Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Coś Ty żadnej umowy nie podpisaliśmy-niestety ale na szczęście pasują nam dwa pozostałe terminy. My chrzest zaplanowaliśmy (jeśli Maluszek bedzie zdrowy mam taką nadzieję i ja się będę dobrze czuła) to w II świeto Bożego Narodzenia. Ale widzę, że piszecie tu o Wielkanocy to my może trochę za prędko 🥴


jaaa też będę chciała w okolicach Bożego Narodzenia 🙂 chyba że będzie zima tysiąclecia - 30 stopni, to wtedy nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Coś Ty żadnej umowy nie podpisaliśmy-niestety ale na szczęście pasują nam dwa pozostałe terminy. My chrzest zaplanowaliśmy (jeśli Maluszek bedzie zdrowy mam taką nadzieję i ja się będę dobrze czuła) to w II świeto Bożego Narodzenia. Ale widzę, że piszecie tu o Wielkanocy to my może trochę za prędko 🥴


Ja też planuję chrzest na Boże Narodzenie, maluszki często są grzeczniejsze niż troszkę starsze dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze ze sie nawiązał temat chrztów, U nas jest tak że są chrzty zbiorowe w 3 niedziele miesiaca. Chcemy w tym samym kosciele gdzie bralismy slub. W kwietniu wydaje mi się ze bedzie cieplej 🙂 Ale wiadomo to wszystko sie okaze. Rownie dobrze moze byc marzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tam co będziecie sobie sernika żałować! To nienormalne! W ciąży szczególnie! Ja mam straszną ochotę na w-zetkę.

Moja przyjaciółka bierze ślub w czerwcu 2012 i mają zarezerwowaną restaurację i tam są menu od 160-190 bez alkoholu.

Ja nie pamiętam ile płaciłam bo to było cztery lata temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel, to dobry powód, żeby samemu coś zrobić. Gdyby nie moje powszechne lenistwo też bym coś upiekła.

Ja daję dwa, drugie po Tacie bo tak sobie zażyczył. A chrzciny w styczniu jak Mały będzie zdrowy i nie będzie za zimno, może na trzech króli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
A Maleństwu dajecie jedno czy dwa imiona?


Problem z pierwszym imieniem a na drugie Przemysław, chociaż mój mąż wymyślił sobie Przemka Juniora - w życiu, bardzo go kocham ale jego imie to nie aż tak bardzo 😆, a zresztą dwie osoby o tym samym imieniu w jednym domu to za dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie .... normalnie nie wytrzymam.... dziś jakiś dzień niespodzianek... Właśnie kurier przywiozł mi paczkę 🙂 🤪 🙂 🤪 🙂

To te rzeczy co wam kiedyś linka dawała od tego faceta z bon prixu.... 🤪 🤪 🤪

Normalnie cieszę się .... 🤪 😁 🤪 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj w tyle zostajemy z tymi postami a ja i tak czasem nie nadazam czytać.
Jak wchodze do pokoju Emilki i myslę sobie że niedlugo będzie w nim mieszkać moja Gwiazdeczka to tak sobe mysle czy ja dam sobie rade. Troche mnie to przeraza ale moze jakos to bedzie. Ciekawe czy inaczej sie wychowuje takiego maluszka chlopca i inaczej dziewczynke. Pewnie jak tylko wyjdziemy z Emilkowych pieluch mąz mnie wpędzi w pieluchy kolejnego Maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia_m3 dobry pomysł z tym pieczeniem. Właśnie się zorientowałam, ze w mojej kuchence ktos zamienił pokretla. Na miejscu tego z temperarura jest ten z wyborem grzania czy od góry, od dołu itd. W zimie piekłam ciasto i sie dół nie upiekł. no jak sie miał upiec jak było inne pokretło i ustawiłam tak ze tylko góra grzała. No cyrk! myslalam ze zepsuta!!!
No to która ma przepis na pysznego szybkiego murzynka? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś siedzę od 16:45 z Szymonkiem jak to mówi moja mama ide na służbę, bo jego rodzice idą na zapowiedzi dać i chrzest zarezerwować 🙂 Nie mogę się doczekac kiedy będe w domu, uwielbiam go całować tulić i mu śpiewać a raczej mruczeć bo jak zacznę śpiewać to grymasi a jak tylko nucę to się śmieje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia_m3 zaraz ide po skladniki 🙂
Poradz mi prosze jak ustawic piekarnik. Pieczenie od gory i od dołu do tego blaszke z ciastem polozyc na srodku na drucikach i zostawic na spodzie taką grubą blache czy mam ją wyjąc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...