Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
och Akompf skąd ja to znam... też bym się chętnie wyprowadziła z mieszkania w którym mieszkam 😞 Też mam ciągle jakieś kwasy i teraz po remoncie jak znowu coś wyniknie to się załamię.

Asiula współczuję cukrzycy, ale pójdziesz do tego diabetologa i na pewno będzie wszystko dobrze 🙂

Dziewczynki bardzo ładnie pracujecie 🙂 Ja tak jak pisałam wcześniej nie mam zamiaru nic robić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórka po kawie Ince to mi się jeszcze bardziej chce spać haha
Ja piję rozpuszczalną Nescafe z dużą ilośćią mleka. Stram się jak najrzadziej, tylko wtedy kiedy dopada mnie senność lub ból głowy. Tak około 3 razy w tygodniu. Ogólnie mam często niskie ciśnienie, więc muszę sobie jakoś pomóc 🙂

Mitka wyobrażam sobie co czujesz czekając na córkę 🙂 trzymaj się dzielnie kobietko, kiedys musiał byc ten pierwszy raz, przecież nie możesz jej stale odprowadzać i przyprowadzać, bo jak urodzi sie maluszek, to nie zawsze będzie na to czas...

Akompf mnie nastraszyła i poczytałam o hemoroidach. Na szczęscie nie mam objawów mimo zaparć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najgorsze że moj G się oburzył dlaczego ona ma sama do domu wracać skoro ja jestem,a ona tak bardzo chce sama.Powiedziałam jej niech sobie pogada z tatą bo ja się lekko na niego zdenerwowałam.Mówiłam mu że potem z dzieciątkiem nie będę latac do szkoły no a on stwierdził że przecież na razie moge,ale ją też trzeba zacząć przyzwyczajać a to jakoś grochem o ściane 😠 no i dziś jej zrobiłam dzień próbny bo czeski film nikt nic nie wie o której te dzieci kończą 😁 a ja nie będę tak w kółko latać do szkoły :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny może starczy tych porządków :laugh: :laugh:
Ja obiadek teraz wstawiłam i jeszcze czeka mnie zebranie u dziecka w zerówce :P :P :P Pewnie dowiem się ile trzeba jeszcze kasy wydać :laugh: :laugh: :laugh: Ach ta bezpłatne przedszkola :P :P :P :P
Ja do Tesco mam gdzieś 40 km więc nawet nie będę jechać specjalnie aby zobaczyć co dokładnie tam można kupić 🙂 🙂 🙂
Zatwardzeń też nie mam bo dużo mleka pije 😉 😉 😉
Asiula to dbaj o siebie z tą cukrzycą bo ona nie jest dobra dla normalnie chorego a co dopiero dla kobiety w ciąży 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki, stęskniłam się za Wami...żałuje iż osttanio tak mało mam czasu na wizyty na forum 😞 🙂

Dziś mam ostatnie spotkanie w szkole rodzenia.

Zostało mi 15 dni do wyjazdu na trasę... 😲 😲 a mam jeszcze full spraw do załatwienia. Krzysiek na mnie krzyczy że zbyt dużo siedzę przy kompie. 🤨 😠 A ja nie mam wyboru.

Muszę jeszcze zebrać informacje o szpitalach w poszczególnych miastach. Wolę być zabezpieczona, żeby później jakby co to nie szukać po nocy.

Zaparcia, niestety mam i żadne jabłka itp. sposoby mi nie pomagają. No może śliwki suszone...ale muszę ich sporo zjeść.

