Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
Cherry - ja nie mam takiej płyty, ale z tego, co wiem o tych płytach, to one mają właśnie pomóc zaoszczędzić prąd! ja miałam ceramiczną i moje zużycie prądu było niskie!


Właśnie się zastanawiam!

A boję się listu z Tauronu gdzie może napiszą dopłata 500 zł ! To wtedy z krzesła spadnę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lala jak dla mnie to BRĄZ 🙂 🙂

Własnie sie ogarnelam głowa umyta zaraz sie pomaluje i bede lezec i pachniec..bauahhaha 😁 😁 😁.
Nie no żartuje posprzatam a później na miasto moze cos sobie kupie... . 😉 😉
Mój dzisiaj ma wolne wiec obiad to jego baaajka takze suuuuper 🙃 🙃.

U nas dzis takie piekne słońce achhhhhh juz bym z wózeczkiem na spacer poszła....... .

Miłego dniaaaaaaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak mam płytę indukcyjną 🙂 i rachunek za prąd płacę co dwa miesiące wysokości 200 zł. Ale sprzęt rtv też sporo zżera, zmywarka, pralka. Mój mąż zresztą kupował wszystko pod kątem oszczędzania energii, mam możliwość włączenia programów w pralce, które zużywają mniej prądu i wody, zamiast prać 1,5h piorą 3 h, ale jak jestem w domu to mi nie przeszkadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Wisniówka mniam mniam .... Malinówka tez pewnie dobra chociaż nigdy nie próbowałam. Z tych słodkich alkoholi uwielbiam likier który robi tylko moja teściowa.... Kukułka lub kapitan z tych legendarnych cukierków 😜 😜 😜


jak chcecie to podam Wam przepis na kukułeczkę - to jest dopiero dobry alkohol ;-)))) a klepieee.... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Tak mam płytę indukcyjną 🙂 i rachunek za prąd płacę co dwa miesiące wysokości 200 zł. Ale sprzęt rtv też sporo zżera, zmywarka, pralka. Mój mąż zresztą kupował wszystko pod kątem oszczędzania energii, mam możliwość włączenia programów w pralce, które zużywają mniej prądu i wody, zamiast prać 1,5h piorą 3 h, ale jak jestem w domu to mi nie przeszkadza.


Ja też tak mam... wiadomo pralka, zmywarka telewizory i komputery ale wydawało mi się że kuchenka ro największy pożeracz nie wiem czemu... tez kupowaliśmy sprżęt patrząc na klasę energetyczną no ale zastanawia mnie i tak.... bo póki co płaciłam tylko to co ustaliliśmy przy podpisywaniu umowy a nie to co było zużyte i się cały czas tak zastanawiam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bulhakova napisał(a):
Cherry napisał(a):
Wisniówka mniam mniam .... Malinówka tez pewnie dobra chociaż nigdy nie próbowałam. Z tych słodkich alkoholi uwielbiam likier który robi tylko moja teściowa.... Kukułka lub kapitan z tych legendarnych cukierków 😜 😜 😜


jak chcecie to podam Wam przepis na kukułeczkę - to jest dopiero dobry alkohol ;-)))) a klepieee.... ;-)


Wrzucaj wrzucaj w zakładce z przepisami.... po ciązy chętnie sięgnę i zrobię to cudo 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lala ja też uważam że najczęściej spotykany kolor wózków to zielony, między innymi dlatego też nie zdecydowałam się na ten kolor. Ten brązowy wózek ciekawy 🙂 a ja już myślałam że ta zielona bryka już dawno u Ciebie jest w domku, bo pamiętam dokładnie jak Ci się on podobał i twierdziłaś że to twój faworyt 😉

Ja dziś nie miałam tak udanej nocki, obudziłam się na siku i trzy godziny nie mogłam zasnąć, przewracałam się z boku na bok, w końcu około 7 padłam i spałam do 10!!
Wyszywałam wczoraj do północy ale małej chyba było niewygodnie bo taką rewolucję mi w brzuchu urządziła, że bałam się że coś jest nie tak. I oczywiście miałam myśli żeby czasem się teraz nic nie zaczęło. Mówiłam do niej "Emilka ty się nie wygłupiaj, posiedź w brzuszku jeszcze trochę bo tatusia nie ma w domku, mamusia nie spakowana..." i posłuchała- grzeczna dziewczynka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
a ja się wycwaniłam i oglądam przepis na życie w necie-bez reklam 😁 😁 😁

Tak samo ja, dodatkowo przerywam kiedy chcę, oglądam kiedy chcę. I w tej sytuacji nie zdecyduję się na telewizję w nowym mieszkaniu (tu nie ogladamy już rok, jest o wiele lepiej niż z tv, tylko brakowało mi czasem seriali tvn 🙂., na szczęści znalazłam je w internecie.
No i jak przeczytałam ostatnio, że Kubica wraca do gry, a to już wykluczam kompletnie instalacje tv w domu dla mojego zdrowia psychicznego i małżeńskiego szczęścia.
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...