Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marinel - masz prawo do odszkodowania! Ubezpieczenie, gdybys miała, to byłyby dodatkowe pieniądze. A administracja musi Ci pokryć szkody, które wyrządziła, w tym też moralne (biorąc pod uwagę Twoją obecną sytuację przed samym porodem). Zrób szybko dokumentację zdjęciowo i poproś jakiś Sąsiadów na świadków.
Matko, a ja się wczoraj załamywałam przeprowadzką, pakowaniem...

Trzymam za Ciebie kciuki i staraj się podejśc do sprawy możliwie na chłodno, niech się dzidzia nie denerwuje.
Bardzo Ci współczuję 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
Gamesz napisał(a):
Wydaje się być taki poważny i na dodatek trzyma sie za głowę 🙂. Z powagą to wykapany Tato, ale śpi tak jak ja (jak furman 😉).


super ujecie i takie realne jakby byl juz przy tobie - hmmm wlasciwie jest caly czas 🙃


🙂 No własnie też byłam zdziwiona, że tak realnie wszystko widać. Oczywiście rozpłynęlam się. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GGamesz, super fotka! Ja taką wyrażniejszą mam tylko z 22 tyg, ale nie aż tak dokładną. Super, wiesz już jak będzie wyglądał, śliczny.

Marinel. Trzymaj się dzielnie, nie załamuj. Pamiętaj o dzidzi.
Męża naślij na administracje, a ty spokojnie popierz sobie rzeczy. Podłogi mocno ucierpiały? Może wystarczy osuszyć? Strasznie współczuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sześć siewczyny,
Ja dziś tylko na chwilę...
Byłam u lekarza - wszystkie badania ok, szyjka twarda więc jak na razie Eliza nigdzie się nie wybiera. Mam zarezerwowane miejsce do szpitala na piątek (jak w hotelu co nie? 😉) i od razu w piątek będą mi robić test oksytocynowy - muszę dokładnie poczytać co to jest - a może któraś z Was wie?
W każdym razie Pani Doktor wyliczyła mi, że mogę się spodziewać porodu między 7 a 10 listopada :-)
Marinel - bardzo współczuję... i to jeszcze qude teraz - szlag by to trafił! Nie daruj im tego osłom jednym!!! niech odszkodowanie płacą! Biedna i teraz z dzieciątkiem w tym mieszkaniu. To chyba trzeba wszystko jakoś osuszyć nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc. Skonczylam czytac to co pisalyscie. Dzisiaj byla u mnie polozna, Tetno malucha poczatkowo ponad 160. Po chwili przerwy bylo juz prawidlowe. Okazalo sie ze brzuch mi sie stawial i ze to byl skurcz. Polozna powiedziala usmiechajac sie , ze nie wie czy do 2-go wytrzymam. Zobaczymy..... 😉
Poza tym wszystko ok.
Wczoraj pod wieczor tak mi twardnial brzuch i dziwnie bolal( tak na qpe) i na wymioty mi sie zbieralo.
Ale przeszlo i dzisiaj jest juz wporzadku.
Krusyna juz sie dlugo nie okazuje na forum. Ania tez ucichla.....
Gamesz- fotka super wyszla- bardzo wyrazna 🙂
Marinel- wspolczuje. Nas tez kiedys zalalo,wiem ile to sprzatania 😞
Nie pamietam juz kto jest po dzisiejszej wizycie- ale super, ze wyniki i badania wyszly dobrze.

A.... dzisiaj bylam na poczcie po odbior przesylki i po raz pierwszy w calej ciazy ludzie mnie w kolejce przepuscili- cud sie stal 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domini2011 napisał(a):
GGamesz, super fotka! Ja taką wyrażniejszą mam tylko z 22 tyg, ale nie aż tak dokładną. Super, wiesz już jak będzie wyglądał, śliczny.

Marinel. Trzymaj się dzielnie, nie załamuj. Pamiętaj o dzidzi.
Męża naślij na administracje, a ty spokojnie popierz sobie rzeczy. Podłogi mocno ucierpiały? Może wystarczy osuszyć? Strasznie współczuje.

A mnie się bardzo podoba Twoja dzisiejsza fotka 🙂 Slicznie wyglądasz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel biedactwo ty nasze!! To musiał być dla Ciebie szok, dobrze że do terminu twojego porodu jeszcze trochę czasu zostało. Zdążycie wszystko ogarnąć, ale za te nerwy i szkody musi wam ktoś zapłacić!! Mam nadzieję, że twój mąż dzielnie będzie walczył o odszkodowanie.. nie wiem co Ci mam jeszcze napisać... trzymaj się dzielnie, Emilka na pewno jeszcze poczeka..

