Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
zgryz gratuluję chłopaka 🙂 Coś większość chłopców na naszym forum hehe :P Dobrze, że wszystko w porządku.

Fredeczko STO LAT!!!! Spełnienia marzeń i dużo zdrówka! Przede wszystkim pięknego, zdrowego maleństwa 🙂
Pajacyk słodziutki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
Fredeczka wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, spełnienia marzeń 🙂
No fajny ten pajacy, taki uniwersaln w sumie i dla chłopca i dla dziewczynki.
Ja też rozglądam się za wózkami - dziadki chcą zasponsorować (moi rodzice) więc szukam, dla mnie przede wszystkim musi mieć pompowane koła, bo to ważne w zimie, jak śniegu napada to sie wygodniej taki wózek prowadzi niż te wszystkie modne trójkołowce lub na plastikowych kółkach.
Idę na śniadanko 🙂
Udanego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczka wszystkiego co naj naj naji tego najważniejszego czego sobie wszystkie życzymy
a co do licytacji to chyba cie przebije 🤪 żartuje umiem sie zachować podobno!!!!!!!!!!1
żgryz kolejny chłopak na brzuszku czyżby wiolki Maja Była jedyną rodzyneczką ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oki jestem jeszcze w miare ruchliwa moze wypatrze sobobie coś:P a co do wozka to też słyszałam że pompowane koła są duzo leprze bo dziecko w gondoli bardzo sie trzepie na plastikach i jeszcze sie zastanawiam nad tymi wózkami wielofunkcynymi bo gondole sa małe i jak dzied\cko sie rodzi duze to gondola wystarcza na pare miesiecy a na spacerówke do pewnie dopiero ok 7 miesiąca 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Nie wiem od której zacząć,zaczne od tej młodszej :P Fredeczkaa wszystkiego najlepszego z okazji tych twoich urodzinek przede wszystkim zdrówka no i najważniejsze szczęśliwego rozwiązania 🤪

Zgryz no nareszcie gratuluje chłopaka 🙃 ważne że zdrowy 🙂 jej to teraz mnie został stres,ale już nie mogę się doczekać.

A nie wiecie co się dzieje z akompf dawno jej nie było mam nadzieję że gdzieś sobie wypoczywa.

Fredeczkaa fajny ten pajacyk i aż grzech oddać Ci go za takie pieniądze :P oczywiście żartuje 🙂 u nas zapowiada się upał więc pewnie posiedze w domu eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm ja tak nad wozkiem bede sie chyba rozgladac na sam koniec tak jak planowal moj kochany 🙂 poki co mam lozeczko,zaczynam powoli kompletowac ubranka i takie tam rozne typu wanienka itp... to juz teraz mam zamiar kupic a zobacze jak to bedzie z tym wozkiem, jak trafi sie jakas okazja to pewnie sie skusze 🙂

ale zaczne od ciuszkow,pozniej te rozne do spania chociaz wiekszosc juz mam ale jeszcze jeden zestaw poscieli rozek usztywniany i nieusztywniany i kocyki cienki i gruby pozniej wlasnie rozne takie tam do higieny dzidziusia ,nastepnie wszystko do karmienia chociaz mam nadzieje ,ze uda mi sie wywalczyc to karmienie piersia ale jesli nie, to dziekuje bardzo i przerywam leczenie no i na sam koniec wozek,lezaczek itp... 🙂

A co myslicie o zakupach na allegro tych ciuszkow w paczkach co mamusie sprzedaja ? po swoich maluchach? bo niektore sa strasznie drogie ok500zl to chyba nieduzo drozej wychodzi kupic nowe ciuszki.

