Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a moje malenstwo dzisiaj ma czkawke hhehe 😜 pewnie po tych pierogach od dziadka 😠 ale juz zrobilam klopsiki w bialym sosie i za chwile ide skrobac kartofelki i chyba utre marchewke z cukrem , tylko ,ze wlasnie pomalowalam paznokcie a pewnie jak zawsze przejade po tarce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Cześc Mamusie

Ja póki co też nie mam nic co by sie nadawało do szpitala, śpie nago bo jest mi wygodnie, no chyba, że satynowa koszulka ze szlafroczkiem przejdzie 😉 narazie jeszcze nie planuje zakupów-może we wrześniu lub początkiem pazdziernika pojade do PL i tam chyba wszystko kupie-dla maluszka i dla siebie.

moje wyniki krwi są w miare ok i wszystko w normie ale mocz mamza gęsty i gin kazał mi więcej pic

ale miałam wczoraj przeżycie: obudziłam sie w nocy bo musiałam do łazienki i jak już wróciłam do łóżka to moje maleństwo tak zaczęło kopac jak jeszcze nigdy-machało rączkami i nóżkami bo czułam ruchy po prawej i lewej stronie 😆 aż obudziłam Skarba i z rękami na brzuchu leżeliśmy i sie śmialiśmy z tego co mały wyprawia 🤪 🤪

mam do takie pytanko: boli Was czasem brzuch po prawej stronie, w okolicach wyrostka? od wczoraj czuje takie skurcze i kolke, nie moge szybko wstac z łóżka, troche mnie to martwi bo w piątek już jade na urlop do PL i nie wiem czy powinnam sie jeszcze do lekarza zgłosic 🤢
co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRY WIECZÓR GRUBASKI 🙂 🙂 🙂

ALE SIĘ ROZPISAŁYŚCIE :laugh: :laugh: MUSIAŁAM 10 STRON PRZECZYTAĆ ALE I TAK WSZYSTKIEGO NIE PAMIĘTAM 😉 😉 😉

CO DO SZPITALA TO TAK JAK WSZYSTKIE NIE MAM NIC PRÓCZ SZLAFROKA 🙃 🙃 🙃 MAM GO DO KOLAN Z GRUBEJ FROTKI.

MOJEGO MĘŻA JAKAŚ ZNIECZULICA WZIĘŁA. MÓWIĘ DO NIEGO ŻE JUŻ POWOLI TRZEBA COŚ KUPYWAĆ, A ON NA TO ŻE PO PORODZIE, A JA PYTAM SIĘ JEGO WYPRAWKĘ DO SZPITALA TEZ PO PORODZIE??
MĄŻ NA TO ŻE JEST JESZCZE CZAS I NIC JESZCZE NIE TRZEBA. TERAZ WYTYKAM MU WSZYSTKO CO ON CHCE KUPIĆ DO DOMY KTÓRY BUDUJEMY. JESTEM TAKA ZŁA NA NIEGO 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczka chodzi o to, że mam odczyn moczu zasadowy a powinien byc kwaśny. Tak mi powiedziała ostatnio moja lekarka, bo tez tak miałam i mówiła żebym jadła więcej kwaśnego a ja jem dość sporo ogórków kiszonych, cytryne nawet potrafię całą zjeść 😞
Echhh...już nie wiem co z tym moczem, mam tylko nadzieję, że to nie wpłynie w żaden sposób na mojego maluszka.
My własnie wrócilismy ze spacerku, bylismy w trójke tzn ja maleństwo w brzuszku i męzuś na lodach i pochodziliśmy sobie koło rzeczki 🙂 fajnie było.
A teraz będę cos oglądać w TV. Mam nadzieje ze puszczą coś fajnego 🙂
Też dziś malowałam paznokcie i u nóg i u rąk 🙂
Miłego wieczorku 🙂
Ps. Mówię do męza ze idę pogadać z dziewczynami a on się mnie pyta z jakimi dziewczynami 🙂 oczywiście chodziło o Was 🙂moje wirtualne koleżanki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,ja właśnie wróciłam ze szpitala przymusowa wizyta z córą no i szyna gipsowa na ostatnim palcu prawej ręki 🤔 biedna się popłakała bo przed nią był chłopczyk któremu nastawiali rękę i tak krzyczał i ona spanikowana że jej też coś takiego będą robić.Kurcze ile tam dzieci przyjechało i każdy inną historie miał jakie to dzieci potrafią być zdolne 🤪 Jej mam nadzieję że pierwszy i ostatni raz trafiłam na chirurgie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Mi caly czas moj skarb truje,ze trzeba dla maluszka kupic wszystko i zebym juz zaczela chodzic po sklepach poki mam urlop ,zeby troche juz wszystko ogarynac 🙂 wiec sie ciesze po na poczatku tez wszystko na pozniej chcial odkladac a teraz juz sam sie rwie 🙂

Mnie nic nie ciagnie po prawej stronie,ale za to jak puszczam wode czy nalewam do garnka czy jak pada deszcz to mi sie siusiu chce i musze SZYBKO! trafic do wc.

