Skocz do zawartości

Piwo bezalkoholowe | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
syla akigo napisała syn do kolegów 🙂

i skończyło się na tym iż każda ma swoje zdanie, każda przy nim stać będzie - uszanujmy to i nie kłućcie się 🙂moja koleżanka piła piwo w ciąży. dla mnie to był bulwers ale daje się z nią nieźle koleguję. ostatnio chciała mnie piwem poczęstować..hm ?? mówię o alkocholowym!! wiem że ona chce dla dziecka jak najlepiej. dla niej to nic złego, ma takie prawo póki nie krzywdzi innych. ona szanuje moje zdanie, ja jej. i tyle. zróbcie tak samo. może o piwie mamy inne ale na pewno i trosce dziecka, miłości do niego itp - takie samo.jakby któraś pwoiedział że upija się w ciąży to wszystkie rzuciłybyśmy się jej do garda.

nie podjudzać się już!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 311
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Syla kurs czytania sie kłania. Co do mondrości nie hmmm... Nie uważam sie za najmądrzejszą.Wrecz przeciwnie słucham dobrych rad!Zwłaszcza starszych i bardziej doświadczonych!Nawet nie chce mi sie Ciebie komentować.Ale proszę nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Jesteś w 13 tygodniu i chlapiesz piwko . Dla mnie to samo mówi za siebie! Wybacz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
AKIDO JA TOBIE NIE UBLIŻAŁAM I KOLEJNE POTWIERDZENIE,ŻE NIE UMIECIE CZYTAĆ,A ZRESZTĄ...JA TRZYMAM SIĘ TYLKO SWOICH RACJI I TYLE,A INTELIGENTNA TO JA DLA CIEBIE NIE MUSZĘ BYĆ,NAJMNIEJ MNIE TWOJE ZDANIE OBCHODZI NA MÓJ TEMAT.

WRACAM NA MOJE FORUM,BO TAM SĄ NORMALNI LUDZIE.A TU CO NIEKTÓRZY TO PATRZĄ ŻEBY ZBLUZGAĆ I TO SĄ PRZYKŁADNE MAMUSIE HEHE ŻART CHYBA JAKIŚ.

I WOGÓLE TO JA NIE ZACZĘŁAM NIKOGO WYZYWAĆ ZANIM NA MNIE COŚ NIE NAJECHAŁ,A BĘDĘ SIĘ BRONIŁA BO NIE NALEŻĘ DO OSÓB KTÓRE PRZYJMUJĄ WSZYSTKO NA KLATĘ.

JOANNA I JULIA NIE SMUĆ SIĘ JA TEŻ NIE MIAŁAM POKARMU I PRZY PIERWSZEJ CÓRCI I TERAZ WIĘC OD POCZĄTKU SĄ NA SZTUCZNYM MLEKU I JEDNA MA JUŻ 7 LAT WYROSŁA NA ZDROWĄ DUŻĄ DZIEWCZYNKĘ,A MALUTKA TEŻ BARDZO ŁADNIE PRZYBIERA NA WADZĘ 🙂


ANULA U NAS NA WATKU NIE DA SIE NAPISAC POSTA WRRRRRRRRRRRRRRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA MYŚLĘ,ŻE TEŻ POWINNIŚMY ZAKOŃCZYĆ TĄ GŁUPIĄ DYSKUSJĘ!!!

KAŻDA MAM CHCE JAK NAJLEPIEJ DLA SWOICH DZIECI,CZY TO W BRZUCHU CZY JUŻ PO PORODZIE,CZY ZA 20 LAT,ALE KAŻDA MA INNE POGLĄDY I TAK SAMO BĘDZIE JAK JUŻ URODZICIE,JEDNA BĘDZIE ZA GOTOWANYMI ZUPKAMI DRUGA ZA SŁOICZKIMI ITP ITD,ZA KILKA LAT JEDNA BĘDZIE NA WIĘCEJ POZWALAŁA DZIECIĄ DRUGA NA MNIEJ.

I DO CZEGO MY TU DĄŻYMY?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej w 13 tygodniu ciazy pic piwko!!!??? przeciez to malenstwo sie rozwija rozwijaja sie najwaszniejze ukaldy zyciowe dziecka
nie chce sie wtracac ale chyba lepeij sobie odpusc piwko w tak wczesnej ciazy hymm 13 tydzien to 4 miesiac o ile sie nie myle bo juz nie pamietam ja jak pisalam wczesniej wypilam piwko yhmm nawet nie wypilam bo zamoczylam usta i mnie momentaleni odszucilo ale to bylo w 29 tygodniu ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka przesadzasz mówiąc że na twoim są tylko normalni ludzie. zapewne każda jest z nas normalna tylko nie zawsze mamy wspólne zdanie. przestańcie już!!