Mittka dziekuje 😘

no akompf sie nie odzywala hmm... moze juz urlop ma? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wózek mam jakiś upatrzony,ale do grudnia to może mi się jeszcze zmienić koleżanka się śmiała że taki jak ja chce to jeszcze nie wyprodukowali :P kupie go chyba dopiero jak dzidzia się urodzi albo tuż przed jeśli zdąże.Tak robiłam poprzednio wypatrzyłam sobie wózek jaki ma być i mąż pojechał kupić jak już byłyśmy w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ciuszki w paczkach są super 🙂 moja szwagierka kupiła taką pakę i te ciuszki praktycznie nie zniszczone , całkiem jak nowe i bardzo ładne. Myślę, że warto, bo takie maleństwo co jeszcze nie chodzi nie poniszczy tak ubrań i naprawde wyglądają jak nowe a w sklepie za taki zestaw trzeba by było zapłacić dużo więcej.

Ja w poniedziałek mam usg, jak sie dowiem jaka płeć to po badaniu idę na zakupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym wózkiem to chyba macie racje nie ma sie co spieszyc moze jeszcze jakas okazja wpadnie ja już dostaje ciuszki od kuzynek i może cos innego tesz wpadnie
właśnie była u mnie koleżanka ona też jest w ciąży tzn w 5 tyg i była u lekarza a on powiedział ze nie widzi zarodka ale nie jest pewny i za tydz kazał jej przyjsc spowrotem skasował 100 dziewczyna jest załamana czy to możliwe zeby tydz po ter. okresu juz było pewne ze nie ma zarodka??????????? koszmar a tak sie cieszyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie bylam wziac tabletki fuuuj pierwszy raz poczulam jakikolwiek smak jak je bralam , sa okropne ;/

Niektore paki faktycznie kosztuja 200zl ale niektore 500zl a maja mniejwiecej taka sama ilosc ubranek i to w podobnym stanie, sama nie wiem czy to zalezy od firm czy czyms innym sie kobietki kieruja.

Wlasnie siostra do mnie dzwonila i zobacze ja chyba dopiero na swieta Bozonarodzeniowe ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bti mozliwe ,ze jesli ma slaby sprzet to nei zobaczy zarodka ale przeciez jak sie chodzi prywatnie to sprzet jest dobry wiec nie wiem sama jak to jest... czesto taka wczesna ciaza sie wchlania i nawet kobieta nie zauwaza ,ze byla w ciazy.

Musze sie ogarnac i isc do babuni mojej z kwiatkiem bo ma dzisiaj urodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie się udało dla córy kupić fajny zestaw niestety często rezygnowałam bo Ci co licytowali bardzo ceny śrubowali do góry i w pewnym momencie uznawałam że nie warto.Tutaj to przede wszystkim marką pewnie się kierują a do tego mało zniszczone więc chcą uzyskać jak najwięcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bti kurcze nie wiem jak z tym zarodkiem jest w początkowych fazach. U mnie było widać czarną plamkę już w 5 tyg.
Jak jak nadal nie dostanie okresu to może niech się wybierze na test z krwi na zawartość HCG - dzięki niemu można określić wiek ciąży co do jednego dnia. Biedna, sama wiem jakie rozczarowania potrafią być bolesne - na obecną ciążę czekaliśmy ponad 2 lata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczka jak twoja siosrtra jest w angli to tam moze pokupywac ci takch spiochow od zawalenia za 1 euro nawet!! 🤪 ja dalam szwagierce i ona mi poprzywozila 3 torby ciuszkow i juz mam z glowy dosyc ze wychodzi taniej to sa sladniejsze niz u nas na rynku albo kupi sie takie same ale jedne sipochy za 38 zl;/ 🤔 🤔 wiec roznica jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w miescie sa tanie ciuszki spioszki po 7-8zl i ta przyjemnosc jak cos sie kupi... a moja siostra dopiero z Irlandii do Anglii sie przeprowadzila i poki co nawet nie bedzie miec czasu chodzic po sklepach. Ale moze ja sie do niej bym wybrala to wtedy sobie pokupuje 🙂 zawsze znalazlam dla siebie bluzki za 2-3 funciaki a ona znalazla raz rewelacyjna sukienke za 7funtow hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...