Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Ja od 7:30 w pracy:P pierwsze co to wł komputer brzuszek.net i facebook 🙂


Podobnie u mnie 😁 😁 😁 😁

Cherry to idz na lowy- zycze ci samych promocji i przecen 🙂

A ja wczoraj bylam w Kappahl i kupilam sobie bluzeczki bawelniane takie w paski za 6,50 zl !!!!!!!!!!!!, byla przecena z przeceny!!!! Ale zaszlalam 😁 😁 😁 😁 😁 Az normalnie bylam w szoku 🙂
No i jeszcze 3 pary luznych spodni bo juz w nic sie nie mieszcze nawet jedne spodnie ciazowe zaczely mnie uciskac 😆 😆- a tu jeszcze 3 miesiace buahahahahahhaa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
paula_jot napisał(a):
Ja od 7:30 w pracy:P pierwsze co to wł komputer brzuszek.net i facebook 🙂


Podobnie u mnie 😁 😁 😁 😁

Cherry to idz na lowy- zycze ci samych promocji i przecen 🙂

A ja wczoraj bylam w Kappahl i kupilam sobie bluzeczki bawelniane takie w paski za 6,50 zl !!!!!!!!!!!!, byla przecena z przeceny!!!! Ale zaszlalam 😁 😁 😁 😁 😁 Az normalnie bylam w szoku 🙂
No i jeszcze 3 pary luznych spodni bo juz w nic sie nie mieszcze nawet jedne spodnie ciazowe zaczely mnie uciskac 😆 😆- a tu jeszcze 3 miesiace buahahahahahhaa 😁 😁 😁


Ella ja właśnie drzemkę rozważam....

Ze spodniami też się zaczyna spodnie z H&M uciskają właściwie panel uciska a tak nie powinno być... Jak je kupowałam to już mi się wydawała że ten panel coś nie taki no i sie potwierdziło !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale a propos przymierzania- to dla mnie kupowanie ciuchow to lekki koszmar -wez sie rozbieraj ubieraj najgorzej buty i spodnie uffffff 🤔 🤔 🤔 🤔. Wczoraj mowie do meza ze chyba worek sobie kupie i bede chodzic 😁 😁 😁 😁

a wiecie co ja wczoraj zrobilam 😁 😁 😁 😁 😁 😁.....

Maz lezal juz w lozku z synkiem a ja poszlam wzielam rozek dla dzidziusia zawinelam w niego lwa- ulubiona maskottke Kubusia i ide do nich. Kuba patrzy i mowi : "mama co tam mas??? Majecke nasza?" a ja mowie zobacz. a on do mnie: " mama przeicez to jest moj lewek to nie jest dzidzius, majecka jest jeszcze malutka musisz troszke poczekac" a my w smiech buahahaa 😁 😁 😁. Normlanie zaczyna mi odwalac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
ella1 napisał(a):
paula_jot napisał(a):
Ja od 7:30 w pracy:P pierwsze co to wł komputer brzuszek.net i facebook 🙂


Podobnie u mnie 😁 😁 😁 😁

Cherry to idz na lowy- zycze ci samych promocji i przecen 🙂

A ja wczoraj bylam w Kappahl i kupilam sobie bluzeczki bawelniane takie w paski za 6,50 zl !!!!!!!!!!!!, byla przecena z przeceny!!!! Ale zaszlalam 😁 😁 😁 😁 😁 Az normalnie bylam w szoku 🙂
No i jeszcze 3 pary luznych spodni bo juz w nic sie nie mieszcze nawet jedne spodnie ciazowe zaczely mnie uciskac 😆 😆- a tu jeszcze 3 miesiace buahahahahahhaa 😁 😁 😁


Ella ja właśnie drzemkę rozważam....

Ze spodniami też się zaczyna spodnie z H&M uciskają właściwie panel uciska a tak nie powinno być... Jak je kupowałam to już mi się wydawała że ten panel coś nie taki no i sie potwierdziło !


