Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
ja korzystam z konta paypal, ale nigdy nie przelewałam pieniędzy na czyjeś konto, po prostu mam do konta paypal podpięte swoje konto w Polsce i jak chcę sobie przelać pieniążki, to wybieram funkcje wypłać na moje konto...pieniądze zawsze dochodziły, choć czasem trwało to kilka dni!


Yenefer, bo znajoma chce sprzedac auto i kupujacy chce zrobic przelew uzywajac metody paypal i ona sie zastanaiwa czy to nie jest jakis przekret jak myslisz????? I wolałaby miec te pieniadze na sowim bankowym koncie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Shelby! ja wiem, że tak jest: samospełniająca się przepowiednia 🙂 ale postaram się myśleć inaczej, może faktycznie wyjdzie inaczej 🙂
A ja się dzisiaj nachodziłam jak czort! ale nie czuję jakiegoś wielkiego zmęczenia 😮


nic nie szkodzi, żeby spróbować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ella1 bardzo dużo ludzi korzysta z paypal, Mój jak kupuje coś przez ebay to tylko tym płaci...i z tego co wiem to te przelewy są jakoś chronione itd, wiesz Mój jest teraz w pracy, wiec nie mogę go dokładnie zapytać, a ja za dużo tym nie operuje, ale niech poczyta sobie Twoja koleżanka na stronie paypal jak to funkcjonuje, podaje Ci linka
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też bym się przespała...
Ostatnio mam mieszane uczucia... Z jednej strony mam wrażanie że za chwile urodze a z 2 boje się że przenosze... A tego nie chcę bo dziadzio przyjeżdża żeby zobaczyć wnuczkę... A będzie w Polsce tylko od 4 a 8 już leci do Norwegii... Także mam nadzieje że mała będzie miała dane zobaczyć dziadzia wcześniej niż na święta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po schodach cały czas chodze nie ma ich za dużo ale pokój mam na piętrze także chodze tam co chwilkę albo ciuchy wywiesić albo po tel, kwiatki podlać, coś wynieść i tak w kółko... Na spacer wieczorkiem jak już do sklepu ok km w 1 stronę... Co do kompieli to mam właśnie na taką ochotę tylko musze zapalić w piecu żeby się woda zagrzała... A co do seksu to jak się mój zdecyduje to jest to możliwe... A jak nie to zastosuje jego ostatnią metode... Heh czyli nie dam mu spać dopóki nie zrobi tego co chce... 🙂
A co do szyjki nie wiem czy jest miękka ale na pewno jest skrócona i rozwarcie na 1 palec... Tak było ostatnio na wizycie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z mojego spaghetti dupa!

rozmroziłam mięso a ono śmierdzi 😮 😮 😮 więc wywaliłam ! Nie wiem jak to możliwe! Widocznie przy zamrożeniu musiało nie być pierwszej świeżości.

Zaraz cos tam wymyślę....

W każdym razie strasznie szybko się męczę! Z moją formą jest coraz gorzej!

i będę wstrętna - jem galaretke tęczę mniami 🙂 🙂 🙂 szkoda tylko że bananów nie mogę wcinać bo brakuje mi w niej jakiegoś owoca !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas nie do wiary!!!! Wyszlo slonce i bezchmurne niebo sie zrobilo.... Irlandzka pogoda potrafi zadziwiac i zmieniac sie co 15 min i to o 180stopni 🙂
co prawda Mia chora ale chyba ja ubiore cieplo i zabiore na podworko, niech sie przewietrzy i polata po kaluzach - przeciez to ulubiona zabawa dzieciakow 🙂
Takze z drzemki nici 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wrąbałam snickersa a teraz popijam pepsi... ajć nie dobra ze mnie mamcia faszerować maleństwo takimi specyfikami. No ale to tylko tak raz na jakiś czas mnie weźmie na takie rarytasy. 😉

Ella czekamy na twój finish 🙂 a wiecie co Aaaniusia gdzieś zaginęła, a może, może..... 🤪

No a ja mam jutro wizytę u gin i na pewno będzie i USG i badanie na fotelu jak zawsze, więc już się doczekać nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania napisał(a):
Ja właśnie wrąbałam snickersa a teraz popijam pepsi... ajć nie dobra ze mnie mamcia faszerować maleństwo takimi specyfikami. No ale to tylko tak raz na jakiś czas mnie weźmie na takie rarytasy. 😉

Ella czekamy na twój finish 🙂 a wiecie co Aaaniusia gdzieś zaginęła, a może, może..... 🤪

No a ja mam jutro wizytę u gin i na pewno będzie i USG i badanie na fotelu jak zawsze, więc już się doczekać nie mogę.



Pisać smsa do Aniusi ?

Jejku dziewczynki ja mam do tylu babeczek numer że jak ja nie panuję nad obecnością wszystkich to przypominać 🤪 🤪 🤪

bo ja zakręcona jestem ostatnio 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yen dzieki za info 😘 😘

Zaniu a ja tez wlasnie wrabalam snikersa XXL i popiłam Coca-colą!!!!!!
😁 😁

zaraz jade po synka do przedszkola- i pewnie jak mnie zobaczą to znowu " oo jeszcze sie nie urodzilo" i takie tam!!!!!! 😮 😮 😮.


Gosiuq- ale u ciebie dzis swiatecczny obiad 🙂 🙂 mniaaaaam

A wiecie tak pomyslalm co tam u Krusyny????!!!! Moze ona tez juz tuli swojego bejbika 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Kruuuusyna przywołuję CIĘĘĘĘĘĘ 😁 😁 😁 😁!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...