Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie Brzuszki,
dziękuję za wszystkie miłe słowa o Emilce 🙂
Ja kolejne usg będę miała w końcem października więc nie pozostaje mi nic innego niż uwierzyć temu lekarzowi. Jednak jak słyszę: też mieliśmy mieć dziewczynkę, a jest chłopiec to ogarnia mnie wątpliwość co mam kupowac. Stwierdziłam wczoraj że jak się urodzi chłopiec to szybko postaramy się o kolejną dziewczynkę 🙂

Na obiad u mnie jakaś zupa, bo jestem cały dzień sama. Coś tam posprzątam i może jakoś dzień zleci 🙂 Chyba wypiorę misie i maskotki które będą w pokoju Emilki, nie wiem tylko czy nie za wcześnie na to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Shelby -- no ja jak zwykle na nogach ale to przez prace ale nie moge sie doczekac jak bede mogla posapc do 9tej albo nawet 10tej 😆 😆 😆 😆 😆.
Oooooooooo Shelby to teraz ty na urlopik uderzasz??????
A gdzie sie wybieracie?????


najpierw jedziemy do moich rodziców - ja będę jeszcze pracować a mężuś będzie remontował pokój, a potem na 3 dni wybywamy nad morze - trochę nałapać jodu i poprzebywać z dala od kłopotów 😉 także urlop sam w sobie nie będzie zbyt długi, ale zawsze coś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ella1 napisał(a):
Shelby -- no ja jak zwykle na nogach ale to przez prace ale nie moge sie doczekac jak bede mogla posapc do 9tej albo nawet 10tej 😆 😆 😆 😆 😆.
Oooooooooo Shelby to teraz ty na urlopik uderzasz??????
A gdzie sie wybieracie?????


najpierw jedziemy do moich rodziców - ja będę jeszcze pracować a mężuś będzie remontował pokój, a potem na 3 dni wybywamy nad morze - trochę nałapać jodu i poprzebywać z dala od kłopotów 😉 także urlop sam w sobie nie będzie zbyt długi, ale zawsze coś 😉


Pewnie zawsze lepiej jak sie zmieni klimat i otoczenie choc na troszke 😉 😉 😉 😉. Obyscie pogode mieli- ponoc lato ma wrocic w sieprniu 🙂 🙂 🙂 🙂.- ale dla nas to nawet lepiej ze nie ma duuzych upalow 🙂 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry brzuszki 🙂

sliczna sukienka i piekny delikatny brzusio 🙂
emilka sliczna 🙂 gratulacje!!!

a ja - coz, mialam jakis kiepski humor od dwoch dni... nikt mnie nie rozumie, kazdy mowi, ze przesadzam, masakra jakas... 😠 😠 😠
ale postanowilam sie dzisiaj nie zalamywac 🙂 wybiore sie na jakies lowy moze, to mi pomoze... zobaczymy...
co do spania to u mnie jakos sie poprawilo(choc to pewnie chwilowe) bo spie teraz do 8.30 🙂 a wczesniej 6-7 bylam na nogach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Marinel napisał(a):
Gosiaq rewelacja! Piękna sukieneczka! Nie podrywaj bo mąż wraca 🙂

nooo męża będę podrywać jak wróci 🙃 🙃 🙃
a jutro mamy 15 lat razem! Jezu! patologia 🙂


gratulacje! 🙂 w dzisiejszych czasach to nie patologia, a cud 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaq piekny staż.
mam jeszcze pytanko gdzie na tym Twoim zdjęciu widac płeć Twojego synka, bo chciałam porównac e zdjęciem Emilki ale jakoś nie wiem na co patrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok dzieki dziewuszki 🙂
gosiaq - gratulacje!!!!

no to od czego by tu zaczac... tak jak wiecie, tesknie za polska i za tata... placze gdy tylko go uslysze, lub zobacze na zdjeciu (na tapecie w laptopie go mam - moze dlatego wczoraj praktycznie nie podchodzilam do kompa 🙂) a to sie jeszcze nasila pewnie przez hormony... do tego mam wrazenie, ze moj mezulek w ogole sie mna nie przejmuje, nie zwraca na mnie uwagi, a co gorsze nie pyta jak sie czuje, nie dotyka brzuszka (tzn dotyka, ale bardzo zadko) nie wiem czy sie boi, czy po prostu ma gdzies co sie ze mna i dzidziusiem dzieje...
najwazniejsze to wytrzymac do 28 listopada, bo wtedy grubiu (tata) przylatuje...
wczoraj bylam juz tak zrozpaczona, ze chcialam sobie bilet do polski kupic, ale qcze boje sie wsiasc do samolotu... zdrowie dziecka jest dla mnie teraz najwazniejsze, ale z drugiej strony wiem, ze jak mi jest zle i smutno - dzidzius tez nie jest szczesliwy.... i co tu robic?? moge robic dobra mine do zlej gry dla ludzi ktorzy mnie otaczaja, ale malenstwo i tak czuje to co ja... alez bledne kolo.... i nie wiem jak z tego wybrnac 😞 dlatego jak tylko sobie cos pomysle- od razu placz...
no to sie wyzalilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część brzuszki 🙂

Mnie jakaś uczuciowość dziś bierze... Słucham kołysanek i sobie popłakuje że strasznie kocham Kacperka .... i głaskam się po brzusiu a on odkopuje.... Łzy jak grochy mi leca po polikach i nie umiem sie powstrzymać....

Cygnee moge powiedziec że Cię rozumiem bo też strasznie kocham swojego Tatinka. I marzę o tym by kiedyś kupić mu i Mamie wycieczkę np. taką jaką Gosiaq kupiła swojej mamie. Dać taki prezent za to że są i za to że charowali jak wół bym mogła być kim jestem i mieć co mam.... Ehhh mała głowa do góry już nie długo się zobaczycie 🙂 🙂 🙂

A tio nasza kołysanka:

http://www.youtube.com/watch?v=M1D2FElJL_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki shelby 🙂 taki mam dzisiaj zamiar - wyciagne brata do miasta, a co 🙂 moze cos fajnego znajde 🙂
a do przyjazdu taty niecale 4 miesiace 🙂 a po 2 dniach malenstwo bedzie z nami 😁 jupi!!! no chyba, ze wczesniej, albo troszke pozniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...