Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kobitki!! 🙂 🙂
gratuluje 100dniówki 🙂 🙂
ja swoja jakos przegapiłam 😜

dokładnie za 3 miesiace mój termin porodu!! 🥴
az mi skóra cierpnie jak sobie pomysle, ze trzeba bedzie niedługo sie pakowac....

mi spadła hemoglobina (z 12 na 10) i musze sie dożelazowiac 🙂 moja dzidzia ze mnie wszystko wyjada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja biorę żelazo, już drugie opakowanie Pregnamed Żelazo. Hemoglobine mam 10,9. Lekarz nei panikował. Podobno anemia jest od 10,5 w dół, według artylułu na brzuszku.
Ja mam w pasie 87 cm, ale to znaczy że przybyło mi 13 cm. No i waga tez idzie w górę. Jest już 4kg na plusie, czyli odrobiłam to co schudłam w pierwszym trymestrze.
Idę dziś na dogrywkę tego usg 3d, żeby zobaczyc twarzoczaszkę bo dzidzia się zasłaniała. Mam trochę obawy czy takie usg co tydzien na pewno nie szkodzi Maleństwu skoro od tamtego usg jest taka mało aktywna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel! nie zaszkodzi, nie martw się 🙂 3mam kciuki, żeby dzisiaj piękności się pokazały na buźce 🙂
I ja się zmierzyłam-Shelby, to Twoja motywacja 🙂 W miejscu, gdzie kiedyś była talia hahaha - 82 cm, w najgrubszym miejscu (brzuszek mam sterczący troszkę niżej) - 87 cm. Talia mi się rozszerzyła o jakieś 15 cm chyba 🙂 i pewnie jeszcze drugie tyle przede mną 🙂 Przed pierwszym porodem miałam chyba lekko poniżej 100 cm 🙂 Cholercia, nie pamiętam dokładnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja chciałabym Was zapytac o to czy bierzecie jakis witaminy?
bo mnie lekarz pasie witaminami PregnaPlus jak skonczyłam 3 miesiac ciazy i biore je do tej pory
a Wy cos bierzecie?

(w sumie mój spadek hemoglobiny ma zwiazek z tym ze przestałam brac te witaminki przez 2 tygodnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
judzia napisał(a):
a ja chciałabym Was zapytac o to czy bierzecie jakis witaminy?
bo mnie lekarz pasie witaminami PregnaPlus jak skonczyłam 3 miesiac ciazy i biore je do tej pory
a Wy cos bierzecie?

(w sumie mój spadek hemoglobiny ma zwiazek z tym ze przestałam brac te witaminki przez 2 tygodnie)


ja biorę falvit mama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...