Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
gosiaq napisał(a):
Lenymamo! ale jak się od razu do cyca przyssała, co? rozczula mnie taki widok...


No mnie też bardzo, zwłaszcza teraz kiedy instynkty mamy wyostrzone teraz do granic możliwości. Wzruszam się teraz przy każdej możliwej okazji, a co dopiero na widok takiej bezbronnej istotki:-)
Gosiu jakieś przeczucia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania napisał(a):
Dziewczynki o 18.40 dostałam smsa od Marinel że urodziła, ale widzę że już o tym wiecie! Przypuszczam że to mąż napisał, no chyba że Marinel była już na tyle silna żeby wejść na forum.
Nie dałam rady wcześniej wejść na Brzuszek bo byłam u moich rodziców i obchodziliśmy urodzinki mojego mężulka.
A z Marinel popisałam troszkę i oto wieści od niej:
Emilka się urodziła o 14.55 waży 3100 g ma 52 cm. Ma czarne włoski i długie rzęsy. Jest śliczna. Skurcze były bardzo bolesne ale może z godzinkę było po wszystkim. Zdjęcie wyśle jak uda jej się zrobić. Czuje się dobrze tylko krocze boli bo chyba bardzo ją pocieli. Dała radę bez znieczulenia! Pisze jeszcze że dobrze mieć to za sobą, przesyła buziaki dla ciotek, pozdrawia was i pyta czy jeszcze któraś urodziła.
Zapytałam jej o karmienie, czy ma pokarm odpisała że Emilka godzinkę próbowała ssać i nie wie czy coś poleciało. Pisze że również jest w szoku że to już i że nawet herbatki z malin nie zdążyła wypić 😁, jest jeszcze słaba, ale my wiemy że to silna kobita i da sobie ze wszystkim radę 🙂


Heh te listopadówki, to jednak dzielne kobiety! I póki co każdej poszło całkiem szybko, oby tak dalej! Serdeczne pozdrowienia dla Mamy Marinel:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja też pisałam dziś z telefonu i w ten oto sposób zabrałam Zani jedno bravko i dopiero teraz oddałam...

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Zania przepraszam za to 😉 😉 😉

Gosia spokojnie w tym tygodniu urodzisz! Jak nie naturalnie to wywołają - nie martw się nie będziesz chodzić w tej ciąży wiecznie przecież to nie jest never ending story.....

spokojnie wdech wydech.....

kurcze ale ja mądra jestem a sama momentami chciałabym juz urodzić 😉 😉 😉 szczególnie wtedy gdy mąż zakłąda mi buty lub pomaga w ubraniu spodni 😲 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry nic nie szkodzi ważne że oddałaś 😜

Yenefer dopiero teraz doczytałam o czym pisałyście. Od naszej rozmowy o hartowaniu wzięłam się za siebie i smaruje cycory hihihi. No i sprawiedliwie by było gdybyśmy rodziły w tym samym czasie 🙂 Jeden dzień różnicy to tak niewiele 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Aniu ja też pisałam dziś z telefonu i w ten oto sposób zabrałam Zani jedno bravko i dopiero teraz oddałam...


Oooo, ale rozumiem, bo ekran tel to nie komputer i wcisnąć można przez pomyłkę wszystko. Wiem, wiem... sama tak mam.
Kochane, spadam, bo u nas po 23, cieszę się z dzisiejszych wiadomości, poplotkujcie jeszcze, a ja pewnie o 04 rano doczytam 😉
Dobrej nocki 🙂
A no i podzielam opinię Cherry, doczekasz się Gosiu, doczekasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weszłam właśnie na brzuszek i....WOW Marinel Gratulacje!!! Tak sobie myślę, że ten szybki i łagodny poród to chyba nagroda za to zalane mieszkanko, przy którym się tak napracowała...dobrze, że zdążyła się z tym uporać tak szybko! A dzidzia słodziuchna 🙂

Zania dobrze, że się wzięłaś do roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq - pytałaś o mój nastrój! serio cieszę się, że się udało być! że dzidzia grzecznie poczekała i jakoś samopoczucie też mi pozwoliło 🙂 a i potem obiadokolacja w restauracji, też nie bez znaczenia dla polepszenia humorku 🙂

a jutro wizyta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisałam Marinel że dziewczyny wyszpiegowały zdjęcie Emilki na facebooku 😁 😁 😁
Odpisała, że tamto zdjęcie przy cycu jak jeszcze mała nie była kąpana zrobił jej mąż. To było pierwsze przystawianie na sali porodowej. Emilka cały czas śpi jak aniołek. A tamten wpis na forum Marinel, to sprawka jej męża!! Podobno włamał się na brzuszka hehe
No to witamy dzielnego tatusia w naszym gronie 😁

A oto aktualne zdjęcie ślicznotki:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/marinelemilka.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4857/marinelemilka.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już uciekam...znowu się opycham, ale na szczęście dziś zakupiłam nowe opakowanie Rennie, więc zgaga mi nie straszna 🙂 No i mam wrażenie, że mój brzuch nadal rośnie...dobrze, że zaopatrzyłam się też w większe ciuszki dla małego, bo coś czuję, że kawał chłopa będzie z niego...tylko nie wiem po kim heheheh.....zmykam oglądać kolejny odcinek serialu Terranova, bo Kochany ściągnął 🙂
Spokojnej i przespanej nocy Brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...