Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jeśli dotyka go dobra koleżanka, ktoś bliski z rodziny, to jeszcze pół biedy... a jak "obcy" się pchają z łapami? co prawda mnie się nie zdarzyło, bo po prostu odsuwam się albo udaję, że rozglądam się za Maćkiem 🙂 Ja sama najczęściej pytałam czy mogę dotknąć. A takie dotykanie brzuszka nas przyzwyczaja do jednej bardzo ważnej rzeczy: mianowicie nasze Maleństwa będą żyły w społeczeństwie 🙂 zresztą z Maćkiem to sobie nie wyobrażałam, że ktoś inny pójdzie na spacer, przewinie, wykąpie, bo przecież tylko ja robię to najlepiej.... Qrczę, ale byłam głupia 🙃 Na szczęście wraz z rośnięciem Maćka to się zmieniło 🙂 I teraz już takie głaskanie mi nie przeszkadza za bardzo.

Gorzej jest z sakramentalnym pytaniem: a co będzie? chłopiec czy dziewczynka? już mój starszy się dopytuje czemu wszyscy są ciekawi? odpowiadam, że nie wiedzą o co zapytać.... i zawsze jeszcze: A Ty co bys chciał? brata czy siostrę? Maćkowi już ręce opadają hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehehe widzę, że nie tylko ja mam ten problem... Irytuje się zawsze przy tym... ale przemilczę teraz to.... 🙂 Najgorzej było jak byłam w 10 no może w 11 tygodniu a to się też zdarzało ...

Teraz jedyną osobą która ma nieograniczony dostęp do brzusia jest mój mąż 😁

On może całować, głaskać i pieścić ile tylko chce 😁

Coś kreci mi się w głowie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokładnie Gosiuq ja nie wiem jeszcze co będzie i nie wiem co mam powiedzieć. No cóż chciałabym aby moje dziecko urodziło się zdrowe 🙂

Tak samo nie wiem jak damy mu na imię... Póki co to mamy propozycje ale wszystko może się zmienić jak je zobaczymy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry! i ja tutaj weszłam raniutko, żeby zobaczyć czy jest coś nowego 🙂 jednak jestem ciekawska.....o nie! ciekawa świata!

co do imienia naszego Bąbelka, to konsensusu brak! każdy ma swoje propozycje, ale jakoś żadna nie przemawia w 100 %. Qrczę, a z Maćkiem poszło tak łatwo.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow 11-stkę!

My teoretycznie zdecydowaliśmy się na Kubusia. Wczoraj mój mąż jednak stwierdził, że może jednak zmienimy bo tyle Kubusiów... Ja też sama nie jestem jakoś przekonana :>, a może tak jak u dziewczyn 7 lipca na usg połówkowym okaże się nagle, że dziewczynka...

Tu ranking najpopularniejszych imion...
http://ebobas.pl/artykuly/czytaj/727/wiadomosci/najpopularniejsze-imiona-w-2010-roku

My do tego mamy bardzo pospolite nazwisko...


Ale co tam zdrówko i zdrówko najważniejsze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Cherry! i ja tutaj weszłam raniutko, żeby zobaczyć czy jest coś nowego 🙂 jednak jestem ciekawska.....o nie! ciekawa świata!

co do imienia naszego Bąbelka, to konsensusu brak! każdy ma swoje propozycje, ale jakoś żadna nie przemawia w 100 %. Qrczę, a z Maćkiem poszło tak łatwo.....


