Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja sobie pooglądałam ciuszki nowe w tesco i stwierdziłam ze są w dobrym gatunku i dośc tanie no i naprawdę ładne, ale na allegro tez oglądam i pewnie coś upoluję, może kombinezonik na zimę bo napewno nam sie przyda. natomiast co do wózka to chcę kupić używany mało śmigany 🙂 na allegro, wydaje mi się 1200 czy 1500 to troche dużo , a po jednym dziecku wózeczki są naprawde niezniszczone więc pewnie tu przyoszczędzę trochę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
masz rację fredka, szcególnie ten pierwszy okres 0-3 dziecko błyskawicznie wyrasta ze spiochów i trzeba kupować nowe, wiem po moim dziecku, wiele ciuszków wogole nie zdązyłam założyć, albo tylko raz, tak że nie ma co przesadzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz mam pokupywane ciuszki do 6 miesiecy ...zgryz nie wiesz gdzie u nas sa sklepy dzieciey bo ja bylam na k na ryneczku i na bielskiej wiem ze jest jeszcze w senatrorze w baronie tez sa? i wzdluz ulicy jana pawla bo chodzi mi o wozek bylam na tym k i na Bielskiej ale tam nic ciekawegja mam ten plus bo chcialm kupic uzywany wozek jzu mialam upolowany z chicco zielony sliczny nie poniszczony za 330!!zl ale jak powiedzialam o tym tesciom to mnie zrypali( tesciu oznajmnil nam ze kupi wozek) i pwoiedzieli ze mam wybrac jaki chce i ino pwoiedziec ktory moj sie szarpie na chiccco ale sa plastikowe kola wogole jak jest jakis jeden plus toz zaraz minus i nei umie dorwac zadnego fajnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dzieci szybciutko wyrastają, ale jeśli siostra ma możliwość zakupienia to czemu nie 😉
Jak urodziłam pierwszą córkę to mieszkałam w Polsce, za to moja siostra w Londynie. Przywiozła mi tyle fajnych ciuszków, sukieneczek, spódniczek od 3 miesiąca do 2 lat, bo w sierpniu polowała na wyprzedażach 🙂

Teraz pewnie sama będę polować, ale na uniwersalne rzeczy, bo płci nie znam.
Tu za 7 par body można zapłacić 4 funty. Więc przeliczając 20 zł za 7 par 🙂 Także opłaca się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia są jeszcze sklepy ale z ciuszkami dla dzieci np w tym pawilonie naprzeciwko tęczy na pięterku.gdybym kupowała nowy wózek pewnie wybrałabym się do katowic bo w tychach to kiepsko.
Chociaż kiedyś był taki sklepik z samymi wózkami, ale polskimi tylko na oś o w tych butikach( budkach). A ja teściu mówi ze kupi nowy to trzeba korzystać jak najbardziej 🙂 ja jeszce poczekam może moi teściowie się postarają hi,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie jadę dziś oglądać wózek tzw. travel system. Ma gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy. Oczywiście wózek jest używany, ale dziecku to chyba bez różnicy czy to nowy czy nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a godnolka też się na troche przyda tym bardziej ze rodzimy w zimie... a spacerowy na pewno na dłużej, choć potem w pożniejszym okresie to są bardzo wygodne takie skladane :parasolki" chyba tak to się nazywa, leciutkie takie dla dziecka które już chodzi ale czasem trzeba jeszce skorzystać z wózeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze kobitki, wy to prawie cale wyprawki macie a ja jestem 100 lat za murzynami (bez kontekstu rasistowskiego).

Fakt oglądałam ciuszki w Tesco i w H&M ale jakoś nie miałam odwagi jeszcze kupować. Może już czas najwyższy się przemóc bo jak mi przyjdzie w jednym okresie wszystko kupować to zbankrutuje 🙂.

A w tym roku czekają 3 wyprawki: Kuby szkoła (na szczęście już za mną) , dzidzia ( 🤪 ) i moja skromna osoba (szpitalne uniformy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te składane spacerówki to chyba nie są aż tak bardzo drogie, a zanim one będą nam potrzebne to chyba zdązymy sobie na nie uciułać nieco grosza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam to samo, podręczniki dla córki , ja i dzidzia no i mały remoncik, ale jeszce nic nie mam i narazie sie nie przejmuję,wkońcu wszystko jest w sklepach i czeka na mnie 🙂 kupno ciuszków to ze dwa wyjscia do sklepu i już, myślę ze zacznę kupować cos moze po wakacjach moze nawet w październiku, a fakt ze teraz bedzie łatwiej bo znam już płec i wiem ze wszystkie słodkie rózowe i falbaniaste ciuszki nie dla mnie hih nie tym razem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak , tak tamte wózeczki to tanie są i jeszce troche nam zostało czasu 🙂
a do porodu cztery miesiące, na wczorajszym usg wyszło ze termin moze być 10 grudnia czyli wczesniej niz na początku bo na 17 . wiec licząc 2 tyg w jedna i drugą to mam szanse zostać mamą listopadową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item696927547_sliczna_spacerowka_dla_twojego_maluszka_polecam.html zobaczcie dziewczyny jak tanio można kupić spacerówkę 🙂 więc nie mamy się co martwic na zapas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie grubaski 🙂 🙂 🙂

Fredeczka wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, to o czym marzysz by się spełniło, a to co kochasz by Twoim było 🙂 🙂

Pajacyk jest prześliczny i te buciki też.
Fredeczka jeżeli nie jesteś przekonana jaki rozmiar kupić dla maluszka bo nie wiesz jakiej wielkości będzie to mogę zaproponować abyś kupiła chociaż dwa komplety rozmiaru 56 ale wybór należy do Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie myślę o spacerówce. Wózek już mam po mojej szwagierce, nie jest nic zniszczony bo ona bardzo dba o takie sprawy. Łóżeczko też mam po moim starszym synku ale jak już kiedyś pisałam marzy mi się kołyska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o, Zgryz to masz podobnie jak u mnie z tym porodem, ja mam termin na 5 grudnia ale już na 100% wiem, że to będzie listopad ze względu na planowaną cesarkę. Ale fora nie zmienie :P bo mnie tu dobrze haha.
Pięknie będziesz miała pareczkę 😁, gratulacje z syna.

Mnie też czeka remont 🤪 ale tylko samo malowanie pokoju Kuby i kupno nowego biurka więc może nie będzie tak strasznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczka to Ty obchodzisz urodziny w jednym dniu ze swoją babcią?? Babcia pewnie pękała z dumy jak się urodziłas, wiem cos o tym, bo w mojej mamy urodziny urodził się synus mojej bratowej i brata i mama moja też dumna jak paw , mówi że to najpiekniejszy prezent jaki dostała 🙂
Co robicie na obiad?? nie mam pomysłu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj na obiad mam cukinię duszoną z papryczkami do tego mięsko i ryż, no i zupka koperkowa. Przez moment brałam pod uwagę propozycję Fredki z zapiekanką ziemniaczaną, ale jesteśmy z Grzegorzem (mężem) sami więc nie dalibyśmy rady zjeść całej porcji - już kiedyś próbowałam 🙂 ciężka sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 no czasami te dzieci rodząc się robią niesamowite prezenty bliskim na urodziny. Ja np mam siostrę bliźniaczkę, młodszą o 17 lat 😁, żeby było śmiesznie obie urodziłyśmy się w niedzielę, z różnicą 3 minutową - jak to bliźniaczki. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...