Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mnie też apetyt dopisuje i mnie to przeraża. Idę odpoczywać bo praca wysłana do sprawdzenia więc do poniedziałku mam labe. Jutro zrobię gołąbki, wsykoczę do fryzjera a wieczorem imprezka u znajomych.
Zapomniałam dodać że mi się coraz częściej zdarza uprzejmość innych ludzi. Dzisiaj pani z półroczną córką w nosidełku przepuściła mnie na poczcie i mówi do swojego Maluszka: Ty już jesteś duża, a ta pani ma malutkie dzidzi w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
mnie też apetyt dopisuje i mnie to przeraża. Idę odpoczywać bo praca wysłana do sprawdzenia więc do poniedziałku mam labe. Jutro zrobię gołąbki, wsykoczę do fryzjera a wieczorem imprezka u znajomych.
Zapomniałam dodać że mi się coraz częściej zdarza uprzejmość innych ludzi. Dzisiaj pani z półroczną córką w nosidełku przepuściła mnie na poczcie i mówi do swojego Maluszka: Ty już jesteś duża, a ta pani ma malutkie dzidzi w brzuszku 🙂


MIŁO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wieczorem mam zamiar przedstawić mężowi listę rzeczy potrzebnych maluszkowi. Póki co on chyba myśli że potrzeba tylko łóżeczko żeby miało gdzie spać i wanienkę żeby było go w czym umyć.
A tu tylko takie pewne 2 miesiace zostały. W końcu się okaże że będzie sam po sklepach biegał jak ja już będę na porodówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

Jakie plany na wieczór???!!!!
Ja bym obejrzała sobie jakiś fajny film ale dzisiaj nic takiego sie nie zapowiada.. .
Jak tam Tatusiowie szykuja sie na jutrzejsza walke??!!!!!
Powiem Wam ze moj to tak srednio zainteresowany, to juz ja wiecej gadam o tym 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł ale nam położna mówiła że jak przyjeżdzamy i tylko podejrzewamy, że np. odeszły nam wody, to w rejestracji na dole nalezy powiedziec ze tylko podejrzewamy i wowczas nie zapisują nas na oddział i idziemy sprawdzić co się dzieje. Jak się okaże że zostajemy to wtedy rusza cała procedura przyjęcia. Jeśli się okaże że to tylko podejrzenia i będziemy mogły być odesłane, a zostaniemy przyjęte na oddział to tzreba pisać że chcemy wyjść na własne żądanie i trzeba uruchomić całą procedurę wypisu. Więc nie wiem czy w moim szpitalu możliwa jest taka wcześniejsza procedura.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdg87 napisał(a):
No w sumie tez fakt.
Ella ale walka w tv prawdopodobnie tylko na polsacie za wykupieniem -40 zl. Moj maz chce poszukac walki na rtl-u podobno tam moze byc puszczona normalnie.


Tak RTL nie blokuje i bedzie mozna zobaczyc za darmo 🙂 My tez na to liczymy bo nie wykupilismy dostepu- lekka przesada dla mnie!!!! Polak walczy i jeszcze musimy za to płacic ale ponoc to Kliczko sobie wymyslili!!!!!!!
Oj chcialabym zeby Adamek wygrał 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdg87 napisał(a):
No w sumie tez fakt.
Ella ale walka w tv prawdopodobnie tylko na polsacie za wykupieniem -40 zl. Moj maz chce poszukac walki na rtl-u podobno tam moze byc puszczona normalnie.


Nie to nie Polsat tylko Cyfra tak "wymyśliła".A my cholera jasna bardzo się nastawiliśmy a RTL nie mamy. Dziady jedne ta Cyfra,drogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

Ja wstałam już, mały kopał mamusię. Ledwo się ruszam bo tak bioderka bolą.

Jeszcze się trochę poddenerwowałam, bo dzwoniła do mnie Pani ginekolog, że widziała moje usg i mam się udać do innego specjalisty na usg w trybie jednego tygodnia. Poleciła tego lekarza na szczęście do którego jestem już umówiona. Teraz to zaczęłam się martwić, bo ten gościu miał takie luzackie podejście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Zaczynamy weekend 🙂
Obudziłam się taka głodna, że musiałam zrobic sobie śniadanko ale zaraz wracam pod kołderkę bo zimno 🙂
Madzia_m3 na pewno ten drugi lekarz niczego nie wykryje i będzie wszystko ok! NA PEWNO!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane,

my tez wstaliśmy i pałaszujemy śniadanie....

Noc kiepska - biodro prawe 🤨
Nawet jak wstaję sisiu to tak boli że ledwo chodzę. Ulge przynosi jedynie siedzenie. Jest to rodzaj bólu który przypomina mi jak biodro mi wypada ze swojego miejsca - tylko wtedy jestem juz na Ketonalu a tu nici - trzeba przecierpieć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Achapo tej awarii na allegro dziwne rzeczy sie tam dzieją.... Otóż była rozsyłany e-amil że aukcje które kończyły sie w czasie awarii zostana przedłuzone o 24 h. Natomiast ja obserwuję cuda. Moje aukcje które kończyły się wczora trwaja do dziś a wczoraj nie mogłam odnaleźć ich w systemie w żadnej zakładce. Zaś aukcje w których brałam udział to moje strzały bąź próby licytacji zsoatały unieważnione 😮 a aukcja przedłuzona. Najśmieszniejsze jest jednak to że najpierw otrzymałam mail o wygranej a potem mail ten nagle zniknął że skrzynki a aukcja nadał trwa ! I robią z człowieka bedila ehhhhhhh!

😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helo Mamusie,
madzia_m3 nie martw się na zapas, łatwo powiedzieć - wiem. Do środy zostały 3 dni, skoro na poprzednim usg lekarz powiedział, że z dzieckiem wszystko jest ok (to najważniejsze), to szukaj pozytywów w tym telefonie, pewnie idzie o te pęcherzyki. Sama chciałaś przyspieszyć wizytę, to dobrze, że lekarz okazała się czujna i chce widzieć Cię szybciej. Może trzeba brać jakieś leki. Będzie dobrze. Głowa do góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...