Pierwsza próbę jakiejkolwiek rozmowy o imieniu podejmiemy po 15 czyli po połówkowym... Ja sobie wybrałam Lena / Pola lub Leon a mąż Hania lub Gracjan więc zobaczymy jeszcze... 🙂

Kurdcze z niecierpliwością czekam aż Lenymama będzie on-line no może już jest ale postu nie dodała więc czekam na ten pierwszy hihi 🙂

Ależ się u mnie rozpadało 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chciałam bardzo na początku Stasia, ale mój mężuś stwierdził ze to takie imię dobre dla dorosłego mężczyzny, a nie dziecka. Jednak może zmieni zdanie 😉, w końcu nie ma go w pierwszej 20 raportu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie się podoba Maja, ale ich u nas pełno.....
Marysia? Martynka? Marcelinka? Anka? Hanka? Emilka? Karolina?
Mikołaj? Marcel? Kornel? Kacper? Karol? Filip? Franiu? Gracjan? Błażej? Szymon?
I bądź tu mądry i coś wybierz.... Mojemu M podoba się Magda lub Nadia. Na razie zrobiłam listę, potem się pomyśli, jak już poznamy płeć 🙂 ale wybór naprawdę ciężki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
apropos Nadii - moja bratanica ma na imię Nadzieja - w urzędzie pan powiedział mojemu bratu, że nie zarejestruje takiego imienia, bo nie ma takiego - na co pan z kolejki, w starszym wieku podchodzi i mówi: przepraszam, moja żona ma tak na imię 😁 no więc pan urzędnik spokorniał i zarejestrował dziecko 😁 ale to było 7 lat temu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdalena to ładne imię 😉

Ale skoro macie dzieci to możecie też na nie zrzucić wybór, jak zrobili to moi rodzice 22 lata temu. Mój brat ma na imię Tomasz. Tą męską 😉 decyzję podjęłam w wieku 7 lat zakochana w sąsiedzie Tomku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Wiecie co joa teraz też się zastanawiam nad imieniem bo nie jestem juz taka pewna tego Filip.
Miałam ciężką noc. Chodziłam do łazienki co chwileczkę. Brzuch mnie tak bolał nawet nie potrafię opisać co to za ból. Teraz jest lepiej ale nadal czasami zaboli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂
Wiecie co joa teraz też się zastanawiam nad imieniem bo nie jestem juz taka pewna tego Filip.
Miałam ciężką noc. Chodziłam do łazienki co chwileczkę. Brzuch mnie tak bolał nawet nie potrafię opisać co to za ból. Teraz jest lepiej ale nadal czasami zaboli 😞


ojjj bidulka 😞 trzymaj się i odpocznij troszkę, chyba, że jesteś na stażu i nie możesz :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 😉
co do imienia... ostatnio przeprowadziliśmy z mężem wstępną selekcję i zostało dla chłopca Tomasz/ Jakub/ Igor a dla dziewczynki Martynka... nie jestem przekonana ale nie jestem przekonana do żadnego damskiego imienia!!! Mi się podoba Michalina ale mojemu M* nie podoba się zdrobnienie od tego imienia... :/ no i Alicja... Kurcze ale ciężka sprawa :/ to taka odpowiedzialność :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki ostatnio któraś pytała o książki tematyczne 🙂 ja czytam "Ciężarówką przez 9 miesięcy" polecam można w niej przeczytać dużo ciekawych porad a pisana w zabawnym języku 🙂 można się pośmiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamy 🙂
Tutaj upał, ale w domu się go nie odczuwa na szczęście. Po obiedzie jadę do miasta, to zrobię zdjęcie obiecanego znaku. A wiecie jak się tu jeździ?? Hehehe, to jest wyższa szkoła jazdy, tzn. klakson reguluje wszystko 🙂 Są owszem szerokie ulice, kilkupasmowe, ale ważniejsza jest masa i refleks. No i najśmieszniejsze, przynajmniej mnie rozbawiło bardzo - władze Kataru zapowiedziały, że od przyszłego roku prawo jazdy będzie trzeba również zdawać testem teoretycznym a nie tylko praktycznym. Niezłe co 🙂)) Czyli żeby jeździć samochodem trzeba opanować trzymanie kierownicy i zmianę biegów 🙂) To wiele wyjaśnia...
Co do imion, hmmm fajny temat... Mnie zawsze podobały się imiona Pola, Lena i Borys. 1/3 już mam 🙂
Dziewczyny, co zrobić, żeby wkleić zdjęcie nie sobie do profilu, tylko tak,żeby pojawiło się pod postem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...