Ja jak jest moj kochany to wogole nie wchodze na brzuszek bo chce sie nim nacieszyc, dzisiaj przyjechal o 19 z pracy i o 20 znowu jechal i bedzie przed 22 ;/ jestem zla... tak strasznie tesknie! nie rozmawialismy tak poprostu jak kiedys juz chyba 2 tygodnie, meczy mnie to strasznie ;/ ale nie dziwie sie, pracuje tyle godzin to jak wraca to sie kapie,zje i spi 😞 czasami cos poszepta na uszko ale to nie to samo... 😞

Ciesze sie,bo Killer jednak nie jest chory poprostu go tak wymeczylam na spacerku ,ze chodzic juz nie mogl. A ja sie biedna balam ,ze naderwal sobie sciegno czy cos a on juz ciagnal za soba tylne lapy ,mial dosyc poprostu 🙂

Ide spac, mam nadzieje ze rano zgryz da znac co i jak po badaniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej brzucholki ja znowu wpadam po dłuzszej przerwie ...... troche nadrobiłam czytania
widze ze wszystkie jesteśmy na tym samym etapie zakupów ja narazie wylicytowałam w dobrej cenie łuzeczko pościel kupie nową a wozka nadal szukam a co do zakupów dla siebie to tez myśle zeby po mału zbierać bo u mnie juz koniec 5 miesiąca i wole być zabezpieczona agnieszka mój mąż też zajety zakupami na budowe wiec dzidzi zakupy na mojej głowie 🙃
PS pisałam wam ze moja dzidzia wedł. gin w 22 tyg wazyla 519 gram a jak czytałam w kalendarzu to powinna mieć od 300 do 400 ale gin mi mowiła ze dziecko duże troche mnie to martwi czy jest wszystko oki ale chyba by mi powiedziała ze coś jest nie tak ale do czego zmierzam i jak mój mąż był u tesciowej i o tym mówił to jego bratowa (której nie znosze) mówi dopiero mi duze jak moja córcia w 22 tyg miała 2kg!!!!!!!!1 czy to możliwe czy ona naprawde jest głupia???? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam! 🙂

hahaha bti ale sie usmialam jak to przeczytalam ze 2 kg haha to jak sie urodzilo to ile mialo? 10kg? 😁 mysle ,ze poprostu urodzisz duze i zdrowe dzieciatko a bratowa msz poprostu GLUPIA i bajkopisarke :P to tak jak ta odemnie z pracy co jej dziecko w 7tc mialo 8cm a w 11tc mialo 18cm :P gigant normalnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂

Bti7 poprawiłaś mi humorek z rana tą bratową Twojego męża, może jej się 22 tc z 32 pomylił??

Kurcze może ja też się już zacznę oglądać za wyprawką dla brzdąca, sama nie wiem. Na razie upatrzyłam sobie wózek z Graco
http://www.allegro.pl/item683955365_graco_quattro_tour_sport_fotelik_super_cena.html

ewentualnie taki z Chicco
http://www.allegro.pl/item684532205_chicco_wozek_trio_enjoy_evolution_gwar_pol.html

Ten pierwszy jest ze sklepu w Gliwicach więc z Bytomia mam niedaleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

ja wczoraj byłam u internisty, sprawdziła i chyba wszystko ok, dała mi 2 dni zwolnienia, więc siedzę w domku do poniedziałku, to wiązadło jeszcze trochę boli ale już mniej 🙂
Więc dzisiaj idę na zakupy do siebie, takie do szpitala, bo do dzidzi jeszcze jest trochę czasu.
No i oczywiście jak mogłam sobie pospać to obudziłam się o 7:30 😠

miłego dnia, zajrzę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka to że ona jest pusta to ja już od dawna wiedziałam:P a co do mojej dzidzi to moze wcale taka duza w zeczyewistości nie bedzie bo może później wolniej brdzie nabierać zobaczyymy najwazniejsze zeby była zdrowa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz Emmax powinnaś odpoczywać nóżki do góry i szklaneczka wodą i cytrynką w jednej a pilot w drugiej ręce 😁.
Ja już na L4 od 2 tygodni jestem, i jeszcze się z lekarzem kłóciłam, że do pracy muszę chodzić. Niestety poległam, a teraz siedzę w domku i umieram z nudów (Kuba z dziadkami nad morzem, mąż w pracy). Uciekam muszę iść do kota teściowej dać mu jedzonko, a przy okazji spacer i zakupy na obiadek (na który nie mam koncepcji 😞)
Wpadnę później poczytać co tam u was Brzuszate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba jej sie faktyccznie pomylil 22 z 32 :P

DagiM ja myslalam zeby dzisiaj zrobic ten "pomysl na zapiekanke ziemniaczana z miesem mielonym" wiem ,ze jest jeszcze z kielbasa i cebulka ale z miesem mielonym jakos bardziej do mnie przemawia :P ale mi zostalo od wczoraj mnostwo klopsikow w sosie wiec zjemy 🙂 bo te pierogi taty byly nie do zjedzenia ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczęta 🙂
Mitka jak to miło ze pamiętałaś o mnie 🙂, wróciłam wczoraj z badań dosc późno bo byłam jeszcze po męza zabrać go z pracy i strasznie bolała mnie głowa, chyba z nadmiaru wrazeń.
Dostała od lekarza preparat z zelazem i ma być ok, natomiast badanie usg było niesamowite, nie ma porównania z tym wcześniejszym bo dopiero teraz dzodziuś jest proporcjonalny wygląda jak zdrowy niemowlaczek 🙂 a ten efekt 4d niesamowity na tym etapie ciąży. Mój synek leżał sobie główką w dół z rączką podłożoną pod głowę jak by się opalał 🙂 dostała kika zdjęć jego bużki, ale jednak zniekształaca troche to usg i za urodziwie to nie wygląda. Ale to na 100% chłopak nie ma wątpliwośći.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...