Jeśli chodzi o żylaki odbytu to pewnie mam (nie zawsze dają one objawy) biorąc pod uwagę iż na ostatnim USG dowiedziałam się iż jestem posiadaczką licznych żylaków macicy i pochwy...
No ale niestety nic z tym się nie da zrobić... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Persy, no faktycznie nas zaniedbujesz 😞 A z tymi zylakami to współczuję 😞

AgaK super , że dostałaś awizo 🙂 ja tez czekam, bo zamówiłam sobie 2 perfumki haha mąż mnie powiesi chyba, moim drugim nałogiem po kupowaniu ciuszków są perfumy, mam ich mnóstwo i wciąz kupuję 😞

A ja nie lubie suszonych śliwek bleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy to zapracowana z Ciebie kobitka. Nie wiem skąd masz na to wszystko siłę. Masz rację z tymi szpitalami, lepiej mieć wszystko obcykane gdyby coś... oczywiście życzę Ci żebyś nie musiała z nich korzystać przed czasem 😉

Agnieszka to leć na pocztę i wstaw nam fotkę. Już pokazywałaś ten kombinezonik, ale dawno nikt nie chwalił się swoimi cudeńkami.

Dziewczyny jakie macie ciśnienie? Bo ja na ostatnich wizytach miałam 110/65 i 100/65.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj AgnieszkoW ja to samo mam nałóg na perfumy ale z racji że teraz są wydatki na dzidziusia to się staram powstrzymywać i jak na razie mi się to udaje :P :P Oczywiście ja nie kupuję tych na prawdę drogich bo bym już pod mostem mieszkała ale na pewno kiedyś sobie zafunduję jakiś bo w tej chwili marzy mi się jeden z serii Channel :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmm perfumki ja też uwielbiam ale w naszym domu to mąż jest nałogowcem ja zdąże jedne perfumy zużyć a on dwa flakony :P zawsze się wypiera że ja mam kilka rodzajów i dlatego starcza mi na dłużej a on tylko jedne i przeważnie ma racje 😁

Persy widze że przygotowania pełną parą 😁 kochana uważaj ale jak byś miała rodzić w katowicach to daj znać napewno wpadne 😉 oczywiście żartuje i mam nadzieję że trasa przebiegnie bez większych komplikacji a Madzia poczeka sobie do terminu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfumy, też lubię, ale ostatnio jakoś rzado kupuję, zwłaszcza, że dopiero od niedawna nie mdli mnie od zapachów 😉

Persy ja wierzę, że urodzisz w swojej miejscowości po zakończonej trasie 😉

Właśnie prasuję stertę prania i co chwila tu zaglądam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie przesadzam z ceną. Mam tylko 2 falkoniki orginalnych , droższych perfum a reszta to z FM czyli ,,zainspirowane orginalnym zapachem" 🙂
AgaK one praktycznie nie różnią się od orginałów zapachem, jedynie tylko flakonem, a zapach długo się utrzymuje, więc jeśli Ci sie marzy jakiś zapach a nie masz kaski to kup sobie odpowiednik w FM 🙂

Ja właśnie czekam na Dolce Gabanna the One i CK 2U 🙂
Mnie na szczęscie nie mdli od zapachów 🙂 no chyba że cos śmierdzi a nie pachnie haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś jesteś aniołem 🤪 🤪 Ja nigdzie nie mogłam znaleźć tańszej wersji 😉 😉 😉 Teraz tylko poczekam na mężusia i będę musiała zrobić do niego maślane oczka :P :P :P
Raz myślałam że znalazłam ale po jakimś tygodni zaczęły mi śmierdzieć i wyrzuciłam bo nawet nie pryskając na siebie to w domu nimi śmierdziało 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Ja sobie zjadłam obiadek i poszłam z pieskiem na spacer brzegiem morza, ja się dotleniłam a mała się wybiegała, teraz pewnie pójdziemy się położyć bo oczy mi się same zamykają. Ostatnio mam problem z zaśnęciem, przed pierwszą w nocy nie zasnę.

Co do kawy to ja pije codziennie nescafe z 1 łyżeczki bo inaczej nie dałabym rady funkcjonować.

Jeżeli chodzi o perfumy to kupuję tylko orginalne, tzn. przede wszytskim mój mężuś mnie zaopatrza i mam juz niezłą kolekcję. Kupiłam raz w zyciu nieorginalne perfumy i się przejechałam ostro, po 20 min. nic nie czuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...