Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
ja to lekarza jade 29 i mamna 21:45 lus dojazd prawie godzina plus godzina opoznienia wiec pewnie w domu bede okolo polnocy... a niestety ludzie sa jacy sa i nikt mnie nie przepusci... gratuluje corci 🙂 moj sie jeszcze nie odzywa.. uparciuch ale ja tez sie pierwsza nie odezwe.. przyjdzie jak zglodnieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki koleżanka mnie wyciągnęła jeszcze na spacer do sklepu,ale już jestem.Persy widze że dzidzia Ci się wykręciła ja mam nadzieję że moja nie zobi mi takiego numeru w piątek bo potem to nie wiem kiedy na tak dobrym sprzęcie będe miała robione usg 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mittka jak nie poslucha to daj znac wybiore sie do Ciebie bo daleko nie mam i ciotki poslucha 🙂 Agnieszka, jesli maz nie cche nie ma co go zmuszac bo on musi tego chciec a to ciezkie przezycie dla faceta chociaz powtarzam damainowi ze wyrzyma krotko i tak jest twardy i twierdzi ze bedzie przy mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paskudne gaduły z Was są kochane 🙂. Muszę tu częściej zaglądać 🙂 bo mam braki. Normalnie padam na twarz, bolą mnie stopy 😞/ W Katowicach udałam się na zakupy - 4 pary body, 2 pajacyki zakupione 😁.

Jutro wraca Kubula, już się nie mogę doczekać jak przytule mojego małego mężczyznę. Tak się za nim stęskniłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow byłam tu z rana a już mam 20 stron do nadrobienia.
Widzę, że szał zakupów powoli się zaczyna!

Fredeczka masz spory brzuszek, większy od mojego na pewno 😉 Super!

Tyle się naczytałam, że teraz sama nie wiem o czym miałam napisać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam tzw. poród rodzinny, tylko, że była to cesarka. Cały ten wspólny poród polegał na tym, że Grzegorz miał Jakuba wcześniej na rękach niż ja, takiego jeszcze nieumytego, całego w mazi. Mama z teściową powiedziały mi w tajemnicy, że popłakało się chłopisko (prawie 2 metry wzrostu) a młody nie płakał tylko broda mu z zimna drgała.


Agnieszka84 zakupami to mnie kobiety zaraziły, jeszcze nie dawno bałam się cokolwiek kupić, ba nawet spojrzeć na niemowlęcy ciuszek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...