Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Fredeczko kochana pamietaj, że zaufanie w związku to podstawa, ale chyba nie musze Ci o tym mówić, bo skoro zgodziłaś się na wypad Marcina do dyskoteki, to musisz mu ufać 🙂 więc nie przejmuj się jakimis tam koleżankami, bo to Ty jesteś wyjątkowa , to z Tobą jest 🙂

Teraz już naprawdę zmykam.

Dobranoc ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj uwielbiam laysy, też już kilka razy zdarzyło mi się wciągnąć całą paczkę ☺️

Wiolka nie zazdroszczę, ale jeszcze tylko kilkanaście dni i będziesz miała męża przy sobie 🙂

skoro wszystkie uciekacie to ja też. Tylko, że znowu mam na coś chętkę.... apetyt to mi dopisuje. U mnie się chyba sprawdzi, że całą ciążę waga stała w miejscu, a w 3 trymestrze przytyję z 20kg 🙃 Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu u was rozmowa się kręci, u mnie na forum dziś troszke pusto więc podczytałam was 🙂 Fredeczka to współczuje ci nocy-ale zarazem cię podziwiam że tak pozwalasz swojemu chłopakowi samemu na dyskoteki chodzić-jqa bym chyba tak nie potrafiła, nawet nie chyba le napewno bo bym ciągle myślała co on tam robi-i jak do domu dojdziebo to różnie bywa jak facet troszkę wypije:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczka Agnieszka ma racje-zaufanie to podstawa, nawet jesli z tą babą bedzie gadał czy tańczył to to chyba nic nieznaczy bo to do Ciebie wraca do domu i to Ty jesteś matką jego dziecka!! a więc połż sie spokojnie do łóżka i sprubuj zasnąc-ja bym go też nie wypytywała o wszystko od progu 😉

spokojnego wieczorku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mam nadzieje,ze tanczyc to on z nia nie bedzie bo raz widzialam , jak tanczyla z kumplem swojego chlopaka to myslalam,ze za chwile zacznac na tym parkiecie sex uprawiac :| wsumie koles tanczyl normalnie, podchmielony itd a ona jakby o rure sie ocierala :| nie trawie jej i tyle :P Marcin mowil,ze po 1 bedzie. Wrazie czego brat i kuzyn zdzadza mi relacje co tam wyprawial :P
a mi poprostu ciezko zasnac jak nie ma go i nie moge sie przytulic i nie ma kto ogrzac 😞


maiha jeszcze niedawno sama bym go nigdzie nie puszczala ale raz usiedlismy, pogadalismy sobie szczerze i poprostu postaralam sie go zrozumiec, zaufac mu chociaz raz juz zawidol mnie i to baaaaaaaaardzo... dziewczyny wiedza o czym mowie... do tej pory mam lzy w oczach na sama mysl o tym 😞 ale ja tez nie raz go zawodzilam, nie raz plakal przezemnie a u facetow to sie nie zdarza zbyt czesto,zwlaszcza ,ze do mazgajow on nie nalezy... po tym jak przestalam mu ufac i go we wszystkim ograniczalam nasz zwiazek zaczal sie psuc i byly ciagle klotnie. takie trzymanie na smyczy nie ma sensu ale tez za duzo mu nie pozwole. Wczoraj chcial jechac ale nie pojechal bo sie poklocilismy bo poprostu postawil mnie przed faktem dokonanym ,ze JEDZIE i tyle... a ja tak sobie nie pozwole :P a dzisiaj rano rozmawialismy i mowil,ze chcialby jechac dzisiaj i to juz sie inaczej na to patrzy, prawda?

najbardziej do mnie chyba przemowilo to ,jak mowil,ze kobiety chyba poprostu nie rozumieja, ze faceci jak ida na piwo czy na dyskoteke to nie ida tam zeby ponapalac sie na jakies laski albo zdradzac swoje zony, dziewczyny ( chociaz tacy tez sie zdarzaja) i ze jak on idzie z kumplami na piwo to idzie po to ,zeby oderwac sie na troche, posmiac sie i powspominac dawne czasy.
Bo wlasciwie gdyby faceci byli tacy jak my - kobiety to na tym swiecie nie byloby zadnych zwiazkow! to jest tak samo jak my idziemy do kolezanek. idziemy do nich zeby pogadac, poplotkowac,jak jeszcze nie bylysmy w naszym stanie to na piwko sie wybieralysmy i jakos oni wtedy nic nie podejrzewaja tylko staraja sie nas zrozumiec.

a ja stwierdzilam,ze nigdy nie odbuduje swojego zaufania do niego w najmniejszym stopniu jesli nie bede miec powodow zeby na nowo ufac. A tak to idzie na imprezke, wypic sobie wypije ( to bylo ustalone ze ma wypic tyle zeby na nogach stal i trafil kluczem do zamka ) i skoro nic nie zrobi zlego to dlaczego nie ma isc nastepny raz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie duzo tez daje to,ze jest tam z moim kuzynem i moj brat ma do nich dolaczyc a pozatym musialby byc konkretnym idiotom zeby zdradzac mnie w clubie gdzie pewnie bedzie mnostwo moich znajomych i wiadome by bylo,ze jakby cos zrobil to bym wiedziala. ale i tak mi smutno bo on jak ja wychodze to idzie spac a ja jestem taka ze sie martwie strasznie o niego 😞
smialam sie kiedys z mamy mojej kolezanki ,ze ma 21lat a karetka jedzie miastem to mama do niej dzwoni ale jak zaszlam w ciaze to po jakims czasie przylapalam sie na tym samym, ze karetka jedzie to ja lapie natychmiast za telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też Cię podziwiam bo ja też bym swojego nie puściła. Żeby tylko nie chciał sie odrywać jak maleństwo bedzie. Chyba ze raz Ty raz on. Eh ci faceci.Mój jeździ po europie ale wiem ze dzis też stoi na jakimś parkigu z kolegami i wiadomo. Jak on to nazywa"odstresowuje sie".Kurcze ja to sie nigdy nie odstresowuje.
Fredeczko pamiętaj nigdy nie ufaj facetowi.Nigdy!Udawaj ale myśl swoje 😉 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie potrafie zaufać.Pamietam Federeczko bo czytam czasem co sie dzieje u Was na forum. Pamiętam jak moja mama ufała mojemu ojcu i bardzo kiepsko z tego wyszła. Od tej pory powiedziałm sobie ze ja nie bede jak moja mama.I nie jestem.Bardzo kocham mojego męża jesteśmy razem juz 16 lat.Ale ufać to ufam tylko sobie.:P A facet to tylko facet.A jak wypije to juz w ogóle.
Ale nie będe Cie już denerwować. Oby Twój facet był godny zaufania. 😉A to co innego ! Bo mój to taki zazdrosny że ja nigdzie nie chodzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chcialam jechac z nimi ale on powiedzial,ze mnie nie zabierze 😞 ale pozniej wyjasnil ,ze chodzi o to ze tam jest malo mniejsca i ludzie sie pchaja, niektorzy pijani sie przewracaja jak ich ochrona nie wyniesie i ze moze mnie w brzuch ktos uderzyc i ze zadymione, no a pozatym przeciez ja mam odpoczywac a jak ktos z pracy by mnie zobaczyl to bylby skandal 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

O jaka odmiana ja dziś pierwsza na forum :P
Widze że fredeczkaa wczoraj poszalała kochana koniecznie zdaj relacje o której M się zjawił i czy wszystko w porządku.

A ja się dziś wyspałam i już po7 mi się nie chciało spać 🙂 teraz trzeba o jakimś śniadanku pomyśleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...