a w ogóle jakby był ktoś chory - i tzw nienormalny?? bo zdarzają się chorzy psychicznie, popada sie w depresję, ppotem choroba nieleczona przeradza się dalej. nie można też obrażać takich osób. bo to nie świadczy o byciem matka i o tym czy się robi dobrze czy źle :/ ..... już przesadzacie na nowo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA TEŻ NIE POPIERAM PICIA PIWA NAWET BEZALKOHOLOWEGO W TAK WCZESNEJ CIĄŻY,ALE NIESTETY WIELE Z KOBIET PIŁO PIWO CZY NAWET MOCNIEJSZY ALKOHOL,BO CZASAMI SIĘ DOWIADUJĄ DOPIERO W 4 TYM MIESIĄCU O CIĄŻY,MA SIĘ NARMALNIE OKRES ITP,A RODZĄ ZDROWE DZIECI,ALE ŚWIADOMIE BYM NIE WYPIŁA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaisaa4 napisał:
anulka przesadzasz mówiąc że na twoim są tylko normalni ludzie. zapewne każda jest z nas normalna tylko nie zawsze mamy wspólne zdanie. przestańcie już!!

a w ogóle jakby był ktoś chory - i tzw nienormalny?? bo zdarzają się chorzy psychicznie, popada sie w depresję, ppotem choroba nieleczona przeradza się dalej. nie można też obrażać takich osób. bo to nie świadczy o byciem matka i o tym czy się robi dobrze czy źle :/ ..... już przesadzacie na nowo 😞


PRZYZNAJĘ PONIOSŁO MNIE TROCHĘ!!!ALE MI JESZCZE TEŻ BUZUJĄ HORMONY BO WRACAJĄ DO NORMY PO PORODZIE 🙂NIE CHCIAŁAM CIĘ URAZIĆ.A NORMALNI POWINNO BYĆ W CUDZYSŁOWIU BO NIE MIAŁAM NIC ZŁEGO NA MYŚLI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanno i julio oj kobieto nie wiesz co robisz - wiem że to chyba tak palnęłaś ale jak będziesz dawała dziecku wszystko to niestety ci prędzej czy później siądzie na głowę i nie dasz sobie z nią rady. odradzałabym ci czyste rozpuszczanie 🙂bo mamy tak robią a potem trzeba wołać "supernianie" :PP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
każdy chce dać dziecku wszystko... tak na prawdę trzeba być konsekwentym, karać - nie bić, i nie można wszystkiego dawać, na prawdę. musisz być mądrą mamą i chyba nie chcesz mieć rozkapryszonej córy która robi co chce i cię będzie olewać ?? to niestety tak działa. jeśli będziesz dawać jej wszystko tak się nauczy i ta będzie chciała zawsze.

a jeszcze mnie zastanawia twoja anemia i mleko ????? ja miałam anemię z pierwszą córa po porodzie, podawano mi krew, ale karmiłam normalnie i miałam dobry pokarm. nie wiem czemu to się tak u ciebie stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akigo napisał:
Syla kurs czytania sie kłania. Co do mondrości nie hmmm... Nie uważam sie za najmądrzejszą.Wrecz przeciwnie słucham dobrych rad!Zwłaszcza starszych i bardziej doświadczonych!Nawet nie chce mi sie Ciebie komentować.Ale proszę nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Jesteś w 13 tygodniu i chlapiesz piwko . Dla mnie to samo mówi za siebie! Wybacz!


Widzisz nic innego tylko potrafisz oceniać i opiniować innych ludzi. Chlapiesz piwko.. proszę Cie daruj sobie i nie wypisuj takich bzdur.. 😮 bo robisz ze mnie jakoś alkoholiczkę którą nie jestem i WYPRASZAM SOBIE!!! 😲 Nadal naganiasz do swojego zdania ale ja swojego nie zmienie , a Ty zachowujesz sie jak osoba nie wychowana i z brakiem kultury. Juz własnego zdania nie moznaa miec bo taka Pani Ci powie nie wypowiadaj się ... HA!! Szczyt bezszczelnośći i arogancji!!
Pragnę przypomnieć że to forum służy do wymieniania swoich poglądów i mam wszelkie prawo pisać na temat swojego poglądu na dany temat, natomiast Ty nie masz żadnego, w ingerowanie w moje prywatne zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akigo potrafisz człowiekowi nerwy zszargać! naprawdę! nauka czytaniaaa !! wrrr przecież napisałam że ZWRACAM HONOR!!!!! nie doczytałam !! a jak łapiemy się szczegółów to Tobie kurs gramatyczny się kłania bo w każdym poście masz błąd gramatyczny np. tj mondrości piszę się mądrośći.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie uważam picia piwa bezlkoholowego za alkoholizm.Ale uważam ze w Twoim przypadku Twoje maleństwo ma ok 7 cm To 0,5% alkoholu za duza dawka.Być może jestem nie wychowana i mam braki w kulturze. Zwrucę kochana na to uwagę.Jestem gotowa przyjąc Twoja krytykę. Co też świadczy o mojej kulturze. Ty za to nie potrafisz znieść krytyki.A powinnaś bo to uczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...