Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jadwigo,

Nie wiem czy Ci to coś pomoże. Ja mam problem w innym -mam blizny na piersiach z powodu wycinanych guzków. Rosną razem z moimi piersiami i są już gigantyczne i wyglądają bardzo nieładnie. Jednak nie bolą.

Tak jak piszecie to nie powinnam marudzić na swojego męża, który zawsze najpóźniej o piątej w domu, a wychodzi o szóstej. Ale zawsze znajdzie się jakiś powód do narzekań.

Nic nie mówcie o wadze ja przytyłam już 15 kg... Położna machnęła ręką, Pani ginekolog powiedziała, że niektóre Panie mają to uwarunkowane genetycznie. Moja mama i babcia były jak wieloryby, a normalnie też są szczupłe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
echh po prostu ciekawa jestem czy komus sie jeszcze rozchodzi blizna.. nawet tu nie o wyglad chodzi... tylko jak "peka" to szczypie i boli a pozniej caly czas kluje.. :/

normalnie moj pracuje od 7 do 15, i ewentualnie jak ma sluzbe to od 7 do 10 natepnego dnia, ale pierwszy raz mu sie cos takiego zdazylo mial miec wyjazd jednodniowy i mieli mu wstawic w grafik ten wyjazd a nie kurcze on poszedl do pracy i musial wyjechac.. nawet do domu nie mogl przyjsc by sie spakowac wziasc sobie recznik zel cos na przebranie... echh zaczyna mnie denerwowac ta jego praca

ciekawe ile teraz mi dojdzie kg.. bo od tygodnia siedze doslownie w lodowce i jem wszystko!
caly czas jestem glodna i ruszam buzka... 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel, mój też zawsze w domu najpóźniej był po 17.00 Pracuje od 8-16 wiadomo że dochodzi jeszcze 20 min dojazdu. Rozumiem że czasem jest jakiś korek czy coś.. Ale ostatnio mój kochany mąż bierze na siebie dużo więcej spraw, olewając przy tym domowe obowiązki. Ja też mam już dość robienia wszystkiego sama.. a ostatnio przez te 3 dni przegiął, bo gdyby jeszcze jakaś kasa z tego większa była, ale większość z tego to po koleżeńsku.. Do tego te telefony.. ciągle ktoś dzwoni bo mu sie komputer spierd.. a bo potrzebuje jakiś program..

Teraz widzi, że strasznie zła jestem to najchętniej jakby mógł to by mi do dupy wlazł. Kochanie chcesz to.. a może tamto! wr. Teraz jestem bardziej nerwowa w tej ciąży niż kiedykolwiek, ale w d. to mam 🤨


Jestem po letniej, bardziej chłodnej kąpieli i leże już w łóżeczku żeby maluszka nie stresować i odreagować troche..
Jadwigo, ja miałam wycinany wyrostek w 2008r. Blizne mam małą, i nic się z nią nie dzieje. Też się zastanawiałam co się może z nią stać jak brzusio zacznie rosnąć, ale nie zmieniła się nic. Jaka była taka jest. Tu ją troszke widać na zdjęciu które ostatnio sobie robiłam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u ciebie tego nie widac... kurcze probowalam sobie zrobic zdjecie brzuszka telefonem bo jakos w tych kartonach aparatu nie znajde... ale samej mi zupelnie nie wychodzi... jeszcze do tego pozno jest i swiatlo zle pada a chcialam pokazac ta blizne.. moze wstawie jak ten moj niedobry wroci... ale tak patrze na te zdjecia co zrobilam i sobie mysle ze nie mam takiego ladnego brzuszka jak wy.. echh zgonie wszystko na to swiatlo 😁

moze sie uda... ☺️
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/zdjcie179h.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/6722/zdjcie179h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jadwigo twój brzuszek również jest piękny 🙂 ja nie wstawiałam długo moich zdjęć bo za każdym razem jak je robiłam to stwierdzałam, że wyglądam na nich "jak nie ja" 🤔
Ostatnio mąż mi zrobił jedno i wkleiłam choć mi się nie za bardzo podobało no ale chciałam w końcu żebyście też zobaczyły jakieś moje zdjęcie.
Zainteresowana waszymi obwodami w pasie też postanowiłam sobie zmierzyć (pierwszy raz podczas ciąży) i mój obwód brzuszka wynosi 96 😁
Co do ubrań ja w poniedziałek szukałam jakiejś sukienki na wesele bo idziemy 10 września i albo za mała, albo brzydka albo droga!! i też chciałam żeby była uniwersalna- taka, którą założę także po urodzeniu. Po trzech godzinach buszowania po wadowickich sklepach kupiłam małą czarną za 79 zł! Mam nadzieję, że przez te 2 tyg nie urosnę na tyle żeby się do niej nie zmieścić. No i jest taka krótkawa ale czy ktoś powiedział że kobiety w ciąży nie mogą kawałka nogi pokazać? 😁
Zdjęcie umieszczę po weselu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zania, można pokazać kawałek nogi w moim przypadku tak do dziesiątej rano, bo czym bliżej do wieczora tym moje nogi zamieniają się w kolumny Zygmunta 😉.

