Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Fredeczkaa fajne te tuniki i jakie tanie 🤪

Emmax będzie dobrze zobaczysz 🙂 ja niestety już się nie mieszcze w swoje spodnie bo z bluzeczkami nie ma problemu,a brzuszek mam większy bo to moja druga ciąża w pierwszej taki jak mam teraz to miałam w 7 miesiącu 🤪

Kurcze wiecei co córa znowu z babcią się umawiała i w piatek znów chce jechać do niej na tydzień 🤔 no przecież zwariuje sama tyle czasu w domu eh... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
no ja juz prawie 6mies... a dopiero zaczyna byc widac :P wczoraj znajoma mnie zobaczylai sie pyta na kiedy mam termin ja mowie ,ze na grudzien a ona taaakie oczy a jak dodalam ,ze jak dzien sie spozni to w mikolajki sie urodzi to juz wogole sie zdiwila bo myslala,ze jakos na koniec grudnia mam termin :P powiedziala,ze jak ona byla w 5msc to wygladala jakby miala niedlugo rodzic hehe,no ale roznie bywa u mmnie jest tak u kogos innego inaczej 😜

Emmax ty sie nie zamartwiaj tym wyrostkiem , to napewno nie jest wyrostek 🙂 jesli wiara czyni cuda,trzeba wierzyc ,ze sie UDA! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka no sliczne i tanie i ... za male w cycolach 😠 obetne sobie je chyba! hehe

zalatw sobie psa :P ja tez sie nudzilam a od kiedy musze wyprowadzac Killera to jak mi sie zacznie nudzic to siegam po smycz i ide 🙂 i tak zleci godzinka nawet niewiadomo kiedy 🙂 a pies jaki szczesliwy 😁 wczesniej wychodzil 3 razy dziennie po 5minut a teraz 4-5 razy po godzinie i jeszcze nie jest caly czas na smyczy tylko biega jak duren za kamieniami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak bidulko Ty to masz problem,ja to zawsze taki miałam ale w drugą strone :P

Już myślałam o psie mój mąż nawet chętny tylko że jego często nie ma a potem jak będzie ślisko to kto z tym pieskiem będzie biegał albo jak zaniemoge 🤨 po za tym miejsca u nas nie zawiele a mój mąż to psa musi mieć wielkiego bo z kurduplem na sznurku chodzić nie będzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jakie macie szlafroki do szpitala długie czy takie do kolan, bo ja wreszcie muszę sobie jakiś nowy kupić, no i nie wiem jaki i jaki rozmiar swój czy większy. Miałam czas ale teraz to już muszę sobie coś naszykować do szpitala nowego , bo nigdy nic nie wiadomo.
A dzisiaj miałam jechać na jakieś ciuszki a tu nic z tego, poleżeć trzeba i dojść do siebie 😠 zła jestem na siebie jak nie wiem coo 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam taki do kolan na dodatek rodziłam w lutym a teraz w grudniu więc szlafroczek mam taki cieplejszy,ale u nas w szpitalu zawsze tak ciepło.Mnie zawsze denerwowały te długie ale to kwestia gustu.Ja też musze się zaopatrzyć w jakieś piżamki bo mam tylko jedną no i koszule po porodzie też trzeba będzie skołować 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam:P

Ja jeszcze nie mam szlafroku do szpitala ale chce taki,zeby wykorzystac jeszcze po domu wiec chce bialy do kolan z kapturem i taki milusi w dotyku 🙂

boje sie ,ze zapomne czegos spakowac do torby do szpitala i nie bede miec. Niby sie pakuje wczesniej ale kto wie co z glowy wyleci, wiadomo,ze bardziej sie skupie na torbie dla dziecioatka ale zawsze jednak jest to ale... ja chyba zaczne torbe dla dzieciatka kompletowac juz w listopadzie bo nigdy nie wiadomo....

