Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja dzisiaj urwanie głowy od rana.

Po pierwsze rozmawiałam z szefem i powiedziałam, jak się czuję apopo jutrzejszej rozmowy. Straszne nerwy i stres. On powiedział, że w takim razie mam sobie odpuścić i tylko zrobić sprawozdanie pisemne i być dobrej myśli. Bo zdrowie Nasze jest najważniejsze. Jest jakaś kropelka nadziei, że wszystko skończy się dobrze. Dzisiaj jak pisałam sprawozdanie to naprawdę, uważam, że jak na wiek 28 lat osiągnęłam sporo i nie rozumiem tego wszystkiego.

Dostałam też paczkę i się wkurzyłam bo nie było wszystkiego, ale na szczęście doślą resztę.

Ja dzisiaj z obiadem Wam nic nie napiszę bo pasuję. Mąż przychodzi o 16 i musimy w 30 min dojechać do sklepu żeby odebrać towar zamówiony przez internet, nasz fotelik, od razu planuję resztę zakupów typu wanienka itp. Na obiad idziemy do naleśnikarni, smacznie i tanio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Dawno mnie nie było..... widzę że się już pakujecie do szpitala....kurcze ja już chyba też bym musiała. dla malucha rzeczy mam uszykowane.... muszę tylko dla siebie poszykować i dokumenty...dobrze że mamy ściągę.... pisałyście o stanikach do karmienia ja kupiłam z firmy hanna style ok 45zł ale całkiem ładny i myślę że warto polecić taki ze wstawką koronki... buziaki dla was wszystkich. Ile wasze dzieci już ważą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi jeszcze nie mówiła czy cesarka czy nie powiedziała że po 35tc będzie więcej wiedziała, no mój maluch ma dużą główkę czyli wychodzi ona o 2tyg do przodu jak reszta a termin porodu też mi wg usg wychodzi wg główki na 15.10 a wg reszty na 31.10... już się boje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja idę teraz w pon. bede miała robione kolejne ktg i wymaz... od ok 26tc przyjmuję luteinę ponieważ bardzo twardy brzuch mi się robił powiedziała że do 35tc muszę brać później już nie wiec nie wiadomo co się bedzie działo...... chyba musimy być spakowane bo terminy mamy podobnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzucholki 🙂

Ale u mnie dzis pogoda zimno wieje 😮 😮 😮 😮 😮.Chyba jesien na dobre do nas przyszła 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢.

dziewczyny wy na prawde juz pakujecie sie do szpitala???????? Ja myslalam , ze w pazdzierniku spokojnie wystarczy!!!!!! 🙂 🙂 🙂
Ania xx sliczny masz brzuszek i jaki juz spory 🙂Extra 🤪
miedzy nami dzien roznicy w dacie porodu- ale ja nie wiem ile moja Majeczka wazy 😞.
Jak bylam na USG połówkowym to wg tamtych pomiarow lekaz powiedzial waga porodowa bedzie ok 3,5 kg ale to tlyko przypuszczenia???? A jak sie w ogole czujecie dzisiaj??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja już w domku... Miałam nadzieje że będzie wszystko ok a tu nie miłe zaskoczenie... Skrócona szyjka rozwarcie na palec... Gin kazał mi brać jakiś antybiotyk i scopolan... Do kontroli za 2 tyg... Wypisał mi zwolnienie ze szkoły... Kazał leżeć i nastraszył że jak będę jeździła do szkoły albo będę się przemęczać to wyląduje w szpitalu... Wyszłam od niego i nie wiedziałam co zrobić... Chciało mi się ryczeć... Jestem załamana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa_aniusia napisał(a):
[url=[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a3cfe4f0126bdb16][IMG]http://images45.fotosik.pl/1098/a3cfe4f0126bdb16m.jpg[/IMG][/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]

Śliczna buźka-- ah te nasze bejbiki 😘 😘 😘 Nic tylko schrupać 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Hej ja już w domku... Miałam nadzieje że będzie wszystko ok a tu nie miłe zaskoczenie... Skrócona szyjka rozwarcie na palec... Gin kazał mi brać jakiś antybiotyk i scopolan... Do kontroli za 2 tyg... Wypisał mi zwolnienie ze szkoły... Kazał leżeć i nastraszył że jak będę jeździła do szkoły albo będę się przemęczać to wyląduje w szpitalu... Wyszłam od niego i nie wiedziałam co zrobić... Chciało mi się ryczeć... Jestem załamana 😞



nic sie nie martw tylko LEŻ LEŻ I JESZCZE RAZ LEŻ, a w tym etapie ciąży to napewno wszystko bedzie dobrze.... odpopczywaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...