Jednak ta sukienkę co dzisiaj sobie kupiłam jest przed kolano, jak wszystkie moje. Łudzę się, że jesienią nie będzie widać tak opuchlizny i żylaków 😉, z powodu rajstop 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Moje Kochane Brzucholki 🙂
Dzisiaj piątek weekendu początek więc trzeba się cieszyć 🙂 chociaż i tak siedzę w pracy 🙂
Dziś po pracy jeszcze na zakupy, tapety, farby, kleje, lakiery itp. Ale się cieszę, że powoli coś się rusza 🙂 Ja też wczoraj zmierzyłam i przedwczoraj i przedwczoraj mi wyszło, że mam 69 a wczoraj sobie uświadomiłam, że to było 96 😁 😁 głupol ze mnie 🙂

Ja nie zamawiałam piżamki bo kupiłam sobie już jedna u nas w sklepie 18 zł rozpinana do karmienia z takim bocianem i misiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry... u mnie rowniez noc przebojow pradu nie bylo w bloku :/
poza tym duchota straszna, ale o dziwno mniej wiecej sie wyspalam,pamietam jak przez mgle ze chyba bylam dwa razy w lazience.. no wlasnie chyba... 😁 macie racje im wiekszy maluszek tym bardziej sie wierci... to znaczy moj sie rusza od wczoraj prawie bez przerwy 🙂

paula tylko 1 kg ?! twoje malenstwo warzy mniej wiecej tyle... a gdzie reszta ? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam że była dyskusja o piżamce którą kupiłam. Lala myślę że ta długość by Ci pasowała bo ja kupiłam tę mniejszą i jest taka krótka że jak dobrze nie naciągnę to mi tyłek widać.
Madzia_m3 może ten rozmiar L/XL byłby na Ciebie dobry. Naprawdę fajnie się ciągną bo ja weszłam w S co jest zadziwiające.
Przez całą noc nie zmrużyłam oka. Siostrzenice dały popalic przez cały wczorajszy dzień a w nocy był płacz, spadanie z łóżka, kaszel i chrapanie. Musiałam uważac żeby mnie nie kopnęły w brzuszek a Emilka całą noc się wierciła. Zdrętwiała mi noga i ręka bo obrócić się nie miałam jak. Do tego jeszcze grzmiało i pies szczekał. Ciesze się że w moim mieszkanku juz kończa dzisiaj malowac i w niedziele wracam do siebie. Miałam odpocząc a jestem wykończona. Mam nadzieję że jak wrócę to "serwis sprzątający" juz wszystko posprząta na błysk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga, brzusio piękny taki okrąglusi.
Dzisiaj mam jajo po drugiej stronie 🙂 W nocy ulewa, burza jak cholera.. pies się wyprowadził na noc do łazienki tak grzmiało, a kiedy rano się obdziłam leżał obok mnie głupolek mały. Wczoraj zauważyłam, że dzidziuś też zareagował na burze, a może to tylko przypadek.. Ale w nocy nasza myszka dała mi tak popalic, że zasnąć nie umiałam. Rozpychała się, kopała.. jakie podskoki. Jak leżałam na lewym boku to strasznie kopniaczki bolały - i wnioskuje że chyba już duża dziewczynka z niej..

Dodam o pogodzie:
myślalam że skoro w nocy była ulewa to dziś będzie chłodniej.. a jest OKROPNIE CIEPŁO ermometr już pokazuje 28\'c :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na poczatku zgubilam 3 kg.. ale to byl dla mnie ciezki okres, nawet najdelikatniejszy zapach mnie denerwowal.. i konczylo sie w lazience.. ale bylo minelo! 😁

lala dziekuje 🙂 kurcze u nas to samo goraco wrecz duchota.. zaraz wskocze do wanny i mam nadzieje ze sie troszku lepiej poczuje 🙂

moj maluszek od rana ruchliwy.. nawet az za bardzo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalam pare postow wczesniej ale podam co pamietam. W biuscie 97 pod biustem 85 w brzuszku to juz chyba ze 100 ale koszulka go opina i jeszcze z 5 cm wejdzie, szkoda tylko ze taka krótka. Wzrost 165 cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...