a pizamki nie mam ani jednej :P nie znosze pizam , koszul nocnychi nic z tych rzeczy ale cos bede musiala wymyslec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczka koszulka nocna lepsza do szpitala niż piżama, jak rodziłam moją corcie to bralam tylo rzeczy dla siebie, a teraz sa potrzebne też dla dziecka p pampersy ( kiedyś szpital pakował dzieci w tetrowe 🙂), pamietam też ze dobrze mieć dla siebie duże podpaski(największe) po porodzie się przydają.
Dziewczyny wychodzę niedługo do lekarza, odezwe się znowu po 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tak upały tam panują straszne ciepło jest nawet w zimie,okna powymieniali więc pewnie dlatego 🙂 ja jak rodziłam 8 lat temu to warunki były okropne łóżka stare zapadały się że wstać z nich się nie dało 🤪 a teraz naprawde widać postępy.Wanna podobno jest na porodówce,ale słyszałam że nie do rodzenia tylko do relaksu eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz zabieram się za kupno szlafroczka, koszulki jakiś kapci, bo wczoraj tak się wystraszyłam że położą mnie na obserwacji a ja w proszku nic nie mam, bo w koszulce satynowej to bym na jakiegoś głupka wyszła, ehh, a wszyscy mi na początku mówili pokup sobie bo różnie może być,ale ja miałam czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax a co ja mam powiedziec jak ja spie w bieliznie albo nago? chyba bym od mamy jakas pizame wziela haha :P i latam w skarpetkach albo na boso ... 😜

moj tata jest bardzo tworczy jesli chodzi o kuchnie... zrobil.... pierogi z paczki :X okropnosc!! a moje malenstwo jak zaczelo kopac mamusie :P hehe jemu tez chyba nie smakowalo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Was gaduły 🙂
Ja mam szlafrok do kolan, taki własnie milutki w dotyku jak mówi Fredeczka, a piżam mam mnóstwo, bo jestem ich fanką, tylko że też pewnie będę musiała chociaż z jedną koszulę nocną sobie kupić, bo nie mam takiej rozpinanej do karmienia 😞

Wiecie co, odebrałam dzis wyniki i mam mocz zasadowy a powinien byc kwaśny. Oststnio jak robiłam badania to też był zasadowy, cholera jasna... lekarka mi mówiła zebym duzo kwaśnego jadła no i jem ogórki, cytryne ale i tak nic z tego 😞 może Wy macie jakieś pomysły ??

I byłam w ciucholandzie i kupiłam sobie super spodnie za 5 zł , płaszczyk dżinsowy za 5 zł i spódniczkę czarną, z takiego cienkiego dżinsu za 1 zł 🙃 szkoda tylko że będę to mogła dopiero ubrać po porodzie ale te ciuszki takie fajne, ładne jak nowe że nie mogłam się oprzeć za taką śmieszną cenę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Fredeczka widzę, że podoba Ci się tuniczka, którą zakupiłam na Allegro wraz z taką samą sukienką tylko ciut dłuższą i na troczkach. I niestety (ja jakaś pechowa jestem) sukienka ma wadę fabryczną - rozlana farbę z przodu wrrrr. Teraz muszę dochodzić swego ze sprzedającym.

Szlafroka nie mam, kapci też nie - bo chodzę boso 🙂, koszuli też nie haha, bo śpię w spodniach i podkoszulkach. Więc nim zrobię wyprawkę dzidzi sama sobie też muszę taką sprawić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka z tego co mi się o uszy obiło na odczyn PH moczu może mieć wpływ nasza dieta. Mnie na początku ciąży odrzuciło od mięsa i jadłam sam nabiał i piłam mleko litrami. Na badaniach w 3mc też miałam zasadowy odczyn i lekarz mnie uspokoił, że tak bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nic nie mam... koszul, kapci, szlafroka.... szczecze mówiąc jeszcze o tym nie myślałam. Byłam dzisiaj w kilku sklepach po rzeczy dla synusia, ale jak już się chce coś kupić to nic nie ma. Same beznadziejne ciuszki. Wróciłam z pustymi rękami. Może wybiorę się jeszcze do Askota.

Agnieszka niestety nie znam się na wynikach badań i nic Ci nie pomogę.

Mój mąż wszystkim się dzisiaj chwali Synkiem 🙂 Chodzi dumny jak paw.... hehe :P A ja nadal jestem podiarana wczorajszy USG!!! Muszę znowu obejrzeć sobie filmik 🙂

zgryz daj znać jak wrócisz od lekarza!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja totalnie nie mam nic jeśli chodzi o szpital 😁
Śpię nago :P Szlafrok mam, ale wstyd w takim chodzić, bo już stary, a zamiast kapci to ja mam takie pluszowe butki z cholewką, które zakładam w chłodne dni, bo szybko marznę w nogi.

Muszę pomyśleć o jakiś zakupkach 😉

Na razi mam możliwość kupienia po atrakcyjnej cenie wózka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszkaw o co chodzi z tym moczem?

DagiM ja nawet nie moge sobie nic kupic bo wszystko jest za male 😠


No wlasnie dziewczyny kiedy kupujecie wozek? bo my mysliym ,zeby wozek kupic jako ostatni. i najlepiej jak juz malenstwo sie urodzi.

Ja mam tylko szlafrok poki co ale i tak chce nowy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...