Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale wiadomość z Marinel. Strasznie fajnie, że już dzisiaj będzie miała swoją córeczkę. Ja mam już dosyć tego stanu, czuję się już tym zmęczona. Termin mam taki jak Marinel, ale na cuda nie liczę, co więcej jutro znowu wybieram się nad Zatokę Perską. Jakoś muszę ten czas oszukać 😉

Shelby świetna pamiątka i tyle widocznej radości! Gratki 🙂
Mdg piękny synek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/mmsimg45150.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2297/mmsimg45150.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
łukaszek mdg87 2.5kg 51cm

marinel życzę szybkiego porodu


Cudo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam, ale net mi nawalał a tu takie wieści!!!

Karolinek i Mdg87 GRATULACJE ! Łukaszek słodziak i przystojniaczek 🙂 Czekamy na zdjęcia Nadii !
Marinel kochanie Tobie życze powodzenia i oby szybko , łatwo i sprawnie poszło ;*

Yenefer zdjęcie super, sexi mamuśka normalnie - a kolorek jak dla mnie fantastycznie wyszedł.
Shelby! Takie zdjęcie to jak z jakiegos filmu! Dzidzia Cie posłuchała i grzecznie poczekała, a teraz niech pokaże mamuśce na co ją stać!
Mam nadzieje że nasze bejbiki też będą chciały szybko wyjść..
Gosiu, widze że też zmieniłaś zdjęcie w profilu - ślicznie wyglądasz, szkoda tylko że brzuszka całego nie widać 😉

A teraz co u mnie:
w piątek zadzwonili do męża z kolejnej firmy, jutro ma więc kolejną rozmowe o prace o 10.45. Trzymam kciuki za niego i mam nadzieje że nareszcie coś złapie. Czekamy też na tel z tej firmy w której był ostatnio na rozmowie, mają się odezwać do końca tygodnia, bo jest jeszcze kilka osób. Ale coś zaczyna się dziać.. !

Dziś rano jak leżakowaliśmy z mężem to opowiadałam mu swój sen ( a śniło mi się że miałam ciężki poród w jakimś głupim miejsu..) A on tak leży i patrzy na mnie swoimi wielgachnymi gałami i mówi..

''wiesz dziś w nocy myślałem, że ci wody odeszły.. miałem wrażenie że prześcieradło jest mokre i zaraz sprawdziłem twoje gacioszki'' 😁 jakiego banana miałam na twarzy , i mam do tej pory jak sobie to wyobrażam!

Dzisiaj na obiadku byliśmy u moich, no i mam też aktualne foto z dziś

a tu nasz Taysonek, ostatnio robi się o wszystko zazdrosny i strzela nam fochy.. nie można pogłaać innego psa, z mężem się poprzytulać.. może boi się że pójdzie w odstawke 🙂 ale kochany jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po trzy godzinnym specerku i nic nawet mi nie twardnieje brzuch ehhhhhhhhh
co robic??

Łukaszek sliczniaszek :*

ciekawe jak tam Marinel - ta szczesciara tyle szybciej sie rozpakuje a pewnei wiekszosc z nas przenosi 😉 Ja sie boje o rozmiary mojego dzidizusia 😮 jak tak dlaej pojdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
14A11 napisał(a):
Lenymama też bym się chętnie wybrała nad Zatoke Perską 🙂


Zapraszam serdecznie, strasznie bym chciala mieć tu koleżankę, tylko pozwolenie na wjazd graniczy z cudem 😞


to ja tez sie pisze na taka wycieczke 🤪
a co to dla nas jakies tam pozwolenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
po porządkach w szafie Anastazji robię małą wyprzedaż
na moich aukcjach można znaleźć zimowe kombinezony, dresiki, pajace, bodziaki, rajstopki, skarpetki, śpiworki i wiele innych od 2,90 bez cen minimalnych
zapraszam do obejrzenia i licytacji
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
oo i właśnie zaczyna boleć mnie brzuch 😁 niech się szykuje i stawia.. mi to wcale nie przeszkadza! Jeszcze tylko 17 dni.. no i aż 17

a mnie dopiero puściło... od rana! jednoczesne napinanie całego brzucha i prostowanie nóżek Filipowych pod żebra wcale nie jest przyjemne przez tyyyyle godzin 😞 już się boję nocki, bo po ostatniej nieprzespanej mam już trochę dość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu 🙂 Ciebie to dopiero powinno chwycić a nie puszczać 😁 U Ciebie tylko 4 dni!
Może faktycznie nasze dzieciaczki chcą nam zrobić DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI! , ja wcale nie byłabym obrażona z tego powodu gdyby Maja łaskawie zechciała wyjść wcześniej 😉 Albo przynajmniej tak jak Maja Elli sumiennie w terminie!

Pomolestuje męża dziś, może jego sen sie spełni i mi wody odejdą 😁
Jak rozmawiałam z moją mamą o czopie, to powiedziała że przy żadnym dziecku nie miała, tzn miała tylko normalne upławy - ale nic większego 😮 a wód płodowych to jej odchodziło może z pół szklanki.. a urodziła nas 4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 witam ponownie,

mąż wrócił i wyciągnął mnie na 5 km spacerek w między czasie pochłonęłam gorącą czekoladę w tchibo...

lala marinel nie mówiła nic o czopie i to, ze odszedł czop nic nie znaczy naprawdę, widzę po sobie.. i nadal się sączy jakaś biała gęsta wydzielina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...