Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
ja z nudow przegladałam ciuszki na allegro. Chyba zaczne licytowac bo mam juz dosyc chodzenia po sklepach 🙂


Ja już fortune wydałam na allegro .... 😮 najgorsze że to uzależnia 🙂 Licytacji mam dość i dlatego stosuję portale snajperskie ale godzinami mogę wyszukiwać mega ofert na kup teraz 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
wysyłałas kiedys tego snajpera ale ja jakos nie moge go ogarnąć


Jak masz jakąś aukcję którą chcesz wygrać to wklejasz tam linka aukcji. Potem snajper prosi o podanie Twojej max ceny i do tej kwoty licytuje za Ciebie. Jeśli kwota zostanie wylicytowana niższa oczywiście Ci to pokaże 😁

MATKO JA NIE UMIEM TŁUMACZYĆ 😁 😁 😁

Jak bys chciała korzystać to masz tam wyjaśnione ... ja nie jestem dobrym nauczycielem hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem. po podaniu tej kwoty prosi o podanie danych do konta na allegro. Mam tylko pytanko czy rzeczywiscie nikt nie wykorzysta tych danych, czy trzeba zmienic login do allegro na czas strzelania ze snajpera czy nie mialas nigdy zadnych problemow przez podanei tych danych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
już wiem. po podaniu tej kwoty prosi o podanie danych do konta na allegro. Mam tylko pytanko czy rzeczywiscie nikt nie wykorzysta tych danych, czy trzeba zmienic login do allegro na czas strzelania ze snajpera czy nie mialas nigdy zadnych problemow przez podanei tych danych?


Korzystam od 3-4 miesięcy i nic takiego się nie stało.... Nie miałam żądnych problemów. Tak naprawdę nikt nie da Ci gwarancji że coś takiego się nie stanie.... Jak to się mówi Ryzyk - fizyk ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
Marinel GRATULUJE dziewczynki 🙂 !
Ja dla spokoju narazie poczekam z zamówieniem pościeli dziwczynkowej, do momentu kiedy 9tego sierpnia lekarz potwierdzi mi płeć że to córcia już trzeci raz.


Hehehe pewność trzeba mieć....

Mi potwierdzą trzeci raz 12.08 sierpnia hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek Brzuszki 🙂 🙂 🙂 🙂
Marinel sliczne zdjecie Twojej Emilki 🙂 🙂 🙂.

Dzisiaj tak mi sie nie wygodnie spalo normlanie nie moglam znalesc miejsca- na prawym boku zle na lewym tez normalnie mowie do meza chyba wstane i bede spac na stojaco 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁. Zaczynaja sie powoli bole krzyzowe 🥴 🥴 🥴 🥴.
Cale szczescie ze ten miesiac pracuje juz tylko na pol etatu a od wrzesnia woooolne 🤪 🤪 🤪 🤪.
Wczoraj dzwonili do mnie jeszcze raz ze szpitala w sprawie USG i przeniesli mi z czwartku na poniedzialek 😆 😆 😆 😆 Juz nie moge sie doczekac 🙂.

milego dnia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂
Fatycznie ja też ostatnio spanie mam inne niż zawsze. Trudniej jest się wyspać, i tęsknie za spaniem na brzuchu. Bóle krzyżowe - mi też coraz częściej się trafiają. Nie wiem dlaczego, ale ostatnio już chyba trzy dni, muszę uciąć sobie popołudniową drzemke. Nie kontaktuje jak sie nie prześpie. A wcześniej śmigałam cały dzień. Musze zacząć kontrolować jedzenie, bo mogłbym coś wcinać cały dzień. A szczególnie słodkości.. Zaczne więcej pić może to mnie uratuje. 😁 Teraz powoli zaczynam odczuwać , że jestem w ciąży. Bo na początku gdyby nie lekutkie mdłości to czułam się normalnie. A kiedy mdłości już przeszły, to żadnej różnicy nie było, tyle tylko że coś mi pływi w brzuszku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nareszcie słoneczko wyszło. Miałam nigdzie nie wychodzić, bo mam mase prasowania. Ale nie odpuszcze sobie takiej pogody, także spacerek na łowy będzie. Co dziś proponjecie na obiadek.. ? Ja zrobie kalafiorową, a do tego mam zamrożone pierogi z twarożkiem bo ostatnio mi zostało. Wiec dzisiaj szybki obiadek będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
U mnie nareszcie słoneczko wyszło. Miałam nigdzie nie wychodzić, bo mam mase prasowania. Ale nie odpuszcze sobie takiej pogody, także spacerek na łowy będzie. Co dziś proponjecie na obiadek.. ? Ja zrobie kalafiorową, a do tego mam zamrożone pierogi z twarożkiem bo ostatnio mi zostało. Wiec dzisiaj szybki obiadek będzie.


u mnie też coś na szybko, jakieś parówki czy coś, gotowana marchewa i ziemniaki - chyba :P
ogólnie opróżniamy lodówkę, bo wyjeżdżamy stąd na 2 tygodnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
Co dziś proponjecie na obiadek.. ? Ja zrobie kalafiorową, a do tego mam zamrożone pierogi z twarożkiem bo ostatnio mi zostało. Wiec dzisiaj szybki obiadek będzie.


U nas dzisiajna obiadek spaggetii italiano 🙃 😆 🙃 😆 🙃 😆 Lala idz idz na lowy i pochwal sie pozniej zdobyczami 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...