Cherry jak masz tak dużo tych numerów to może się podziel z kimś z forum bo fortunę wydasz na te smsy! Ja mam dwa do Marinel i Yenefer, jeśli któraś z Was jeszcze nikomu nie dała swojego numeru chętnie przyjmę pod swoje skrzydła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra mamy kontakt z Jagodą. Są już w domu i śpią kiedy mogą. Żółtaczka jest ale bezpieczna więc niedługo będzie po problemie. Jagoda pisze że jak tylko się pozbiera to zajrzy do nas.

Zania u mnie z smsami bez problemu bo i tak płace abonament i smsy mi ściąga z abonamentu... a do rodzicówi męża mam darmówki więc pod koniec miesiąca mi kasa przepada i tak. Swoją drogą numerami się mogę podzielić tak na przyszłość bo może być tak jak Gosia pisała.... tylko napier wyślę pytanie do tych babeczek do którym mam o zgodę... bo nie chce dysponować numerami dziewczyn 🙂 tym jednak zajmę się jutro 🙂 🙂 🙂

Aniusia nadal milczy..... 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja znowu po spacerze... normalnie coś mnie pogięło chyba, ciemno jak w d.. a ja dziecko zabrałam na wędrówkę 🙂 ale było fajnie, dosyć ciepło, tylko wietrznie, ale u nas to norma 🙂 Ale dzisiaj zrobiłam pewnie jakieś 6-7 km, a siły są na więcej, tylko już zmarzłam.
Marinel! niech to jasny szlag trafi!!! współczuję Wam bardzo i .... co tu, cholera, mówić? oby udało Wam się pozbierać z tym wszystkim do porodu...
Mdg87, no kurczę, mam termin zaraz po Tobie, a u mnie cisza 🙂 Ale fajnie, że u Was do przodu (główką do przodu hihihi). Moje brzuszysko też się często stawia i na coraz dłużej, trochę miednica pobolewa, ale pewnie się rozluźnia 🙂 super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostało mi już tylko siedzieć i płakać. Jak patrzę na ten bałagan to łzy same cisną się do oczu.

Ja też mam nr do Aniusi z Krakowa więc jak chcecie do mogę do niej pisac, żeby odciążyć Cherry. Okazało się że jesteśmy niemal sąsiadkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaq jeszcze sie okaze, ze wczesniej urodzisz 🙂
Szyjka skrocona i brzuch twardnieje ale nic innego sie nie dzieje.

Jagoda niech odpoczywa poki moze. Dobrze, ze zoltaczka juz przechodzi.

Ja tez mam tylko nr do Gosia734, wiec jak ktos chce to tez moge podac.
Czyzby Aniusia byla kolejna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka! 2 godzinki dzisiejszego popołudnia spędziłam razem z córą w jej przedszkolu - mieliśmy spotkanie integacyjne - Wyprawa do Włoch, połączona z pieczeniem pizzy i jej zajadaniem i ogólnie fajną zabawą. A teraz dziewczyny zapakowane do łóźek i chwila odpoczynku dla mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się jakos trzymać, ale jest ciązko. Wszystko do prania. Ani jednej piżamki nie mam suchej do szpitala a tak sie cieszyłam że mam już wszystko gotowe i spakowane.
Ech nie mam juz sił. Może jak to ogarniemy to się jakos pozbieram. Póki co cięzko patrzeć na to wszystko i nie wiadomo w co ręce włożyć. Od czasu do czasu muszę usiąść i mogę do Was zerkać.
Może rzeczywiście Ania rodzi. A wybierała się na porodówkę bo nie zdązyłam przeczytac co pisałyście od rana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Gosiaq Ty to masz zdrowie na takie długie spacery chodzisz i do tego sprzątanie...podziwiam!!!

ee nie jest aż tak dobrze, bo sprzątanie było wcześniej, ale za to solidne 🙂 dzisiaj tylko łazikowanie, ale też dużo, bo jakoś mi się lepiej chodzi i oddycha i jakiś przypływ sił czuję. Mąż mówi, że mnie po prostu nosi 🙂 i sam przyznał, że widać, że mam więcej energii i nawet na to nasze 3 piętro wchodzę w miarę szybko i bez zadyszki 🙂 same sukcesy 🙂

Marinel, jestem z Wami myślami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...