czujesz, nie robi Ci się słabo w kościele i zależy Ci na tym to nie masz się nad czym zastanawiać 🙂
Cherry piękny brzusio!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj nie byłam ale chciałam iść na Kac Vegas 2 😁 Tylko mój mąż nie lubi iść do kina na film z napisami bo twierdzi, że zamiast na obrazie skupia się na literkach 🥴 Coś mi się wydaje, że któraś z was niedawno pisała że była w kinie właśnie na tym filmie. A na co Shelby chciałabyś pójść?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula_jot super tabelka!!! Piękniutka!
Cherry pytałas o sery pleśniowe. Nie jadłam ich przed ciąży ale w ciązy podobno trzeba unikać. W każdej ksiązce o tym piszą. Można złapac jakąś chorobę.
Ja dziś zjadłam loda! Mam trochę wyrzuty sumienia ale był pyszny.
Byłam w H&M ale najmniejsze spodnie jakie zostały z tych na promocji to 42. Wszystkie mniejsze sprzedane 😞 Zasmuciłam się. Trudno....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny,

podziwiam was, że możecie się tak zorganizować i systematycznie tu zaglądać. Mi ciągle czasu brakuje. Byłam ostatnio na drugim usg genetycznym związanym z wadami serca, u maluszka wszystko ok - okazało się że będzie dziewczynka co nie uszczęśliwiło mojego męża - strasznie liczył na chłopka - jak mu powiedziałam to cały dzień myślał że go wrabiam.
Ja jeszcze nie czuje żadnych ruchów- kiedyś wydawało mi się że coś czuję przez 3 dni ale przestało się ruszać więc to chyba nie to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam! ale dawno mnie tu nie bylo, jednak starałam sie być na bierząco, po pierwsze gratuluje wszystkim dziewczynkom zdania egzaminow oraz obrony, lala89 gratuluje malenstwa 🙂 quen tobie rowniez.. kurcze ja zadnej tabelki nie widze... czemu tak ? 😞 moje maleństwo ogólnie mało co się rusza zastanawiam sie czy to normalne niedługo wizyta wiec sie dopytam gina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
oczywiście te spuchnięte paluchy u rąk to moje..... te długie mojego męża 🙂


Cherry puchną Ci ręcę?
Ja jak patrze na swoje to wszystkie żyły mi widac jak u kościotrupa. W ogóle nogi mi schudły. Ciekawa jestem ile waże bo nie wazyłam się od 3 tyg, ale lekarz pewnie to zaproponuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spoczko pytała o te sery bo robię na obiad pierś z kurczka zapiekaną z pomidorkami koktajlowymi, cukinia i camembertem. Zje tylko mężuś. Wahałam się wahałam ale mąż powiedział, że zna mnie i że będzie tak że zjeb a potem będę choroby sobie wmawiać 😮 Więc odpuszczam. Sama wcinam teraz pomidorki z sosikiem vinaigrette i czosnkiem....Potem coś wykombinuję.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queen napisał(a):
Witam dziewczyny,

podziwiam was, że możecie się tak zorganizować i systematycznie tu zaglądać. Mi ciągle czasu brakuje. Byłam ostatnio na drugim usg genetycznym związanym z wadami serca, u maluszka wszystko ok - okazało się że będzie dziewczynka co nie uszczęśliwiło mojego męża - strasznie liczył na chłopka - jak mu powiedziałam to cały dzień myślał że go wrabiam.
Ja jeszcze nie czuje żadnych ruchów- kiedyś wydawało mi się że coś czuję przez 3 dni ale przestało się ruszać więc to chyba nie to 😞


queen ja tez się zastanawiam czy to co czułam to ruchy bo od poniedziałku spokój. Nawet po mandarynkach nic 🙂 Mąż na pewno sie uczieszy z córki. Moj tez po cichu liczy na syna, ale jak będzie córka to na pewno tez będzie szczęśliwy bo córeczki sa takie tatusine, często nawet podobne do nich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Cherry napisał(a):
oczywiście te spuchnięte paluchy u rąk to moje..... te długie mojego męża 🙂


Cherry puchną Ci ręcę?
Ja jak patrze na swoje to wszystkie żyły mi widac jak u kościotrupa. W ogóle nogi mi schudły. Ciekawa jestem ile waże bo nie wazyłam się od 3 tyg, ale lekarz pewnie to zaproponuje.


Niestety n puchną zawsze wieczorem ale to niezależnie od tego czy jestem w ciąży czy nie.... Po prostu tak mam. Rano są normalne a wieczorem serdelki 😁 Zawsze tak było. Przynajmniej mąż ma się z czego śmiać 😁 Zawsze tak było i obrączkę rano mam za dużą a wieczorem fiu fiu 😁Mój mąż ma ładne ręce mam nadzieję, że dzidziuś po nim będzie miał hahaha 😁 Przed ciążą miałam jeszcze tak że przy wypiciu jakiegoś alkoholu też puchły ---- taki alkomat był... 😁


p.s. Mój mąż chciałby córeczkę.... żeby była córeczka Tatusia 😮 Ciekawe co 15 lekarz powie hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry wiem jak to jest kiedy cięzko sie powstrzymać ale lepiej dac sobie spokój niż się potem martwić.
Zrobię sobie dzisiaj galaretkę. starsznie za mną chodzi. Pewnie w niej mnóstwo chemii ale może troszke mogę. Na razie zjem fasolkę z ziemniaczkami bo jem bardzo mało warzyw 😞 Musze kupić jakieś witaminki bo feminatal się skończył. Co polecacie? Nie wiem czy lekarz mi da coś na niedokrwistość czy muszę sama zakupic jakies żelazo.
Po tej sesji mam straszny ciąg na sprzątanie. Boję się przemęczyć ale tak bardzo lubię miec czyściutko i zawsze coś znajdę coś do posprzątania.
Jestem z siebie dumna bo prawie po 11 miesiącach wreszcie zawiesiłam nasze ślubne zdjęcie w ramce 🙂 wygląda rewelacyjnie 🙂 Taki mały reportażyk. Mogę się pochwalić i Wam wkleic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam dzisiaj tez poruszyć ten temat, tzn ruchów dziecka. Jestem w drugiej ciąży i zasadniczo powinnam już coś czuć. A jak jest naprawdę? To co czuję nazywam ruchami, bo zagulgocze, kopnie i nie wiem co jeszcze, niewątpliwe coś "tam" się dzieje. Ale znowu potrafi przez kilka długich dni być bez kompletnie żadnych odgłosów i odczuć. Czy dziewczyny, które przerobiły już "17 tydzień +" też tak miały? Czy z perspektywy czasu uważacie, że były to ruchy czy zwyczajnie - jelita? Przyznam się, ze nie pamiętam jak było z Lenką moją córką, a pewnie tu na forum dziewczyny świetnie pamiętają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenymama napisał(a):
Czy z perspektywy czasu uważacie, że były to ruchy czy zwyczajnie - jelita? Przyznam się, ze nie pamiętam jak było z Lenką moją córką, a pewnie tu na forum dziewczyny świetnie pamiętają.


Czy sa podstawy żeby uważac że jelita do nas pukają? Bo przed ciązą niczego takiego nie czułam, więc to może jednak dzidzia. Na poczatku ruchy sa podobno bardzo nieregularne wiec może dlatego przez kilka dni ich nie czujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...