Ja zamawialam spodnie ciazowe na allegro i u mnie jest podobnie uciska mnie szef laczacy dol spodni z panelem takze ida do lamusa , ale przynajmniej troche w nich posmigalam 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana,

Widzę, że problem spania w nocy to od kilku dni problem zbiorowy. Ja się też wiercę, bo mi ból bioder dokucza.

Chyba mój malec naprawdę się obrócił inaczej bo do trzech dni czuję go minimalnie. Trochę mnie to niepokoi, ale też głupio mi pójść do lekarza jak czuję się dobrze i nie mam żadnych innych objawów.

Ja też mam ciuchy kupione ( w zasadzie, to większość była prezentem, bo było parę okazji), tylko kombinezon mi został. Wypatrzyłam sobie taki w mothercare na stronie za 60 zł, ale jeszcze dwa tygodnie temu ich nie bylo i powiem, że to będzie chyba najdroższy ciuch jaki mam, bo wszystko co ja kupiłam, znajomi lub rodzice było kupione na wyprzedażach.

U mnie teraz z kasą ciężko. Frank idzie do góry i boję się co będzie w połowie miesiąca, bo mam z miesiąca na miesiąc ratę większą i to nie jest kilka złotych, a ponad 100 zł. Za co mogłabym pościel kupić itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do ciuchów, ja na jesień nie mam NIC. Sprawdzałam w nic się nie zmieszczę, może jakieś golfy luźniejsze, poczekam jak w h&m będzie jesienna kolekcja i kupię sobie jakieś dwie sukienki, krój worek jak mój mąż mówi. Co do spodni ciążowych to się chyba nie przekonam bo strasznie mi w niech niewygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
Ellunia - my chcemy niespodziankę 😁

jak ktoś pyta: wiecie już co będzie? odpowiadam z rozbrajającym uśmiechem: "oczywiście, dziecko!" 😁


Dobre dobre 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Super tekst dla ciekawskich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Oj Madziula z tym frankiem to fakt nie jest dobrze.... Współczuję.

Ciesze się że my mamy kredyt w złociszach.

P.s. ktoś polecał mi ten sklep - więc dzielę się z wami 🙂

http://www.mamitati.pl/wyprawki-c-43.html


Cherry najbardziej mnie urzeka szef piaskownicy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
Cherry napisał(a):
Oj Madziula z tym frankiem to fakt nie jest dobrze.... Współczuję.

Ciesze się że my mamy kredyt w złociszach.

P.s. ktoś polecał mi ten sklep - więc dzielę się z wami 🙂

http://www.mamitati.pl/wyprawki-c-43.html


Cherry najbardziej mnie urzeka szef piaskownicy 😁




Jest boski - obowiązkowo znajdzie się w wyprawce dla Kacperka 🙂

Poniżej link to taniego płaszcza ciążowego na jesień:

http://allegro.pl/15e164-nowe-trendy-ciazowy-plaszcz-pasek-42-44-i1751772071.html

Rozmiar 42/44

Moze jeszcze ktoś oprócz mnie nosi Mama big size 😁 😁 😁

Jesli nie to się nie obraże hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Shelby napisał(a):
Cherry napisał(a):
Oj Madziula z tym frankiem to fakt nie jest dobrze.... Współczuję.

Ciesze się że my mamy kredyt w złociszach.

P.s. ktoś polecał mi ten sklep - więc dzielę się z wami 🙂

http://www.mamitati.pl/wyprawki-c-43.html


Cherry najbardziej mnie urzeka szef piaskownicy 😁




Jest boski - obowiązkowo znajdzie się w wyprawce dla Kacperka 🙂

Poniżej link to taniego płaszcza ciążowego na jesień:

http://allegro.pl/15e164-nowe-trendy-ciazowy-plaszcz-pasek-42-44-i1751772071.html

Rozmiar 42/44

Moze jeszcze ktoś oprócz mnie nosi Mama big size 😁 😁 😁

Jesli nie to się nie obraże hihihi


Cherry plaszczyk swietny 🙂
u mnie jest teraz rozmiar 40-42 wiec witaj w gronie Mamma big size
😆 😆 😆 😆.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...